Tohum Büyüsü

Tohum büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için yapımı oldukça zordur. Genellikle bu büyünün yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için büyünün bozulması için de gene üç harflilerin kullanılması gerekmektedir.

PAYLAŞ

Büyüler genel olarak insanların farklı amaçlar için kullanmayı tercih ettiği doğaüstü güçlerle birlikte uygulanan oldukça güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemin gücü çok büyük olduğu için rahatlıkla bir insanı kendinize bağlayabilir ve onun hhayatı ile ilgili kararları siz alabilirsiniz. Büyü yüzünden kişi artık kendi duygu ve düşünceleri ile hareket edemeyecek konuma gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi üzerindeki bu değişiklik kişinin çevresi ve ailesi tarafından fark edilse bil kişi kendinde meydana gelen bu değişikliği asla fark edemeyecektir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye devam edecektir. Tohum büyüsü çok güçlü bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla karşı tarafın kalbini kendinize bağlayabilirsiniz. Kolaylıkla istediğinizz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. İnsanlar bu yöntemi kullanarak kendilerinden nefret eden bir kişiyi bile rahatlıkla kendilerine aşık edebilmektedirler. Tohum büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için etkilerini anında kişi üzerinde göstermeye başlar. Bu yüzden rahatlıkla bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz.

Tohum Büyüsünü Kimler Yapabilir

Tohum büyüsü gibi güçlü etkileri olan büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden de kişi kendi başına evde bu yöntemi uygulayabilir. Fakat kişi büyünün yapımı esnasında herhangi bir şekilde yanlış bir şey söyler veya yapar ise büyünün tüm kötü özelliklerini kendi üzerine çekecektir. Bu yüzden de kısa sürede üç harflilerin de dikkatini çekeceği için musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Büyü yapımı oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hiç bir şekilde tılsımlı sözcüklerin yanlış telaffuz edilmemesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler büyüüy doğru yapamazlar ve aynı zamanda büyüden kendileri de olumsuz yönde etkileneceklerdir.

Tohum Büyüsü Nasıl Yapılır

Tohum büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde, bir avuç tohum bir bez üzerine konulur ve büyülü sözcükler söylenmeye başlannır. Büyülü sözcükler söylendikten sonra kişinin ismi de sürekli olarak tekrar edilmeye başlanır. Bu şekilde bağlama büyüsü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu tohum büyüsü mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanmalıdır. Büyünün hiç bir şekilde bulunmaması ve açılmaması çok önemlidir. Aksi taktirde hiç bir şekilde büyünün herhangi bir etkisi ve gücü kalmayacakrtır. Tohum büyüsü bu şekilde tamamlandıktan bir kaç gün sonra kişi üzerinde tesirini yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır.

Tohum Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri Nelerdir

Tohum büyüsü yapıldıktan sonra kişi üzerinde değişiklikler olmaya başlayacaktır. Kişi artık kendisi gibi normal hareketler sergileyemez duruma gelir. Kişi sanki üzerinde bir güç varmış gibi istese de normal davranışlar sergileyemez. Artık kişi özgür iradesini kullanamadığı için kısa sürede büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak sizinle alakalı düşüncelere kapılır ve hayaller kurmaya başlar. Bu hayaller gün geçtikçe çok daha fazlalaşacaktır ve bu şekilde kişi size karşı hisler beslemeye başlar. Bu yüzden de kısa süre de size aşık olacaktır. Tohum büyüsü bu şekilde kişiyi tesiri altına almaktadır. Büyü ilerleyen süreçlerde çok daha etkili bir hale gelir. Özellikle büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere uygun bir biçimde hareket etmeye başlayacaktır.

Tohum Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Tohum büyüsü güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi de diğer büyülere göre biraz daha fazla sürmektedir.  Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Bir büyünün tesir süresi ne kadar kişi üzerinde durur ise kişi de o kadar büyünün etkisi ile hareket edecekir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin ara ara kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmesine yakın zaten kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunacaktır. Böyle bir durumda büyünün tesir süresi sona ermeden önce hemen büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.  Büyü yeniletilme işlemleri için de kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve gene aynı şekilde büyüyü yeniletmeleri gerekmektedir. Tohum büyüsü yeniletildikten sonra kişi gene aynı şekilde sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlamış olacaksınızdır. Eğer büyü yeniletilmez ise kişi gene eski davranışlarına geri dönecek ve kısaa bir süre içerisinde de sizi sevmediğini fark edeceği için sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyülerin tesir sürelerine çok önem vermeli ve kontrol etmelisiniz. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce de yeniletilmesi oldukça önemli bir konudur.

Tohum Büyüsü Kolay Bozulur mu?

Tohum büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için yapımı oldukça zordur. Genellikle bu büyünün yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için büyünün bozulması için de gene üç harflilerin kullanılması gerekmektedir. Bu yüzden de büyünün bozulması oldukça zordur. Kişiler kendi başlarına kesinlikle büyünün bozulması için bir şey yapmayaa kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kişiler mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalılardır. Medyumlar da toum büyüsü bozulması için üç harfliler ile konuşurlar ve büyünün bozulmasını sağlarlar. Kişi büyünün etkisi altından çıktığında gene eski hayatına geri dönecektir ve eskisi gibi davramaya devam edecektir.

 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • ARZUM | 22 Mayıs 2020 21:23

    Bence bağlama büyüsü yerine bağlama celbi yaptırun büyü çok yanli bi uyuglama ben medyum burağı aramıştım büyü yaptırcam diye oda bana büyü çok günah uzak durmak lazım ben büyü yapmıyorum dedi celb yapalım dedi durumumu anlattım eşimin bana bağlı biri olmasını işstiyorum o yüzden bağlama celbi yaptırdım ben balama celbini yaptırdıktan kısa bi zaman soraeşim bana bağlı biri oldu gözü benden başkasını görmez oldu gerçkten medyum burak hocanın işlemleri işe yarıyomuş tekrar onu arayıp bu sefer de soğutma celbi yapturcam kaynananm için valla ben her sonuçtan memnunum bi de değdiği sürelerde işlemler oluyoetkisi görülüyo o yüzden ayrıca teşekkür ederm kendisine

  • hümeyra | 16 Mayıs 2020 11:41

    Tohum büyüsünün bağlama büyüsü olarak kulalnıldıgını ilk defa duydum demekki her medyumun çalışması birbirinden farklı ben 4-5 tane medyumu aradım tohum büyüsü hakkında bilgi almak için hiç birisi cevap veremedi yapamıyorlarmış bu büyüyü son olarak medyum burak diye bir hocayla görüştüm tohum büyüsüyle bağlama yaptıracağına bağlama celbi yaptır daha iyi dedi fakat bağlama celbini yapmak için gerçekten istediğin şeyi canı gönülden istiyor olman gerek dedi. Ben kocamı evine bağlı bir insan olması için elimden ne geliyorsa yıllardır yaptım yapmaya da devam ediyorum hocam dedim tek istediğim başka kadınların kocası gibi eviyle çocuklarıyla karısıyla ilgilensin istiyorım bağlama celbi yaptırdık kocam ilk olarak alkolden uzaklaştı işten çıkınca direkt olarak evine geliyor çocuklarına bugüne kadar oyuncak almış insan değil eli boş gelmiyor artık kısmi olarak evine bağlıını görmeye başladım.

BUNLARA DA BAKIN