Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü doğru bir şekilde yapılırsa çok güçlü bir büyüdür. Aşk büyüleri ile aralarında bir benzerlik payı bulunmaktadır. Sizler için geri döndürme büyüsü hakkında bazı bilgileri paylaşmak istiyoruz.

PAYLAŞ

halk arasında gideni geri getirme büyüsü, giden sevgiliyi geri döndürme büyüsü, giden kadını geri getirme büyüsü gibi bilinen geri döndürme büyüsü detaylarını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Sevdiği kişi tarafından terk edilen kişiler geri döndürme büyüsünü kullanarak sevdikleri adam ya da kadına tekrar kavuşmaktadırlar. Bu büyü güçlü kara büyüler arasında yer aldığı için kısa sürede etkilerini göstermeye başlar ve amacınıza ulaşırsınız. Bu yüzden de geri döndürme büyüsü çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle eşi tarafından terk edilen kadınlar bu büyüyü çok fazla tercih etmektedirler. Geri döndürme büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için cinlerden yardım alınarak yapılır. Bu yüzden bu büyünün yapımı için mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Kişiler genelde büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında aksi durumlarla karşılaşırlar ve cinlerin musallat olması gibi kötü olaylara da rastlanmaktadır. Bu  tarz bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Geri Döndürme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Geri döndürme büyüsü yapımı için kişiye ait herhangi bir eşya kullanılmaktadır. Bu eşya üzerine büyü yapıldığında tesiri çok daha kuvvetli bir büyü ortaya çıkar. Genelde eşya üzerine tılsımlı sözcükler söylenir ve bu eşyayı üç harfliler kişinin evine yerleştirirler. Büyülü eşya kişinin evinde kaldığı sürece etkileri de devam edecektir. Bu yüzden eşyanın hiçbir şekilde ev dışına çıkmaması gerekmektedir. Kişi geri döndürme büyüsü etkisi altında olduğu süreç boyunca sizi düşünmeye başlayacak ve size arşı içinde bir özlem oluşacaktır. Cinlerinde vesvese vermesi ile kişi artık tamamen sizi düşünecek ve size geri dönecektir. Bu şekilde büyü tesirini göstermeye başlar ve etkisi de kısa sürede sonuç verecektir.

Geri Döndürme Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Geri döndürme büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğiniz insan size geri döner fakat bu tamamen büyünün etkisi ile olur. Yani büyü etkisini kaybettiğinde kişi gene eski düşüncelerine geri döneceği için sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz ve sürekli olarak büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerindeki etkileri süreklilik kazanacaktır. Geri döndürme büyüsü tesir süresi yaklaşık olarak kişi üzerinde bir ay boyunca görülmektedir. Bu süre sona ermeden önce mutlaka aynı medyuma gidilerek büyünün yeniletilmesi sağlanmalıdır.

Aşk Büyüsü ile Arasındaki Fark

Geri döndürme büyüleri ile aşk büyüleri çoğu zaman birbirine benzetilmektedir. Yukarıdaki paragrafta geri döndürme büyüsü hakkında bazı bilgileri sizlere aktardık. Aşk büyüsü ile alakalı birkaç önemli bilgiyi de bu paragrafta ayrı bir başlık açarak aşk büyüsü ile geri döndürme büyüsü arasındaki farka değindik. Büyüler çok eski çağlardan bu yana kullanılan bir yöntemdir ve etkileri oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bu yüzden dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Ayrıca büyüler genelde insanların aşık oldukları kişilerinde onlara aşık olması için tercih edilmektedir. Bu yüzden en güçlü büyüler ve en çok tercih edilen büyüler aşk büyüleridir. Aşk büyüsü yapımı için çok farklı materyaller kullanılabilir. Bu malzemelere göre büyünün tesir süresi, tesir gücü farklılık gösterecektir. Bu şekilde istediğiniz aşk büyüsünü seçerek sevdiğiniz kişinin kısa sürede sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz.

Kısmi olarak geri döndürme büyüleri eğer kişiler üzerindeki aşk ve sevgiyi temsil ediyor ise aşk büyüsü yapılarak elde edilebilmektedir. Örneğin; eşini terk etmiş olan bir kadını geri döndürmek için aşk büyüsü yapılabilmektedir.

Aşk Büyülerinin Yapılış Şekilleri

Her aşk büyüsünün yapılış şekli birbirinden çok farklıdır. Kullanılan malzemelere göre büyülerin etki süreçleri farklılık gösterir. Genelde aşk büyüsünün direk kişi üzerinde etki etmesi için kişiye ait bir fotoğraf, saç teli ya da eşya üzerine aşk büyüsü yapılır. Bu büyülerin yapımında da genelde medyumlar tesir etkisini arttırabilmek için üç harflilerden yardım almaktadır. Büyü bu şekilde çok daha hızlı etki eder. Üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için istediğiniz sonucu kısa sürede alacaksınızdır. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranış ve duygularında çok büyük değişiklikler meydana gelir. Bu değişiklikler kişinin çevresi tarafından fark edilse de asla kişi kendinin farkına varmaz. Artık iradesini kullanmadan kararlar veren kişi kısa sürede size aşık olacak ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Aşk büyüleri bu şekilde kişiler üzerine etki ederle ve oldukça kuvvetli büyülerdir.

Aşk Büyülerinin Tesir Süresi

Aşk büyüleri çok tesirli büyülerdir fakat hiçbir şekilde kişi üzerindeki etkisi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniden yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tesir süresi devam edecektir. Bu şekilde aşk büyüsü yeniletildiği süre boyunca etkileri süreceği için sevdiğiniz kişi yanınızda olacaktır. Sadece dikkat etmeniz gereken şey büyünün tesir süresi bitmeden önce gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün yeniletilmesidir. Bu şekilde tesir süresi uzatılabilir.

Her ne sebepten olursa olsun eğer bir kişiye geri döndürme büyüsü yapılmış ise etkisi hızlı bir şekilde görülebilir. İşinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılması büyünün etkisini artıracaktır. İşinde başarısız olan medyum hocaların yapmış olduğu büyüler insan üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • EMRE | 22 Mayıs 2020 18:51

    BENDE GERİ DÖNDÜRME HAMAYLI İÇİN BURAK HOCAYA GİTMİŞTİM GERÇEKTEN DE İŞE YARADI GERİ DÖNDÜRME HAMAYLI SAYESİNDE BENİ TERK EDEN SEVGLM BANA GERİ DÖNDÜ ÇOK ŞAŞIRDIM ZATEN BU KADAR ÇABUK Bİ ŞEKİLDE HAMAYLININ ETKİ ETMESİNE ÇÜNKÜ MEDYUM BURAK HOCA BANA BELLİ Bİ SÜRE VERDİ DAHA DA ÇABUK ETKİ ETTİ AMA İYİ KİDE MEDYUM BURAK HOCAYA ,ŞLEMM YAPTIRMIŞIM GERÇEKTEN HERKESİN TAVSİYE ETTİĞİ KADAR VAR BENDE HERKESE TAVSİYE EDERİM KENDİSİ İŞİNİN EHLİ Bİ MEDYUM HER İŞLEMİ İŞE YARIYO DDOLANDIRICI FİLAN DA DEĞİL İŞLEMLERİNİZ KESİNLİKLE GİZLİ KALIYOR ÇOK GÜVENİLİR Bİ MEDYUM BEN ÖZELLİKE YAPTIRDIĞIM İŞLEMİ KİMSE ÖĞRENMESİN İSTEMİŞTİM ÖYLE DE OLDU ZATEN KİMSE BİLİMİYOR MEDYUM BURAKA HAMAYLI YAPTIRDIĞIMI

  • Bilnur | 15 Mayıs 2020 21:03

    Eşimle ailesi yüzünden şiddetli bir kavga yaşadık ve eşim evi terk etti. Aslında çok hale alınmıyacak bir konu gereksiz büyüdü. Fakat eve de geri dönmüyordu. Ne yaptıysam çözüm olmadı ve ayrılalım dedi. Ben eşimi seviyorum ve saçma bişi için eşimden ayrılmak istemedim. Kız kardeşim bana burak hoca diye birisi varmış arayalım abla diyince hemen aradık ve çözümü geri döndürme vefki yaparak bulduk. Hocam Allah razı olsun eşim döndü ve şuan bir sorunumuz yok şükür.. Kesinlikle burak hocayı tavsiye ederim...

BUNLARA DA BAKIN