10 Haziran – 16 Haziran Haftalık Burç Yorumları


Bu haftaki burç yorumları bazı burçlar için yorucu ve stresli görülürken, bazı burçlara sahip olan kişiler için mutluluk verici bazı olaylarla karşılaşacağını söylemek mümkündür. Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak burcuna sahip olan kişiler bu hafta yorucu ve bir o kadar ter dökecek.  Sabırlı olmakta fayda olduğunu söyleyebiliriz. Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burcunda olanların çok farklı döngü içerisinde olacakları için bu döngü onlar için kaçınılmaz olacak ve kabullenmek çok ta zor olmayacak. Yaşamlarındaki bir takım değişikliklere yer verecekleri için eski değişimlerine veda etmeleri gerekecek. Balık, Başak, İkizler ve Yay burcunda olan kişilerin hayatlarındaki yeni değişimlere tanıklık etmeleri ve her olan bitene ayak uydurmaları gerekecek. Bu burca sahip olan kişilerin yapıları gereği çabuk değişime hazır olan ruhları hızlı gelişecek olan yeniliklere alışmakta çok zorluk çekmeyecek.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Koç

Haftanın hemen başında kariyerinizdeki değişimler ve yenilikler ilk haftadan kendisini belli edecek. Kişisel olarak almış olduğunuz kararlar özellikle de iş hayatınızda bir takım zorlukları meydana getirecek. Almış olduğunuz kararlar üstlerinize ve ortak çalışma içerisinde olduklarınıza kabul ettirmek sizin için hiç kolay olmayacak. Yeni iş teklifleri, farklı iş süreçleri gibi karşınıza bu hafta çıkacak olan özel durumları iyi değerlendirmenizde fayda olacak. Ayağınıza çok güze fırsatlar gelecek olsa da doğru kararları almak tamamen sizin elinizde olacak. İş hayatınızdaki yoğunluk ev hayatınıza da yansıyacağı için olası özel durumları minimize etmek için dengeyi iyi sağlamak gerekiyor. Hafta ortasında kurumsal yapıların kuralları canınızı sıkabilir. Ev ahalisindeki veya yakın akrabalıklardaki yaşlı kişilerin kronik rahatsızlıklarına ilgi göstermeniz gerekecek. Kendinize yeteri kadar vakit ayırmayı ihmal etmemeli ve bu hafta sağlığınıza dikkat etmeni çok önemli!

10 Haziran -  16 Haziran Yükselen Boğa

Etrafınızdaki insanlardan hafta içerisinde hobileriniz ve yaratıcılığınızla ilgili olarak bazı övgüler alabilirsiniz. Sıcak günlerde asosyal kimliğinizi bir kenara bırakıp sosyal bir yaşam içerisinde özellikle bu hafta yoğun bir süreç içerisinde olacaksınız. Bu hafta kazancınız artacak ve bu kazancı gereksizleştirmemelisiniz.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen İkizler

Bu hafta ikizler yükseleni yoğun bir iş hayatı süreci içerisine girebilir. İş seyahatleri, toplantılar, pazarlamalar vs. derken hem yorucu, hem de tatlı bir telaş içerisine gireceksiniz. Hayat tecrübelerinizden iyi bir şekilde yararlanarak iş hayatı içerisindeki yoğun telaşı bertaraf edebileceksiniz.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Yengeç

Bu hafta hiç beklemediğiniz şekilde iş hayatınızda beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Sizin için özel olan yetenekleriniz iş hayatınızdaki üst mertebedeki kişiler tarafından fark edilecek ve sizin için heyecan verici bir süreci iyi değerlendirmeniz gerekiyor.  

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Aslan

Sosyal ilişkilerinizde bir takım değişimlere siz bile inanamayacaksınız.  Almış olduğunuz başarılar nedeniyle ödüllendirilmek için ayağınıza gelen fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Başak

Diğer burçların yükselenlerine göre Başak burcu yine duygusal, yine hep iyimser yaklaşımı ile gündeme geliyor. İyi niyetinizi suiistimal edecek olan kişilere anlamak vermekte güçlük çekmeye devam edebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade etmek için sarf edeceğiniz kelimeleri çok özenli seçmeli ve karşınızdaki kişiyi kırmamaya özen göstermelisiniz. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını iyi analiz etmeli ve yapmamayı düşünmemelisiniz.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Terazi

Bu hafta kariyerinizde çok ciddi değişim içerisine girebilirsiniz. Mevcut kapı kapanacak olsa da yeni kapıların açılması sizi bekliyor. Çok güzel fırsatları iyi değerlendirmeyi ihmal etmeyin.  İş ve özel hayatınızdaki değişimler hayatınızda yenilikler getirecek. Eski düzene veda etme zamanı geldi ve yeni tanışacağınız insanlar sizi mutlu etmeye başlayabilir.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Kova

Maddi açıdan bir takım kayıplar yaşamanız tamamen sizin fikirleriniz ve doğru karar alma aşamasından ibaret olabilir. Alma ve verme konusunda dikkat etmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkacak olan kişilerin yüksek egolarına boyun eğmeyecek kadar dik durmalısınız. Başkalarının hayallerine ortak olmanız maddi kayıp yaşamanıza neden olabilir.

10 Haziran – 16 Haziran Yükselen Balık

İkili ilişkilerde bir beklenti içerisinde olabilirsiniz. Ancak bu beklentilerde hayal kırıklığına uğramamak adına her şeyi akışına bırakmakta fayda olacak. İş hayatınızla ilgili olarak yeni tanıştığınız bir kişiye bağlanabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlık kontrollerini yaptırmayı da ihmal etmemeniz gerekiyor. Bu haftada yakın arkadaşlarınızla yemek masasına oturabilir sohbeti bol bir muhabbet içerisinde sevdiklerinizle mutlu bir hafta geçirmek tamamen sizin elinizde!

zodyak@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Tem

15-21 Temmuz Burç Yorumları

07Tem

8-14 Temmuz Burç Yorumları

30Haz

1-7 Temmuz Burç Yorumları

23Haz

24-30 Haziran Burç Yorumları

19Haz

Kısmet Açma Duası