15-21 Temmuz Burç Yorumları


15 ile 21 Temmuz burç yorumları bu hafta sizi neler bekliyor ve bu hafta hangi burç hangi alanda olumlu olacak ya da olumsuz bir hafta geçirecek sizler için haftalık burç yorumlarını derledik. Buna göre;

Koç Burcu

Bu haftanın başlangıcında genellikle kariyer hedefli olarak konuşmalar gündemde olacak. Öyle ki hafta ortasında kariyerinizle ilgili de bir gelişme yaşanacak. Bu gelişme kimine göre olumlu yönde olurken kimine göre olumsuz şekilde olacak.

Boğa Burcu

15- 21 Temmuz burç yorumları konusunda bu hafta sizleri akademik ve yurt dışı işleri meşgul edecek. Çarşamba günü ise sizler için bir dönüş noktası olacak olup, yeni iş fırsatları kapınızı çalabilir. Fakat unutmamalısınız ki bu kimine göre fırsat kimine göre değil. Seçim yaparken dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler burcunu maddi yönden olan problemler yada hesaplamalar ile geçirecek. Belki bir borç belki de almak istediğiniz bir şey için maddi olarak hesaplamalar yapacaksınız. Bu hafta genellikle borçlarınızı düşündüğünüz bir haftada geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

15 ile 21 Temmuz burç yorumları konusunda bu hafta Yengeç burcu genellikle evlilik, sevgililik gibi ilişkilerinizin gündemde olduğu bir hafta olacak. Bazı kişiler ilişkilerinin sorunları ile bu haftayı geçirirken kimi Yengeç burcu ise aşk dolu bir hafta geçirebilir.

Aslan Burcu

Aslan burcu için bu hafta genellikle sağlık sorunları ile uğraştığı bir hafta olabilir. Yaz döneminin verdiği rahatlık bu haftalar da genellikle oluşan olumsuz havalardan kaynaklı üşütme gibi sorunlar yaşayabilir. Ya da yakınlarından kaynaklı bir sağlık sorunları ile uğraşabilir.

Başak Burcu

Başak burcu 15- 21 Temmuz burç yorumları konusunda aslında bu haftanın en şanslı burçları arasında yer alıyor. Çünkü bu hafta başak burcu aşkla ve şansla giriş yapacak. Pazartesi aşk ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Terazi burcu için bu hafta ailenize önem vermenizin önemli bir yer aldığı bir hafta olacak. Aile içerisinde bazı fikir çatışmaları ön planda olurken, bu fikirlere saygı duymalı ve pozitif şekilde yaklaşım göstermelisiniz. Aksi halde tartışmalar uzayabilir dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu

Akrep burcu için bu hafta kardeşleriniz, sosyal ilişkileriniz ve eğitiminizin ön plana çıktığı bir hafta olabilir. Bu hafta meydana gelecek olan ay tutulması ile elektronik cihazlarınıza dikkat etmenizde yarar var.

Yay Burcu

15- 21 Temmuz burç yorumları konusunda Yay burcu bu hafta maddi anlamda olan konular ile ilgilenecek olup, iş yerinden yeni bir zam gündemde olabilir ya da ansızım zam alabilirsiniz. Ay tutulması sizi de yakından etkileyecek olup, maddiyata dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu bu hafta önceliği kendine verecek olup, bu hafta kendi ile ilgilendiği ve özen gösterdiği bir hafta geçirecek. Başkalarını arka plana atarak kendi istekleri doğrultusunda adımlar atacağı bir hafta için Oğlak burcu kişiler oldukça şanslı olacak.

Kova Burcu

Kova burcu bu hafta eskilerden gelen bir konu ile ilgili oldukça takıntılı bir döneme girecek olup, bu konu ile ilgili bir haberde alacak. Bu hafta Kova burcu sağlığına da dikkat etmesini önermekteyiz.

Balık Burcu

Bu haftanın şanslı olan burçlarından bir diğeri de Balık burcu olup, şanslı bir haftaya merhaba diyecek. Özellikle haftanın ilk günü yani Pazartesi günü yaşadığınız gelişmeler sizleri oldukça mutlu edebilir. Çarşamba günü yaşanan Ay tutulması sizi de yakından etkileyecek olup, bunun için dikkat etmelisiniz.

zodyak@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 5

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Tem

15-21 Temmuz Burç Yorumları

07Tem

8-14 Temmuz Burç Yorumları

30Haz

1-7 Temmuz Burç Yorumları

23Haz

24-30 Haziran Burç Yorumları

19Haz

Kısmet Açma Duası