Urgan Büyüsü ile Aşık Etme

Bu büyü güçlü aşk büyülerinden olduğu için bozulması oldukça zordur. Bu yüzden büyünün bozulması için kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için üç harflileri ikna etmelidir.

PAYLAŞ

İnsanlar geçmiş yıllardan bu yana büyü yöntemini genel olarak aşk ve bağlılık için kullanmaktadırlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar ve sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Urgan büyüsü ile aşık etme de bu büyülerden biridir ve gücü oldukça tesirlidir. Büyü yöntemi çok kuvvetli bir yöntem olduğu için uygulandığı andan itibaren karşıdaki kişinin tüm gücünü çekmeye başlar kişi elinde olmadan büyünün istediği gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi büyünün dışında kendi iradesi ile asla hareket edemeyeceği için size kısa zamanda aşık olacak ve bağlanacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Urgan büyüsü ile aşık etme oldukça tehlikeli bir büyü olduğu için de mutlaka medyuma gidilerek büyünün yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü siz yapmaya kalkarsanız büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir ve olumsuz yönde sizde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Urgan Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır

Urgan büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Tesiri anında kişiler üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu büyünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bir urgan ip üzerine büyülü bağlama sözcükleri söylenir. Daha sonra urgan üzerine sık sık düğümler atılır. Bu düğümler kişinin size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu şekilde urgan büyüsü ile aşık etme tamamlanmış olur. Genel olarak büyülerin yapımında üç harflilerden de yardım alınmaktadır. Bu varlıklar büyünün gücünün çok daha kısa zaman içerisinde kişi üzerinde etki etmesi için kişiye sürekli olarak vesveseler verirler. Kişi de tamamen bu vesveseler doğrultusunda yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden de sürekli olarak gün içerisinde kişi sizinle alakalı hayaller kurar ve yalnızca sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin gönlü size bağlanır. Kişi kendinde olan bu davranış ve duygu değişikliğini asla fark etmeyecektir. Artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Urgan büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka büyünün tesir süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi sona erer ise kişi kısa süre içerisinde normal davranışlarına geri dönecektir ve sizi de sevmediğini anlayacağı için terk edecektir. Bu yüzden büyüler için tesir süresi oldukça önemlidir.

Urgan Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Urgan büyüsü tesir süresi diğer aşk büyülerine göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden bu büyünün sık sık yeniletilmesine gerek yoktur. Büyünün tesir süresi çok güçlü olsa da mutlaka belli bir zamandan sonra bu etki kişi üzerinden kalkacak ve azalacaktır. Bu yüzden büyünün belli bir süre geçtikten sonra tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyünün tekrar edilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü en başından itibaren yeniden yapar. Bu şekilde büyünün tesiri ve gücü yenilenmiş olacaktır. Büyünün tesir gücü yeniletildiği için aynı şekilde kişi üzerinde etkisini sürdürecektir. Kişi de gene büyünün etkisi altına girerek hareket edeceği için size aşık olacaktır. Urgan büyüsü ile aşık etme için siz hiçbir şekilde büyünün yenilenmesini kendiniz yapmamalısınız. Bu işlem için de gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için medyum giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Urgan Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Urgan büyüsü ile aşık etme gibi büyü yöntemleri ile kişiyi tesiriniz altına aldığınızda bu kişinin kaderi ile oynamış olacaksınızdır. Dinimize göre insanların kaderini değiştirecek ve onların iradesi dışında hareket etmelerine sebep olacak tüm yöntemler günahtır. Bu  yöntemi kullanan kişiler dinimize göre mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler bu yöntemi sizlere hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz ve bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemi en büyük günahlardan biridir. Bu tarz bir yöntemi kullanarak sevdiğinize kavuşmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Büyü yöntemi günah olduğu gibi aynı zamanda geçici bir yöntemdir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde sevdiğiniz kişi sizi terk edecektir. Fakat kişiyi gerçekten etkilediğinizde kişi sizi gerçek duygular ile seveceği için sizin yanınızda olacaktır. Bu şekilde daha mutlu ve sağlıklı bir ilişki yaşamış olacaksınızdır.

