Tesirli At Nalı Büyüsü

Güçlü büyülerin tesir etme süreleri de oldukça büyüktür. Tesirli at nalı büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için kişi üzerindeki etkisi de oldukça uzun sürecektir. Fakat gene de büyünün ara sıra kontrol edilmesi ve belli bir süre geçtikten sonra kişi üzerindeki etkisinin kaybolma ihtimaline arşın yeniletilmesi gerekmektedir.

PAYLAŞ

Sevdiğine kavuşmak isteyip de bir türlü sevdiği kişi ile birlikte olamayan kişiler büyü yöntemlerini deneyerek sevdikleri insanlar ile birlikte olmaktadırlar. Özellikle sevdiği insan bir başkası ile birlikte ise kişi bu çifti ayırarak sevdiği kişinin kendisine aşık olmasını büyü yöntemi ile sağlayabilir. Büyü yöntemini insanlar çok eski zamanlardan bu yana genel olarak aşk için çok sık kullanmışlardır. Bu yüzden hemen hemen her materyali tercih ederek kuvvetli aşk büyüleri yapabilirsiniz. Fakat bu kullandığınız materyalle büyünün gücünü ve tesir süresini etkilemektedir. Özellikle yapılması zor olan büyülerin tesir gücü de süresi de oldukça uzun olacaktır. Tesirli at nalı büyüsü de bu kuvvetli aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi ile hareket edeceği için artık tamamen sizin etkiniz altında olur ve gözü sizden bir başkasını görmeyecek hale gelecektir. Bu büyünün gücü büyük olduğu için tesir süresi de uzun olacağından dolayı kişi uzun bir süre boyunca sizinle birlikte olacaktır.

Tesirli At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır

Tesirli at nalı büyüsü yapımı için kullanılmış gümüşten yapılma bir at nalına ihtiyaç vardır. At nalının gümüş olması çok önemlidir. Büyü şeytani varlıklar ile birlikte uygulandığı için bu varlıklar gümüş severler ve nal gümüş olmaz ise büyüyü yapmayacaklardır. Bu yüzden nalın gümüş olması konusuna dikkat etmelisiniz. Bu gümüş at nalını bulduktan sonra mutlaka medyuma götürmelisiniz. Kendiniz internetten okuduğunuz bilgilere göre herhangi bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz ve bu kez siz büyüden kötü bir şekilde etkilenmiş olacaksınızdır. Böyle bir şey yaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Medyum bu at nalını bir tas su içerisinde tılsımlı sözcükler eşliğinde yıkamaya başlar. Sizin de mutlaka medyum ile birlikte büyülü sözcükleri söylemeniz gerekmektedir. Büyü şeytani güçlerin yardımı ile tamamen bitmiş olacaktır. Daha sonra tesirli at nalı büyüsü tamamlanması için büyünün etki edeceği kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyü bu şekilde kişinin evinde durduğu sürece etkilerini daha hızlı göstermeye başlar. Büyünün etkisi sayesinde kişi artık tamamen size ait olacaktır.

Tesirli At Nalı Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Tesirli at nalı büyüsü uygulandıktan sonra artık kişi kendi hayatı ile ilgili mantıklı kararlar alamaz. Özellikle sizi sevip sevmediği konusunda hiçbir şekilde emin olamayacaktır. Şeytani güçler kısa süre içerisinde kişiye sizin hakkınızda vesveseler vermeye başlarlar. Kişi artık tamamen bu vesveseler  doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin aklı fikri sizde olacaktır, bu yüzden de sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecek ve sizi arayarak duygularını açacaktır. Kişi mantıklı bir şekilde düşünüp hareket edemediği için büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlar. Tesirli at nalı büyüsü sayesinde sevdiğiniz insan kısa zaman içerisinde ulaşacaksınızdır. Büyünün gücü de çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar ve sevdiğinize kavuşmak için çok uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Tesirli At Nalı Büyüsünün Kişi Üzerinde Tesir Etme Süresi

Güçlü büyülerin tesir etme süreleri de oldukça büyüktür. Tesirli at nalı büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için kişi üzerindeki etkisi de oldukça uzun sürecektir. Fakat gene de büyünün ara sıra kontrol edilmesi ve belli bir süre geçtikten sonra kişi üzerindeki etkisinin kaybolma ihtimaline arşın yeniletilmesi gerekmektedir. Tesirli at nalı büyüsü yeniletilmesi için mutlaka kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyünün tekrar edilme işlemlerini kendiniz gerçekleştirmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün ve şeytani güçlerin olumsuz etkileri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Medyuma gittiğinizde gene aynı işlemleri uygulayarak büyünün yeniletilmesini sağlayacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene size aşık olacak ve size karşı oldukça ılımlı olacaktır. Bu şekilde uzun süreli olarak sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Fakat büyülerin geçici bir çözüm olduğunu da unutmamalısınız. Ne kadar büyülerin gücünü yeniletmiş olsanız da hiçbir şekilde hiçbir büyü sonsuza dek sürmez. Bu yüzden de sevdiğiniz kişi elinde sonunda sizi bir gün terk edecektir.

Tesirli At Nalı Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemini uygulamak ne amaçla olursa olsun çok büyük günahtır. Bu yöntemi uyguladığınızda Allah’ın çizmiş olduğu kaderi hiçe sayarsınız. Bu da Allah’ şirk koşmaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemini hiçbir şekilde uygulamamalısınız. Bizler de bu yöntemi uygulamayı tercih etmiyoruz, tavsiye de etmiyoruz. Büyü yöntemi ile bir kişini kalbini kazandığınızda o kişi büyünün tesiri bittiğinde sizi sevmediğini anlayacağı için sizden ayrılacaktır. Bu yüzden istediğiniz çözüme kısa süreli olarak ulaşmış olursunuz. Böyle kısa süreli bir çözüm için günaha girmemelisiniz. Tesirli at nalı büyüsü gibi büyüleri yaptırdığınızda ekstra olarak da büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Şeytani güçler büyünün ilerleyen zamanlarında size musallat olacaklar ve sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız, bu yöntemi kesinlikle tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün zararlarını görecek ve sevdiğinize de ulaşamayacaksınızdır.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • şilan | 22 Mayıs 2020 21:05

  Ben büyüyü tavsiye etmiyorum büyü en büyük günahlardan biri bu yüzden cehennem ile cezalandırılırsınız bu yüzden büyü yaptırmayın hamaylı yaptırın hamaylı rahmani bi yntem bu yüzden hamaylı yaptırarak da sevdiğiniz kişiyi kendinze aşık edebilirsinizi bunun için aşk hamaylı yaptırmanız yeterlidir aşk hamaylı için medyum burak hocaya gidebilirsiniz kendisi geçrekten işinin ehli bi medyum çok da sevilen bi medyum ona ulaşmak isterseniz eer size numarasını da verebilirim 0 553 371 89 94 bu numaradan onu aradığınızda sıkıntınızı söylediğiniz de size yardımcı olur kendisi de zaten büyü yöntemini kesinlikle size tavsiye etmiyor günah olduğu için o da bu yöntemi yapmıyor onun yerine hamaylı gibi yöntemleri uyguluyo

 • gülay | 15 Mayıs 2020 22:42

  Bi zahmet tanıdığınız güvendiğiniz medyum varsa insanlara isteyene telfon numarası verebilirim demek yerine verin sizin ne zaman yoruma cevap vereceğiniz belirsiz ben mesela medyum burak hocaya aşk hamaylı yaptırdım bitmek üzere olan evliliğimi kurtardım telefon numarası 0 553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz

 • ali | 02 Mayıs 2020 21:09

  Samet bir konuda yanlış yazdığını düşünüyorum birkere ben medyum Burak hocaya çok defa işlem yaptırmış birisiyim ama hiçbir zaman at nalı işe aşk büyüsü yaptı diyemem kaldıki zaten bu medyum büyü yapmıyor. Aşk celbi desen eyvallah bence yazdığın yazıyı yanlış anlatmış olabilirsin. Ben bir kızı çok sevdim onun bana aşık olması için aşk celbi yaptırmıştım celp ssayesinde bunu başardım. Sonra kızın bana göre birisi olmadığını gördüm ayrılmak istedim celbin etkisi bir türlü geçmedi kızdan ayrılamadım sonra ayırma hamaylı yaptım bir şekilde ayrıldım şimdi nişanlıyım başka birisiyle nişanımız bozulacak gibi bu yüzden evlenme celbi yaptırmayı düşünüyorum bakalım bu arada medyum burak hocanın telefon numarasını isteyene verebilirim.

 • Samet | 21 Mart 2020 22:08

  At nalının uğursuzluk getirdiğine inanırdım. Hele ki at nalıyla aşk büyüsü yapılabileceğini bugüne kadar hiç düşünmemiştim. Burada okuduğum yazı sayesinde sevip de kavuşamadığım kız arkadaşımı kendime aşık edebildim. Benim amacım aslında bana aşık olsun, benden başkasına bakmasın, beni bırakmasın diye aşk büyüsü yaptırmaktı ama bu nal büyüsünün bağlayıcı etkisinin olduğunu hiç bilmiyordum. Ben medyum Burak hocaya yaptırdım istediğimi başardım. Öncelikle medyum Burak hocaya sonsuz teşekkür ederim. Arkadaşlar diğer aşk büyülerini bir kenara bırakıp at nalı büyüsüyle aşık etmeyi yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

BUNLARA DA BAKIN