Tesirli Zincir Büyüsü

Tesirli Zincir Büyüsü güçlü büyüler den biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra siz farkına varmasanız da siz de büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden  hiç bir şekilde bu büyüyü yaptırmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmadan önce kendinizi korumak için bir koruma muskası yaptırabilirsiniz.

PAYLAŞ

Büyülerin güçleri çok büyük olduğu için anında kişiyi kontrol etmenizi sağlarlar. Kolaylıkla amacımız ne ise büyü yöntemini kullanarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyüler pek çok farklı amaç için uygulanmaktadır. Tesirli Zincir Büyüsü de aşk ve bağlılık için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü ile sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini ve size yürekten bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Zincir Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için hemen kişi üzerinde etkisini gösterir ve bu tesiri ile amacınıza ulaşmanızı sağlar. Büyünün yapım işlemleri oldukça zordur. Bu yüzden kişiler internetten okudukları bilgilere göre büyü yöntemini denemeye kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde siz büyüden, zarar görmeyeceksinizdir. Büyü sizi etkilemez ve kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Aksi taktirde büyüyü siz yapmaya kalkarsanız olumsuz yönde siz büyüden etkileneceksinizdir.

Tesirli Zincir Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tesirli Zincir büyüdü yapımı için medyum bir zincir kullanır. Bu demir zincir üzerine büyülü Bağlama sözcükleri söylenir. Bağlama Büyüsü bu şekilde yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evine yakın bir yere bahçesine bu zincirin gömülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiye yakın olduğu sürece etkileri kişi üzerinde görülecektir. Tesirli Zincir Büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için kısa zamanda kişiyi etkisi altına alacaktır. Kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü büyük olduğu için artık kişi 3. Günden itibaren sizi düşünmeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişi rüyalarında sizi görmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi bu duyguların yoğunluğuna dayanamaz ve size olan duygularını açacaktır. Böylece sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Büyü gücü ile amacınıza en kısa sürede ulaşacaksınızdır. Fakat büyüler de tesir süresi de oldukça önemlidir. Bu yüzden Büyülerin tesir sürelerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tesirli Zincir Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi kısa süre içerisinde eski hayatına geri dönecektir ve büyünün etkisinden de kurtulacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Tesirli Zincir Büyüsü Tesir Süresi tekrar edilmesi için kişiler gene medyuma gitmelilerdir ve büyüyü en başından itibaren büyüyü yeniden yaptırmalılardır. Ancak bu şekilde büyü etkisini gene göstermeye devam edecektir. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi büyünün etkisi altına girerek sizi sevmeye devam edecektir. Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarında da görebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise kısa süre içerisinde büyünün etkisi bitecek demektedir. Bu yüzden mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz.

Tesirli Zincir Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulma işlemleri için kişiler mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Hiç bir şekilde kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Tesirli Zincir Büyüsü bozulması için medyum üç harflileri kullanır. Üç harfliler büyünün etkilerinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki büyü ortadan kalkacağı için kişi eskisi gibi normal davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden kişi sizi unutacak ve sizi sevmediğini fark edeceği için sizi terk edecektir. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır.

Tesirli Zincir Büyüsü Günah mı?

Büyülerin yapılması çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde Müslüman biri büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşmayı çalışmamalıdır. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Büyü yöntemi kişilerin kontrolünü ele geçirmenizi sağlar. Bu yüzden de kişiler kendi hayatları ile ilgili kararları alamayacak duruma geleceklerdir. Bu yüzden hiç bir şekilde kişi kendi kaderini yaşayamaz. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullandığınızda Allah’ın yazdığı kaderi de hiçe saymış olacaksınızdır. Bu yüzden Allah’a da şirk koşmuş olursunuz. Ne amaçla olursa olsun hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyü yerine doğal yolları kullanarak sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca kişi sizi gerçekten seveceği için hep yanınızda olacaktır. Büyü ile sizi seven kişi büyünün etkisi bittiğinde sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Tesirli Zincir Büyüsü Tehlikeli mi?

