Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma

Büyü amacına göre yapılış şekillerine sahiptir. Bu yapım aşamasında kullanılan materyaller büyünün gücünü ve etki etme süresini etkiler. Ayrılık büyüleri en güçlü Büyülerdendir ve kara Büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu tarz güçlü büyü yöntemlerini uygulama aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma
Büyüler
Büyü amacına göre yapılış şekillerine sahiptir. Bu yapım aşamasında kullanılan materyaller büyünün gücünü ve etki etme süresini etkiler. Ayrılık büyüleri en güçlü Büyülerdendir ve kara Büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu tarz güçlü büyü yöntemlerini uygulama aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Büyü amacına göre yapılış şekillerine sahiptir. Bu yapım aşamasında kullanılan materyaller büyünün gücünü ve etki etme süresini etkiler. Ayrılık büyüleri en güçlü Büyülerdendir ve kara Büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu tarz güçlü büyü yöntemlerini uygulama aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyüden siz de etkilenebilirsiniz. Büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyü yapılırken üç harflileri kullanır ve çok daha kısa zamanda etkilerinin kişi üzerinde görülmesini sağlar. Siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda bu varlıkların saldırısına uğrayabilirsiniz. Ayrıca bu varlıklar insanlara musallat olarak onların gücünü emip, kendi dünyalarına hapsetmeye çalışırlar. Bu tarz olumsuz olaylar ile karşılaşmamak için mutlaka büyü yöntemini medyuma uygulatmalısınız. Böylesi sizin in çok daha sağlıklı bir tercih olacaktır. Soğutma Büyüsü ile evli çiftleri ayırma yapıldığında isterseniz evli çiftleri, isterseniz de birbirini çok seven kişileri birbirlerinden rahatlıkla ayırabilirsiniz. Bu yöntem ile sevdiğiniz kişiyi sevdiğinden ayırarak onunla birlikte olabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma  Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulanması için kişi medyuma gittiğinde kişilerin özel eşyaları üzerine domuz yağı ile soğutma Büyüsü yapılır. Bu eşya üzerine domuz yağı sürülür ve büyülü sözcükler okunur. Büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra bu eşyayı mutlaka kişilerin evine geri koymanız gerekmektedir. Büyü kişilere ne kadar yakın olur ise etkisi de o kadar büyük olacaktır. Aksi taktirde büyü geç etki etmeye başlar. Soğutma Büyüsü ile evli çiftleri ayırma yapıldıktan sonra büyünün gücü büyük olduğu için çok kısa zamanda kişiler üzerinde etkileri görülmeye başlanır. Kişiler ilk olarak birbirlerine karşı soğuk davranmaya ve sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgalar sebepsiz yere olacaktır. Özellikle büyünün ilerleyen aşamalarında üç harfliler sürekli olarak kişilere vesvese verirler ve büyünün çok daha iyi bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesini sağlarlar. Kişiler üç harflilerin verdiği vesveselerden dolayı daha sık kavga edeceklerdir. Artık bu durum giderek daha kötü bir hal alacağı için de kısa zamanda ayrılık kararı alırlar. Bu şekilde birbirini seven insanların arasına soğukluk sokarak ayrılmalarına sebep olabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma Günah mı?

Büyüler amacınıza ulaşmanızı sağlayacak bir yöntem olsa da bu yöntemi kullanmak dinimize göre en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden bu yöntemi kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü gibi yöntemler ile insanların mutlulukların ve hayatlarına müdahale etmemelisiniz. Aksi, taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu kişiler bu dünyada ya da mutlaka öbür dünya da cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemleri uygulamaktan kaçınıyoruz. Soğutma Büyüsü ile evli çiftleri ayırma vererek insanları birbirlerinden nefret edecek konuma getirebilirsiniz. Fakat bu yöntemi tercih etmeden doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı demelisiniz Aksi taktirde cezalandırılacaksınızdır.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma Tesir Etme Süresi Nedir?

Ayrılık büyüleri çok güçlü oldukları için uzunca bir süre kişiler üzerinde etkisini gösterir. Gene de süresi uzun olsa bile bu büyünün arada kontrol edilerek tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka ara ara büyünün yeniletilmesini sağlayarak tesir süresini uzatmalısınız. Aksi taktirde büyü etkisini kişiler üzerinden kaybedeceği in çift eskisi gibi çok iyi anlaşmaya başlayacaktır ve gene birbirlerini sevecekler için kısa zamanda barışacaklardır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresi yenilenmiş olur ve kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Soğutma Büyüsü ile evli çiftleri ayırma tesir süresinin bittiğini kişilerin birbirlerine olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirdiniz. Çift eğer birbirlerine karşı iyi ve ılımlı hareket etmeye başlıyorlar ise büyünün Tesir süresi sona erecek demektir. Bu tarz bir durumda büyüyü yeniletmeniz gerekir. Büyüyü mutlaka Tesir süresi sona ermeden önce yenilemeye dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kişiler üzerlerinde büyü olduğunu anlayacaklardır. Bu yüzden tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma  Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için medyuma gitmeniz gerekir. Hiç bir şekilde kendi başınıza büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz gücünü üzerinize çekeceksinizdir. Medyum büyünün bozulması için üç harflilerden yardım alır. Onların gücünü kullanarak büyünün bozulmasını sağlar. Bu sayede büyü bozulduğunda kişiler eskisi, gibi mutlu hayatlarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Büyü bozulduktan sonra kişiler üzerinde hiç bir etkisi kalmaz. Fakat bu işlem sırasında kendinizi korumaya da çok önem vermelisiniz. Bazı durumlarda üç harflilerin musallat olma olayları ile karşılaşılmıştır. Bu tarz musallat olma olaylarından ve büyünün gücünden korunmak için kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muskayı üzerinizden çıkartmadığınız sürece herhangi bir şekilde bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmayacaksınızdır. Fakat muskayı çıkarırsanız anında büyünün gücü sizi de tesiri altına alır ve olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden muskayı sürekli taşımalısınız.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma Sonuçları

Büyüler ile kısa zaman içerisinde istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Fakat Büyüler çok tehlikelidir ve bu yöntem günahtır. Bu yüzden amacınıza ulaşmak için böyle bir yöntemi tercih etmemelisiniz. Bunun yerine kendi mutluluğunuz için çabalamalısınız. Başkalarının mutluluğunu bozmak için uğraşmamalısınız. Aksi taktirde bu durumdan siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN