Adet Kanı ile Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında yer alan ve oldukça güçlü olan adet kanı ile bağlama büyüsü hakkında merak edilenlere yer verdik. Doğrular ve yanlışlar nelerdir yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

PAYLAŞ

Aşk büyüleri genellikle kadınlar çok fazla tercih etmektedirler. Sevdikleri erkeğe ulaşamayan kadınlar büyü yöntemini kullanarak istedikleri kişinin kendileri ile birlikte olmalarını sağlayabilirler. Özellikle aşk büyüleri arasında yer alan bağlama büyüleri oldukça kuvvetlidir ve kısa sürede kişiler üzerine tesir ederler. Bu yüzden de bağlama büyüleri çok fazla kullanılmaktadır. Bağlama büyüleri farklı şekillerde farklı materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle adet kanı ile bağlama büyüsü yapıldığında etkileri çok daha büyük olmaktadır. Bu şekilde istediğiniz kişinin size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Adet Kanı İle Yapılan Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüleri için mutlaka medyuma gidilmelidir. Bu büyülerin yapılması oldukça zordur ve bu yüzden kişiler kendileri büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Böyle bir durumda büyülerin olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Adet kanı ile bağlama büyüsü yapılması için kadına ait olan adet kanından alınır ve bir bez üzerine sarılarak tılsımlı sözcükler söylenir. Daha sonra bu bezin mutlaka erkeğin evinin bahçesine gömülmesi gerekmektedir. Bu büyü ne kadar kişiye yakın olursa o kadar kısa sürede etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi büyünün etkisi altına girecek ve kısa sürede hareketlerinde değişiklikler meydana gelecektir. Kişi zaman içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve kısa sürede size karşı duygularını dile getirecektir. Bu şekilde istediğiniz erkeği kendinize bağlayarak mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Adet Kanı İle Yapılan Bağlama Büyüsünün Tesir Süresi

Bağlama büyülerinin süreleri oldukça uzundur ve bu yüzden de kolay kolay tesirleri kişi üzerinden kalkmaz. Ama tesir süresinin sürekli olarak kontrol altında tutulması gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce mutlaka yenileme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Büyünün yenilenmesi için de mutlaka aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün yapılması şarttır. Bu yüzden tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyüyü tekrarlatmalısınız. Aksi takdirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecek her şeyin idrakine varacaktır. Bu yüzden mutlaka adet kanı ile bağlama büyüsü tekrar edilmelidir. Bu şekilde büyünün etkisini sürdürebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Hakkında Bilinen Yanlışlar

Büyüler ile ilgili araştırmalarımız kadim büyü kitaplarına kadar dayanmaktadır. Sadece internet sayfaları üzerinden anlatılanların arasından doğru olanları seçerek sizlere anlatmakla sınırlı kalmayıp, eksik olan bilgileri de kadim büyü kitaplarından sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Adet kanı büyüsü çoğu zaman bir erkeği elde etmek, onu kendisine aşık etmek, evlenmek için aklını karıştırmak gibi sebeplerle yapılmaktadır. Bazı medyumlar ise adet kanı büyüsü ile ilgili bağlama süreçlerinde de etkili olabilmektedir. Bu yazımızda sizlere bu konu üzerinde bazı bilgiler vererek bağlama süreçleri ile ilgili ne kadar çok bilgi olduğuna değinmeye çalıştık. Ancak bazı kişiler özellikle internet sitelerinde adet kanı büyüsü hakkında yanlışları insanlara doğruymuş gibi anlatmaktadırlar.

Adet kanı büyüsü ile ilgili doğru olarak bilinen yanlış ise adet kanının erkeğe içirilmesi ile yapıldığıdır. Bu tamamen yanlış ve gereksiz bir bilgiden ibaret olduğu için tiksinç süreçtir. Bazı kaynaklara göre adet kanı meyve suyuna veya diğer herhangi bir içeceğin içine karıştırılarak erkeğe içirilmesi gibi yanlış bilgilere yer vermektedir. Ancak böyle bir şey söz konusu değildir. Hiçbir şekilde adet kanı içirilerek elde edilmez. Bu yanlışı doğru olarak bilen veya okuyan kişilerin bu süreçten uzak durmalarını istiyoruz.

