Soğutma Büyüsü

Büyü yöntemi dinimizde yer almaktadır ve en büyük günahlardan biridir. Kişiler büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın duygu ve düşüncelerini değiştirebilmektedirler. Kişi artık kendi düşünceleri ile hareket etmediği için kendi hayatını kendi yönetemez hale gelir ve bu yüzden de kişinin hayatı ve kaderi değişecektir.

PAYLAŞ

Büyü yöntemi dinimizde yer almaktadır ve en büyük günahlardan biridir. Kişiler büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın duygu ve düşüncelerini değiştirebilmektedirler. Kişi artık kendi düşünceleri ile hareket etmediği için kendi hayatını kendi yönetemez hale gelir ve bu yüzden de kişinin hayatı ve kaderi değişecektir. Dinimizce de bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve ya yaptıran kişiler mutlaka bu dünya da ya da diğer dünya da cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Sizlere kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz ve bizler de yapmıyoruz. Büyüler genel olarak insanların özgür iradeleri dışında hareket etmelerine sebep olur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kontrol altına alabilirsiniz ve hayatını yönlendirebilirsiniz. Genellikle büyüler insanların sevdikleri kişiye kavuşabilmeleri için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bunun dışında büyü yöntemi kişileri eşlerinden ya da sevdiklerinden soğutmak için de sık sık kullanılmaktadır. Bu büyü yöntemlerinden biri de soğutma büyüsü olup oldukça etkili ve gücü büyük bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemi kara büyüler arasında yer alır. Bu yüzden de mutlaka dikkat edilerek yapılması  gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yöntemini yapmaya kalkmamalılardır. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve mistik güçlerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden büyü yönteminin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü yöntemi çok etkili bir yöntem olduğu için yapımı sırasında medyumlar mistik güçlerden yardım almaktadırlar. Bu güçler büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine etki etmesini sağlar ve büyünün etkileri de daha güçlü olacaktır.

Soğutma Büyüsünün Yapım Şekli

Soğutma büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde kişinin özel bir eşyasını da yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Bu özel eşya üzerine soğutma büyüsü yapılacaktır. Büyü yapıldıktan sonra büyülü eşyanın tekrar kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisine girmeyecektir. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişinin davranışları büyük ölçüde değişecektir ve artık kendi normal davranışlarını sergileyemez hale gelir. Büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi artık tamamen üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde hayatında olan kişiden soğumaya başlayacak ve kişiden ayrılma kararı alacaktır. Bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için diğer büyülere göre çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine tesir etmeye başlar ve uzun süreli olarak da etkileri görülmeye devam edecektir. Büyü tesiri ile kişi eşini ya da hayatındaki kişiyi farklı siluetlerde görmeye başlayacak ve ondan soğuyacaktır. Bu şekilde kısa süre içerisinde kavgalar etmeye başlarlar ve birbirlerinden ayrılacaklardır. Soğutma büyüsü güçlü kara büyüler arasında yer aldığı için kesin sonuç veren bir büyüdür ve kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Büyünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi oldukça önemlidir. Ne kadar uzun süreli olarak büyü kişiye tesir ederse amacınıza o kadar çabuk ulaşacaksınızdır. Büyüleri tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için de kişinin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Kişi gene aynı medyuma giderek büyüyü aynı şekilde yaptırdığında büyünün devamlılığı sağlanmış olunacaktır. Bunun dışında kişi kendi başına büyüyü yenilemeye kalkmamalıdır. Soğutma büyüsü yeniletilmediğinde kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altıdan çıkacaktır ve eski hayatına geri döneceği için sevdiği kişiye de geri dönecektir. Bu yüzden büyülerin yeniletilme sürelerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün kişi üzerindeki etkisinin bitmeye başladığını kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişinin davranışları normale dönmeye başlıyor ise büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Her büyünün belli aralıklar ile mutlaka yeniletilmesi şarttır. Aksi taktirde büyülerin kişiler üzerindeki etkileri kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Büyülerin devamlılığını sağlamak ve tesir süresini uzatmak için farklı yöntemleri de  deneyebilirsiniz. Bu yöntemler genellikle bağlayıcı büyüler ya da muskaya büyü yazma yöntemleridir.

Bağlayıcı Ek Büyüler ile Büyünün Tesir Süresini Uzatmak

Büyülerin tesir sürelerini uzatmak için medyumlar genelde muskaya yazma yöntemini çok sık tercih etmektedirler. Bu yöntemde yapılacak olan soğutma büyüsü bir muskaya yazılır ve bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Eğer bu büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkisi kişiyi yavaş yavaş sarmaya başlayacaktır ve normal büyü yöntemlerine göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesirini gösterecektir. Sadece muskanın kişinin evinde durduğundan emin olmanız gerekmektedir.  Soğutma büyüsü ek büyüler ile de kuvvetlendirilmektedir. Bu ek büyüler ana büyünün amacına uygun bir şekilde yapılması gereken alt büyülerdir. Örneğin bir soğutma büyüsü için mutlaka kişiye soğuma ek büyüsü yapılmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin daha uzun sürmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tesir süresi uzayacaktır ve kişi daha çok büyünün etkisi altında kalacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Adam | 05 Haziran 2020 23:03

    bu sayfa medyum burak hocaya aitmiş ama kendi numarasını iletişim alanına yazmış siz görmediniz sanırım iletişim sayfasında yazıyor 0 553 371 89 94 bu numara

  • ilayda | 23 Mayıs 2020 19:50

    Benm eşimin sürekli görüştüğü biri varmış bende tesadüfen bu durumu öğrendim eşime de bu kadın kim dediğim de bi akrabam filan dedi ama ben bilmiyorum öyle birini tabi sonra araştırdım akrabasıfilan değilmiş resmen benm gözümün içine baka baka bana yalan söylemiş meğer beni yıllardır aldatıyomuş ben yeni fark etmişim ben eşimin bu kadından soğumasını sadece beni sevmesini başka birine karşı gözlerinin bağlanmasını istiyorum bunun için ne yapmama gerekiyosa da yaparım ama bana acil numara lazım medyum buraka işlem yaptırmak istiyorum medyum burakın numarsını bilen var mı bana en iyisi o dediler işlemleri de gerçekten sonuç veriyomuş medyum burakın numarsını bilen varsa nolur bana bi yardımcı olsun

  • busenur | 16 Mayıs 2020 21:52

    Soğutma büyüsü tam olarak ne oluyor mesela ben eski erkek arkadaşımın benden soğumasını istiyorum bu demek mi oluyor kime nasıl yaptırabilirim acil bana numaranızı ulaştırırmısınız hocam nerde yazıyor sitede bulamadım hatta soranlarda olmuş bazı büyü yazılarının altında cevabınızı bekliyorum

BUNLARA DA BAKIN