Urgan Büyüsü

Urgan büyüsü çok kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Urgan büyüsü yapıldıktan sonra kişi kalben size bağlı biri haline dönüşecektir.

PAYLAŞ

Bağlama ve aşk büyüleri günümüzde en çok kullanılan büyülerdir. İnsanlar sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında bu büyü yöntemini denemektedirler. Büyü ile kişinin iradesini kapatabilirsiniz ve kısa sürede etkiniz altına girmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Urgan büyüsü çok kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Urgan büyüsü yapıldıktan sonra kişi kalben size bağlı biri haline dönüşecektir. Bu sayede sevdiğiniz insan ile evlene de bilirsiniz. Bu durum büyünün kişi üzerindeki tesir süresine bağlıdır.

Urgan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Urgan büyüsü yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdır. Büyü yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişiye musallat olabilirler. Bu yüzden medyuma gidilerek büyünün yapılması gerekmektedir. Büyü yapımı için bir urgan kullanılır ve tılsımlı sözcükler okunarak düğümler atılmaya başlanır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Bu urganın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmayacaktır. Urgan büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi artık büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve kısa zamanda size karşı duygular besleyecektir. Kişi size bağlı bir hayat yaşamaya başlayacak siz nasıl isterseniz o şekilde hareket edecektir.  Urgan büyüsü kişi üzerinde bu şekilde tesir etmektedir.

Urgan Büyüsünün Süresi Nedir?

Urgan büyüsü uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eden büyülerden biridir. Bu büyü bozulmadığı ve ya tesir süresi sona ermediği sürece kişi üzerinden  etkisi geçmeyecektir. Urgan büyüsü tesir süresi uzun olan bir büyü de olsa belli bir süre sonra mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde devamlılık kazanır. Büyünün tesir süresinin yeniletilmesi için kişilerin gene aynı medyuma giderek aynı şekilde büyüyü yaptırmaları gerekmektedir.  Urgan büyüsü yeniletilmez ise kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecek ve bir daha sizinle görünmek istemeyecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Urgan Büyüsünü Siz Yapabilirmisiniz?

Büyülerin kullanım amaçları genelde aşk içindir. Bu amaçla sık sık büyü yöntemi tercih edilmektedir. Aşk için kullanılan büyü yöntemleri oldukça farklıdır. Bu büyülerden biri de urgan büyüsü olup, bu büyü kısmeti kapalı olan kişilerin kısmetinin açılması için kullanılmaktadır.  BU büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa sürede kişi büyünün etkisi altında girer ve kısmeti açılacaktır. Kısmeti kapalı olan kişiler bu yöntemi tercih ettiklerinde kısa sürede hayatlarının aşkı ile karşılaşacaklardır. Kişi sevdiği adama ya da kadına kavuşacak mutlu bir birliktelik geçirecektir. Bu büyü de önemli olan nefesi kuvvetli bir medyum bulmaktadır. Kişiler kendileri büyüyü evde uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacaklardır. Bu yüzden mutlak medyuma gidilmesi gerekmektedir.

Urgan Büyüsü Yapımındaki Detaylar

Urgan büyüsü yapımı için nefesi kuvvetli bir medyuma gidildiğinde bir tas su içerisine urgan büyü okunur ve suya tılsımlı sözcükler üflenir. Kişinin ismi de suya üflendikten sonra artık büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin mutlaka bu büyülü suyu içmesi gerekmektedir. Aradan belli bir zaman geçtikten sonra kişi üzerindeki büyü tesir etmeye başlayacaktır. Kişinin urgan büyüsü ile bir anda yıldızı yükselecek ve çevresi tarafından fark edilebilir bir kişi haline gelecektir.  Bu şekilde kişi kısa zaman içerisinde seveceği birini bulacak ve bu kişi ile evlenecektir.

Urgan Büyüsü Tesiri Nasıl Olur?

Urgan büyüsü tesir süresi belli bir süre boyunca kişide etki etmektedir. Bu süre sona erdiğinde ise kişi artık büyünün etkisi altından çıkacağı için eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Kişinin kısmetleri gene kapanacaktır ve kişinin hayatındaki kişi de onu terk edecektir. Bu yüzden urgan büyüsü belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmelidir. Büyünün yeniletilmesi oldukça önemlidir, bunun için gene aynı medyuma gidebilirsiniz. Büyü aynı şekilde belli aralıklar ile yeniletildiği sürece kişi üzerinde devamlılığı sağlanacaktır.  Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi kişi için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde kişi büyünün etkisi altından hiç çıkmamış olacaktır. Kişinin bu tesir altından çıkmaması oldukça önemlidir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • galip | 22 Mayıs 2020 21:50

    Ben daha önce bğalam işlemi yaptırmıştım medyum burak hocaya gitmiştim çok sevdiğim bi kız vardı ama beni bi türlü kabul etmi,yodu bende ne yapsam ne etsem dedim durdum sonunda medyum burak hocayıv aradım ve bağlama elbi yaptırmaya karar verdim bağlama celbi yaptırdıktan osnra kısa zamanda gerçekten sevdiğim kız da beni sevmeye başladı artık ikimizde birbirimizi çok seviyorum ve birlikteyiz benm gibi olanlar varsa eğer rahatlıkla bu celb yöntemini kullanabilirler ben özellikle size medyum burak hocayı öneriyorum çnkü kendisi bu işin uzmanı yani o yüzdenvereceğim numara üzerinden onu arayabilirsiniz 0 553 371 89 94 bu numara onun kendi numarası mutlka size ger idönüş yapar

  • sivasli | 16 Mayıs 2020 11:56

    Geçtiğimiz yıl yaz aylarında Sivasa gezmeye gittik orda annemin üvey kardeşleri var yani bnm teyzem oluyor kardeşlerinin bazılarıyla anneden bir bazılarıyla babadan bir karışık bi aile yapısı var anlayacağınız orda üvey teyzemin bi kızı var çok hoşlandım onunla evlenmek istedim anneme söyledim ama annem bnm için bi sorun yok ama karşı tarafı nasıl ikna edicez nasıl söyleriz falan dedi konu orda kapandı 3 ay öncesine kadar hala aklımdaydı bir şekilde kızla tanışmak istiyodum anneme bidaha söyledim işte 3 ay önce aradı annem kızına talibim dedi ama istediğimiz gibi bi cevap alamadık bende medyum burak hocayı aradım kendisini daha önceden tanıyodum eski çıktığım kız arkadasşımdan ayrılmak için soğutma celbi yaptırmıştım ordan tanıyorum yani şimdide bağlama celbiyle kızı kendime bağlamak istedim yine sonuç aldım önce aşık oldu sonra bağlandık birbirimize aileleri de ikna etmek için artık evlenme celbi yaptırmayı düşünüyorum. Tercihm yine burak hoca olacak tabi ben özet geçtim bu konuyu normalde anlatsam çok uzun hikaye olur.

BUNLARA DA BAKIN