Bir diğer doğru olarak bilinen yanlış ise evli çitleri ayırmak için yapıldığına dair anlatımlardır. Adet kanı büyüsü sadece aşk ve bağlama veya geri döndürme süreçleri için yapılabilmektedir. Alanında uzman medyumların elde ettiği büyü süreçlerinden birisidir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 7

 • cengiz | 22 Mayıs 2020 18:54

  Ben bu büyü işlerinden çok korkardım açıkçası büyü de yaptırmak istemedim sonra bi gün medyu mburak hocayı aradınm gerçekten kendisi de söyledi büyü günah bi işlem yaptırmayın dedi ama kendisi hamaylı vekf ve celb gibi işemler yapıyomuş bende önce bi araştırıyım bakalım dedim baktım hepsi dua ederek yapılan işlemler sonrabende tekrar aradım medyum burak hocay aşk vekfi yaptırmak istediğimi söyledim sevdiğim kadına ulaşmak için bu vekfi yaptırdım ve gerçekten aradan böyle birkaç hafta geçti ya da geçmedi ben sonuç aldım sevdiğim kadınla artık birliteyi hatta evlenmeyi düşünüyoruz ona evlenme teklifi edicem gerçekten medyum burk sayesinde hem büyü yaptırmadım günaha girmedim hem de amacıma ulaşmış oldum

 • Bilge | 15 Mayıs 2020 21:08

  Merhaba benim sevdiğim birisi vardı fakat kendisine bir türlü açılamadım. Ondan da öyle bişi görmedim. Sonunda ona adet kadı büyüsü yaptırmaya karar verdim. Fakat araltırduğunda kendi başınıza yapmayın yazıyırdu. Bende Burak hocayo buldum tesadüfen ve bana büyüye bulaşma vefk yapalım diyince tamam dedim. Çok teşeklür ederim hpcam büyüye bulaşmadan sevdiğim adamla nişanlandım..

 • seyfi ayyıldız | 05 Eylül 2019 22:21

  bağlama büyüsünü merak edip araştırdım şansıma bu yazıya denk geldim. Adet kanı ile bağlama büyüsü diye okuduğumda baya garipsedim yani değişik bir büyü ama gerçektende varmış. Ben bu büyüyü yaptıramayacağım için alternatif olarak medyum Burak abiye sordum ne yapabiliriz diye bağlama celbini önerdi bana. Yarın kısmetse başlıycaz bağlama celbini yapmaya inşallah diyorum etkisini görürürüm.

 • mümtaz ebey | 05 Eylül 2019 22:19

  bilecikli hasan kardeşim yorumunu titizlikle okudum. Sayende bende aradım medyum Burak hocayı gerçekten iyi bir insan Allah senden de razı olsun. Bakalım bende bağlama celbi yaptırdım karımla iligli bazı aşamadığım sıkıntılarım var inşallah düzelecek.

 • bilecikli hasan | 01 Eylül 2019 20:07

  Medyum Burak hocaya bağlama celbi yaptırdım. Sonucu gayet başarılı. Biz nişanlı olmamıza rağmen ailelerimiz uyuşmadı. Her konuda fikir ayrılığına düştüler. Bu durum da bizim ayrılmamıza vesile olacaktı. Özellikle de nişanlım bu konulardan çok etkilendi. Hatta ayrılalım yolun başındayken bile dedi. Ben o zaman araştırdım bağlama celbini buldum. Medyum Burak hocamız da elinden geleni yaptı. Telefon numarasını istemişsiniz tabi seve seve veririm. Herkese faydam dokunsun isterim. 0 553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz medyum Burak hocaya.

 • Ezgi | 29 Ağustos 2019 21:19

  Bilecikli Hasan bağlama celbini kime yaptırdınız, ne zaman sonuç aldınız, hiç zararı oldu mu lütfen biraz detay verebilir misiniz? Bir de önerdiğiniz medyumun telefon numarasını paylaşırsanız bende aramak isterim. Bana biraz acil lazım yalnız inşallah hızlı cevap verirsiniz.

 • bilecikli hasan | 28 Ağustos 2019 22:59

  nişanlımla tam ayrılmak üzereyken bu sayfayı görmem ve sonrasında bağlama celbi yaptırdığım medyum Burak hocaya teşekkür ediyorum. 2 hafta önce düğün yaptık hocam hasan ben bilecikten hatırlarsınız umarım çok sağolun.

BUNLARA DA BAKIN