Büyü yöntemi çok tehlikelidir. Özellikle üç harfliler ile yapılan büyüler çok daha tehlikeli olmaktadır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka belli bir süre sonra sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu kez sizde büyünün içine gireceksiniz ve büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Tesirli Zincir Büyüsü güçlü büyüler den biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra siz farkına varmasanız da siz de büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden  hiç bir şekilde bu büyüyü yaptırmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmadan önce kendinizi korumak için bir koruma muskası yaptırabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyünün olumsuzluklarına karşı koruyacaktır. Muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiç bir etkisi kalmayacaktır, sizi korumayacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Zuhal | 03 Haziran 2020 21:28

    İki yıl önce ayrıldığım ve geri dönmesi için elimden geleni yaptığım sevgilimle burak hoca sayesinde yeniden bir araya geldik. Sevgilim ile büyük bir kavga neticesinde 2 yıl önce ayrılmıştık. Kendimi affettirmek için çok fazla uğraş verdim. Fakat kendisi kesinlikle beni affetmedi. Hatta öyleki benden nefret ettiğini ve asla bana geri dönmeyeceğini bağırarak yüzüme söyledi. Bu son çabam oldu ve bir daha kendisini rahatsız etmedim ama tabi ki kendisinden vazgeçmedim. Tüm ümidimi kaybetmiştim ki karşıma Burak hocam çıktı. Kendisine aşk celbi yaptım ve soncuunu kısa sürede aldık. Şimdi nişanlanmak için gün sayıyoruz. Aramak isteyenler için Burak hocamın telefon numarasını paylaşıyorum. 05533718994

  • cenk | 22 Mayıs 2020 16:38

    Bende daha önce medyum burak hocaya giderek bağlılık için bi celb yaptırmıştım gerçekten işe yaradı. Ben de sevdiğim kıza kavuşmak için celb yaptırdım sonra medyum burak hoca bana celbin süresi değişebilir beklemene gerekebilir dedi ama sevdiğim kıza kavuşacaksam beklerim dedim bende yaklaşık iki ay kadar bekledim ben snra iki ayın sonunda celb işe yaradı sevdiğim kız da beni sevmeye başladı artık çok mutluyuz ve güzel bi ilişkmz var resmen kızın kalbi bana bağlandı bnm gibi olan varsa bende medyum burak hocayı tavsiye ederim gerçekten bu tarz işlemlerde çok kuvvetli ve işlemler de kesinlikle işe yrıyo denemek isteyen olursa iletişim için numarasını da verebilirim size

  • deniz | 15 Mayıs 2020 19:55

    Zincirle yapılan büyüyü ilk defa duyunca aklıma birisini zincirle bağlayacaz falan geliyodu araştırdımki alakası yokmuş kendi kendime güldüm bnm gibi aklına gelen mutlaka vardır işin espirisi bir yana ben sevgilimi beni aldatmasın diye zincirle bağlama büyüsü yaptırmak istedim aslında bağlama buyulerınıncesıtleri varmış ben ilk bunu dyunca bunu yaptırmak istedim araştırınca birsürü bağlama büyüsü varmış benim erkek arkadaşım yani sevgilim çok yakışıklı birisi etrafında çok kız dolaşıyor o yüzden kmseye kaptırmak istemiyorum bundan kısa bir sure once başka bi kızla yakınlık duydu ilgi gösterdi dedim elimden kaçacak kızdım falan ama o da beni seviyor işimi şansa bırakmak istemedim zincirle bağlama büyüsünü burda okudum ama bağlama celbi yaptırdım. Dua ile olan bu çalışmayı medyum burak hoca yaptı 7 günde yaptığı iş bitti bana kargoyla gönderdi hoca dediki 15 ile 90 gün arasında etkisini tamamen görürsün ilk onbeş gun belirtileri ortaya çıkar zararı olmaz dedi bağlama celbi yüksek oranla etkisini gösterir sakına sakın işlem başarısız olursa çok düşük ihtimaldir ama yine beni ara ddi büyü yaptırma başka medyumlara dedi bir ayda etkisini gördüm etrafındaki kızlarla pek arası yok beni çok seviyodu şimdi daha da çok seviyo bide ne desem yapıyo meselasaçlarına hergün bakım yapardı jöle falan sürerdi şimdi sürmüyor nasıl olduda saçına başına eskisi kadar özen göstermiyor işte bu ilk belirtisi oldu medyum burak hocayı öneriyorum sizlere

BUNLARA DA BAKIN