Urgan Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur?

Bu büyü güçlü aşk büyülerinden olduğu için bozulması oldukça zordur. Bu yüzden büyünün bozulması için kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için üç harflileri ikna etmelidir. Büyü yapımında bu varlıklardan yardım alındığı için mutlaka büyünün bozulması için de gene bu varlıklardan yardım alınması şarttır. Ancak bu varlıklar isterlerse büyünün tüm gücü ortadan kalkacaktır. Üç harfliler büyünün etkilerinin kalkmasını sağladıktan sonra kişi yavaş yavaş normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Kişi artık normale döndüğü için kendi kararlarını kendisi verecektir ve bu yüzden de sizi en kısa süre içerisinde terk edecektir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi hemen büyü bozulduktan sonra normal hayatına dönmez. Mutlaka kişinin kendini toparlaması için belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde urgan büyüsü ile aşık etme etkileri tamamen kalkmış olacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • deniz | 22 Mayıs 2020 17:09

    EVET bende daha önce vüyü yaptırmak istemiştim hatta medyuma kadar gittim medyuma bana büyünün zarararından hiç bahsetmedi ama ben o an bi kararsız kaldım sonra başka bi medyuma daha gideyim bakalım dedim sonra medyum burak hocayı tavsiye ettiler bana kendisine durumu anlattım medyum burak hoca büyünün kesinlikle günah olduğunu ve tehlikelerinin olduğunu söyledi ben de o an iyi ki diğer medyuma bişiy yaptırmamışım dedim medyum burak hoca bana tamamen dualar ile yapılan celb yöntemini önerdi ben de sevdiğime kavuşabilmek için celb yöntemini kullandım gerçekten de medyum burak hocanın dediği gibi dualar ettim ve niyet ettim aradan biraz zaman geçtikten sonra da sevdiğim kişide beni sevmeye başladı iyi ki medyum burak hocayı dinlemşim gerçektn

  • Hakkı Gül | 15 Mayıs 2020 20:55

    Bu yazıya üç ay sonra yeniden girdim çükü kıyaslama yapmak istedim şimdi bu yazıyı okuduğumda benden ayrılan kız arkadaşımı yeniden bana geri nasıl döndürebilirim diye cevap ararken bu yazı bana bi çağrışımda bulundu ben urgan büyüsüyle aşık etme diye ilk bu büyüyü duydum ama işin arka planında bu aşk büyüsünün birsürü çeşidinin olduğunu öprendim nitekim çalışma yaptırdım eski kız arkadşaımı yeniden bana aşık olmasını sağladım geldi birlikteyiz evlenmeyi düşünüyoruz buraya kadar hiçbir sıkıntımız yok. Yalnız bu yazıyı okuyarak urgan büyüsü yaptırmatı düşünen arkadaşlara şunu söylemek istiyrum bu yazıyla zaman geçirmeyin urgan büyüsü falan bu büyüleri günümüzde yapacak medyum yok yaparım diyende sizin elinizden paranızı alır sizde verdiğinizle kalırsınız ben iyi bi araştırmacıyım bugün telefon alacak olsam diğer telefonlarla kıyaslarım özelliklerini herseyini analiz ederim bu büyü çalışmalarında da bu mantığı yürüttrümben medyum burak hoca ile çalışmanızı öneriyorum ayrıca aşk büyüsü bilmem ne büyüsü yaptırmamanızı tavsiye ediyorum ben kendime aşk hamaylı çalışması yaptırdım aşk hamaylı ile ilgili internette tam teşekkülü bir yazı anlatım bulamazsınız sayılı medyumların yapabileceği bir çalışma aşk hamaylı ile karınızla olan sorununuzu kocanızla olan sorunuzuu sevgilinizle nişanlınızla veya hoşlandığınız birisi varsa hepsinde sizin lehinize işleyecek bir dua çalışmasıdır. Ben bu yazımı sizler için yazıyorum çünkü denedim araştırdım bide büyü olmadığı için sizi psikolojikmen yıpratan bir süreçle asla karşılaşmazsınız. Sağlıcakla kalın selam ve dua ile

BUNLARA DA BAKIN