Taş Büyüsü ile Ayırma

Büyü yaparak başka bir kişinin kaderine müdahale etmiş olursunuz. Büyü yaptığınız veya yaptırdığınız kişinin bütün iradesini yok etmiş olursunuz. Ayrıca taş büyüsü ile ayırma işlemi kendi başına kötü niyetle yapılan bir büyü türüdür.

PAYLAŞ

Taş büyüsü ile ayırma işlemi genel olarak intikam duygusuyla yapılan büyüler arasındadır. Bu büyü işlemi kötü niyetli olarak yapılmaktadır. Taş büyüsü ile ayırma işlemi adında da anlaşılacağı üzere ayırma amaçlı yapılan büyüler arasındadır. Taş büyüsü ile ayırma işlemi mutlu giden evlilikleri bitirme, birbirini seven insanları ayırma, kişilerin düzenlerini bozma gibi amaçlarla yapılmaktadır. Evli kişilerin evliliğini bitirme dışında evli olmayan sevgilileri de ayırmak için kullanılmaktadır. Taş büyüsü işlemi oldukça etkili bir işlemdir. Bu büyü işleminin yapımı da çok zordur. Taş büyüsü kötü amaçla yapılan bir büyüdür. Bu sebeple medyumlar bu büyüleri yapmak istemezler. Taş büyüsü ile ayırma işlemi için bazı zorunlu sebepler vardır. Bu sebeplere mutsuz giden bir evlilik ya da zorla yaptırılan bir evlilik örnek gösterilebilir. Evliliklerde araya üçüncü bir kişinin girmesi ve aile düzeninin tamamen bozulması taş büyüsü ile ayırma işlemi yapılması için zorunlu bir sebeptir. Taş büyüsü ile ayırma işlemi genel olarak mağdur olunan durumlarda tercih sebebi olmuştur. Bu büyü yöntemini kullanmak isteyen kişiler bunu son çareleri olarak düşünmektedir.

Taş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Taş büyüsü ile ayırma işlemi yapmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında bu işlemin nasıl yapıldığı gelmektedir. Taş büyüsü ile ayırma işlemi için gerekli olan özel tılsımlı taşlar vardır. Her taşın üzerine bu büyü işlemi yapılmamaktadır. Gerekli olan bu tılsımlı taşları bulduktan sonra büyü yapıma hazırdır. Taş büyüsü ile ayırma işlemi tehlikeli olduğu için büyüyü tek başınıza yapmamalısınız. Büyü yapımı sırasında oluşacak en küçük hatada büyünün ters tepme olasılığı vardır. Büyü yapımı için bir medyuma gitmelisiniz. Medyumlar büyü yapımı işlemlerinde daha bilgili ve deneyimli kişilerdir. Büyü işlemini bir medyuma yaptırmanız sizin zarar görmenizi de engelleyecektir. Medyum büyü işlemi için gerekli olan tılsımlı taşların üzerine belirli sözcükler söyler. Böylece büyü işlemi tamamlanmış olur. Taş büyüsü ile ayırma işlemi medyum tarafından tamamlandıktan sonra etkilerini kısa zaman içinde göstermeye başlayacaktır.

Taş Büyüsü Etkileri

Taş büyüsü ile ayırma işleminin oldukça güçlü etkileri vardır. Yaptırmak isteyen kişiler tarafından bu etkiler merak konusu olmuştur. Taş büyüsü ile ayırma işlemi yaptırmak isteyen kişilerin bunu çok iyi düşünüp öyle karar vermesi gerekir. Oldukça tehlikeli bir işlem olmasının yanında kötü niyetli yapılan bir büyü türüdür. Taş büyüsü ile ayırma işleminin birden fazla etkisi bulunmaktadır. Bu etkilerin başında büyü yapılan kişinin evinden ve ailesinden soğuması gelmektedir. Bu soğumayla birlikte uzaklaşmaya başlayacaktır. Ailesinden uzaklaşmak için türlü bahaneler bulmaya başlayacaktır. Bu durumun ilerlemesi durumunda büyünün etkisindeki kişi boşanma isteğinde bulunacaktır. Ayrıca fiziki anlamda da oldukça fazla etkisi vardır. Taş büyüsü ile ayırma işlemi yapılan kişi yemeden içmeden kesilir. Kişi büyünün etkisiyle hasta olur. Hastalıktan yatağa düşürdüğü etkileri de görülmüştür. Bunların dışında maddi etkisi de vardır. Büyünün etkisiyle kişi maddi zorluklar yaşamaya ve maddi kayıplar vermeye başlamaktadır. Büyünün etkileri oldukça fazla ve güçlüdür. Bu sebeple çok iyi düşünülmesi gerekir. Büyü yapılma işlemi tamamlandıktan sonra geri dönmek için çok geç olabilir.

