Tesirli Aşık Etme Büyüsü

Tesirli aşık etme büyüsü yerine sevdiğiniz insana jestler yaparak onun gönlünü kazanmaya çalışmalısınız. Hem bu şekilde sevdiğiniz kişiyi gerçekten kazanacaksınızdır ve sevdiğiniz kişi gerçek anlamda yanınızda olacaktır. Bunun dışında büyü yöntemi ile kişiyi hayatınıza aldığınızda kişi büyünün etkisi sona erdiğinde sizi terk edecektir.

PAYLAŞ

Tesirli aşık büyüsü güçlü bir büyü türüdür. Bu büyü ile kişiler sevdiklerine kavuşabilirler ve istedikleri kişiler ile birlikte olabilirler. Tesirli aşık etme büyüsü çok güçlü bir büyü yöntemi olduğu için kişinin tüm duygu ve düşüncelerini değiştirecektir. Kişi kısa zamanda kendi iradesini kullanamaz hale gelir ve tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Tesirli aşık etme büyüsü için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün yapımı için üç harflileri kullanmaktadır. Bu varlıklar büyünün çok daha etkili olmasını sağlar. Bu şekilde daha kısa süre içerisinde amacınıza ulaşmış olacaksınızdır.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Tesirli aşık etme büyüsü için medyum kişinin isminin yazılı olduğu bir muska hazırlamaktadır. Bu aşk muskası sayesinde kişi size aşık olacaktır. Fakat bu muskanın büyü yapılan kişiye mutlaka yakın olması gerekmektedir. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde kişinin bulamayacağı bir yere saklamanız gerekir. Muska kişinin evinde olmalıdır. Bu şekilde tesirini göstermeye başlar. Muska tesirini göstermeye başladığı andan itibaren kişi artık sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye başlar ve sizinle birlikte olacaktır. Tesirli aşık etme büyüsü ile kısa sürede istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin gücü ne kadar büyük olursa olsun, bir gün mutlaka tesirleri bitecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekir. Büyünün yeniletilmesi için medyuma gidip büyüyü tekrar yaptırmalısınız. Tesirli aşık etme büyüsü tesir süresini siz yenilemeye çalışmamalısınız. Medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyünün tesiri yeniletildiğinde kişi gene büyünün etkisi altına girecek ve sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Aşık etme büyüsü tesir süresi sürdüğü müddetçe etkili olur. Büyünün etkisi biter ise kişi iradesine kavuşacağı için kısa zamanda sizi sevmediğini anlayacaktır. Kısa zamanda büyünün etkisi bitmesi ile kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma gitmeli ve büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün sürekli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz ve sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyü güçlü etkisi olan büyülerden biri olduğu için bozulması oldukça zaman alır ve zordur. Büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyü yapımı için medyum üç harflileri kullandığı için kişi kendisi büyü yöntemini bozmaya kalktığında bu varlıkların musallat olması gibi saldırıya uğrayabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyünün bozulması için gene üç harfliler ile iletişime geçer. Üç harflilerin enerjisi kullanılarak kişi üzerindeki büyünün gücünün zayıflaması sağlanır. Belli bir süre geçtikten sonra artık tamamen büyünün gücü ortadan kalkmış olacaktır. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır. Büyü bozulduktan sonra kişi tamamen kendi duygu ve düşüncelerine kavuşacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde eski hayatına geri dönecek ve normal bir insan gibi yaşamaya devam edecektir. Özellikle artık kişi kendi duygularına kavuşacağı için sizi de sevmediğini anlayacak ve terk edecektir. Tesirli aşık etme büyüsü bu şekilde bozulduktan sonra kişi üzerinde hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmamalısınız. Dinimizde büyü yöntemi ile ilgili pek çok ayet vardır ve günah olduğundan sürekli olarak bahsedilmektedir. Büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Mutlaka bu yöntemden uzak durmalısınız ve asla bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılırsınız. Bu kişiler cehenneme gideceklerdir. Bu dünyada cehennemi yaşayacaklardır. Öldükten sonra da mutlaka cezalarını çekeceklerdir. Bizler bu sebeple büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle bu tarz yöntemleri önermiyoruz. Büyü yöntemini uyguladığınız da kişinin hayatının istemediği şekilde değişmesine sebep olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Kişilerin hayatlarına girmek istiyorsanız doğal yolları denemelisiniz. Tesirli aşık etme büyüsü yerine sevdiğiniz insana jestler yaparak onun gönlünü kazanmaya çalışmalısınız. Hem bu şekilde sevdiğiniz kişiyi gerçekten kazanacaksınızdır ve sevdiğiniz kişi gerçek anlamda yanınızda olacaktır. Bunun dışında büyü yöntemi ile kişiyi hayatınıza aldığınızda kişi büyünün etkisi sona erdiğinde sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü yöntemi geçici bir seçenektir. Siz sevdiğiniz kişiyi normal yollarla etkilemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Tehlikeli mi?

Büyü yönteminin pek çok olumsuz yönü vardır. Özellikle büyülerin tehlikeleri üç harfliler ile yapıldıkları için çok büyüktür. Üç harfliler insanlara musallat olabilirler. Ayrıca sizi de büyünün içine çekerek sizin de olumsuz yönde etkilenmenize sebep olabilirler. Büyü sizi etkilemeye başladığında hiçbir şekilde üzerinizde büyü olduğunu anlamazsınız. Büyü yüzünden bu kez siz de istemediğiniz şeyleri yapmaya başlayacaksınızdır. Özellikle büyü yöntemi kişilerin enerjilerini çekmektedir. Büyü sizin enerjinizi çekeceği için yorgun düşeceksinizdir ve ruh gibi dolaşacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü sadece yapılan kişiyi değil büyü yaptıran kişiyi de olumsuz yönde etkilemektedir. Bu yüzden büyü yöntemi yerine amacınıza farklı yollardan ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Tesirli aşık etme büyüsü yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmalısınız.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Güneş | 03 Haziran 2020 21:40

    Babam yıllar önce evi başka bir kadın için terk ettiğinde küçüktüm. Fakat annemin sürekli olarak göz yaşı döktüğüne şahit olarak büyüdüm. Tam olarak 5 yıl önceydi. Babam ara ara bizi görmeye geldiğinde hala annem aynı şekilde göz yaşı döküyor gizliden. Babam da aslında yaptığından pişman görünüyor ama geri dönemiyor gibi geliyor bana. Aralarını yapmak için aslında birkaç kez uğraştım ama olumlu sonuç alamadım. Onların bir arada olması bana ve kardeşime de huzur verecek. Babamı evine döndürmek için de geri döndürme celbi yapılabilir mi? Medyum burak numarasını verebilir misiniz. Ona danışmak ve gerçekten böyle bişi yapıloyor ise yaptırmak isterim. Annem de mutluluğu hak ediyor.

  • hasan | 22 Mayıs 2020 16:42

    Bende aynı şeyleri yaşadım kardeşim bnm de kız arkadaşım beni terk etmişti ben de bana geri dönsün diye medyum buraka gittim geri döndürme celbi yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan snra gerçekten kız arkadaşım bana geri döndü beni aradı benden af diledi gerçekten bu celb sayesinde bir araya geldi tekrar iyi ki de bu celbi yaptırmışım. Ben bilerek büyü yaptırmadım çünkü medyu burak bana büyünün günah olduğunu bi de tehlikeli olduğunu söyledi o bana celb yöntemini tavsiye etti hamaylı yöntemi de uygulanabilir tabi büyü yerine bu iki yöntemden birini seçip medyum buraka gidebilirsiniz. İsterseniz numarasınıda verebilirim ulaşırsınız kendisine gerçekten güvenilir ve başarılı bi medyum

  • ekrem | 15 Mayıs 2020 19:58

    Ben kız arkadaşımı çok seviyorum ama o artık beni sevmiyor çübku hatalıyım hatamı da kabul ediyorum benden çok uzaklaştı çok samimi arkadaşıyla faceboktan yazıştım diye benden soğudu ben yeniden bana benim gibi aşık olmasını istiyorum geceleri gözüme uyku grmiyor ne telefonuma bakıyor ne arıyor mesajlarıma da cevpa vermiyor çok üzülüyorum ben gerçekten elifimi çok seviyorum böyle internette gezinirken aşk büyüsü konularına denk geldim gerçekten işe yararmı yaramz mı bilmiyorum daha önce aşk büyüsü yaptıran oldumu gerçekten sonuç alan olduysa yazsın bende yaptırmak istiyorum kaç para verilmesi gerek kime verecez hangi hocaya çalışma yaptıracaz bu şuanki site hangi hocaya ait bilgi bulamadım lütfen kız arkadaşım bana geri dönsün beni yine sevsin onsuz yapamıyorum

BUNLARA DA BAKIN