Taş Büyüsü Tesir Süresi

Taş büyüsü ile ayırma işlemi yapılmadan önce tesir süresi de göz önünde bulundurulmalıdır. Her büyünün kendine göre ayrı tesir süresi vardır. Taş büyüsü ile ayırma işlemi güçlü bir büyü türüdür. Bu sebeple tesir süresi de çok uzundur. Büyü yapım işlemi tamamlandıktan sonra kısa süre içinde etkisini göstermeye başlar. Büyü ne kadar güçlü olsa da belli bir tesir etme süresi vardır. Bu süre bittikten sonra kişinin üzerindeki etkileri kalkmaya başlar. Büyü etkisini yitince kişi normal hayatına geri döner. Bu durumda büyünün tesir süresi bitmeden yenileme işleminin yapılması gerekir. Yenileme işlemi yapılmazsa kişi büyü yapıldığının farkına varabilir. Büyü yenileme işlemi için tekrar bir medyuma gidilmesi gerekir. Büyü yenileme işlemini tek başınıza yapmanız sizin için çok zararlıdır. Medyumlar büyü yenileme işlemlerinde daha çok deneyim sahibi kişilerdir. Büyü yenileme işlemini bir medyuma yaptırmanız olabilecek tehlikelerden korunmanızı sağlar.

Taş Büyüsü Günah Mıdır?

Taş büyüsü ile ayırma işlemi de dahil bütün büyü işlemleri dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennemdir. Büyü yaparak başka bir kişinin kaderine müdahale etmiş olursunuz. Büyü yaptığınız veya yaptırdığınız kişinin bütün iradesini yok etmiş olursunuz. Ayrıca taş büyüsü ile ayırma işlemi kendi başına kötü niyetle yapılan bir büyü türüdür. Böyle kötü niyetli büyüleri tercih etmek yerine mağdur bir durumda kaldığınız zaman başka yöntemler tercih etmeniz gerekir. Örneğin intikam için büyü yapmamalısınız. Bu büyünün genel olarak yapılma amaçları içinde intikam almak vardır. Ancak büyü yöntemini bunun için kullanmamalısınız. Bu hem size zarar verecek hem de karşı tarafa zarar verecektir. Büyü yapmanın ve yaptırmanın günahına da girmiş olacaksınız. Allah herkese farklı bir kader çizmiştir. Büyü yöntemini kullanarak siz o kadere karşı gelmiş olursunuz. Bir anlık sinirle ve intikam duygusuyla yapacağınız büyü işleminin geri dönüşü olmayacaktır. Büyük zararlara yol açacaktır. Böyle bir durumda pişman olmanızın da geri dönüşü olmayacaktır. Bu sebeple büyü yöntemini kullanmamalısınız. Biz sizlere büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Cemile | 22 Şubat 2020 15:25

    Kardeşim deli dolu bir kıza aşık olmuş. Ama kız bizim ailemize hiç uygun değil. Sigara içiyor, alkol kullanıyor ne arasanız var. Bide öyle cinski bıktım artık ondan. Ne yaptıysam kardeşimi bu sevdadan vazgeöiremiyorum ya yeter artık canıma tak etti. Bu büyü yöntemini kullanmaya karar verdim ama bana iyi bir medyum önerebilir misiniz?

  • Nevizade | 20 Şubat 2020 21:06

    Oğlum deli dolu bir kızla beraber ama kız çok saygısız bizim ailemize uygun biri değil. Ama oğlum ona deli gibi aşık. Ne yaptıysam ne söylediysem artık oğlum iflah olmaz oldu. Varsa yoksa kız ağzından başka bir şey çıkmaz oldu. Ne yapsam bilemiyorum artık. Bu büyü yöntemini denesem gerçekten işe yarar mı bilmek istiyorum. Bir de oğlum asla benim böyle bir şey yaptığımı anlamamalı yoksa benimle bir daha konuşmaz. Bana güvenilir bir medyum önerebilir misiniz?

BUNLARA DA BAKIN