1-7 Temmuz Burç Yorumları


1-7 Temmuz burç yorumları, bu hafta tutulma etkilerini göstermeye başlayacak olup, burçlara göre kişiler üzerinde belli etkiler bırakacaktır. Buna göre ayrı ayrı burçları incelemek gerekir ise;

 • Koç Burcu

Koç burcunu bu hafta hızlı gelişimler etkileyecek olup, bu gelişimler kişilerin yapacaklarını iş, eğitim ve ilişkiniz konusunda girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu girişimleriniz hızlı şekilde sonuç verecek olup, bunun için bekleme gibi bir durum yaşamayacaksınız.

 • Boğa Burcu

Boğa burcu 1-7 Temmuz burç yorumları olarak bu hafta maddi konular ön planda olacak şekilde geçirecek. Özellikle Pazartesi günü maddi açıdan sorunlarınız ve problemlerinizi ortadan kaldırmak amacı ile kararlar almamanızı önermekteyiz. Aksi halde zarara uğrayabilirsiniz.

 • İkizler Burcu

İkizler burcu bu hafta burç yorumları olarak kişisel istek ve sorunları ön planda olacak şekilde geçirecek. Bu hafta maddi anlamda güzel haberler almaya hazırlanın. Çünkü ikizler burcu için bu hafta çok güzel geçecek.

 • Yengeç Burcu

Bu hafta Yengeç burcunu yakından etkileyecek güneş tutulması ile karışılacak ve bunun etkilerini yakından göreceksiniz. Pazartesi isteksiz ve halsiz şekilde haftaya başlangıç yapabilirsin. Bu hafta pek enerjik olmasanız da maddi açıdan kazanç için oldukça emek sarf etmeniz gereken bir hafta olacak.

 • Aslan Burcu

Aslan burcu 1-7 Temmuz burç yorumları arasında sosyalleşecek ve arkadaş çevresinde güzel etkileşim sağlayacağınız bir hafta olacak. Güneş tutulmasının etkilediği burçlar arasında aslanda yer alacak olup, aslan burcunu bu hafta beklenmedik haberler ve beklenmedik durumlar ile karşılaşması durumu söz konusu olabilir.

 • Başak Burcu

Başak burcunu bu hafta aklında pek çok plan ile haftaya giriş sağlayacak. Sevgili başaklar her şey planladığınız gibi ilerleyemeyebilir. Bu hafta girişimlerinizi özellikle haftanın ilk günü olan pazartesi günü için ayarlamamanızı tavsiye ederiz.

 • Terazi Burcu

Bu haftaya pozitif ve sevecen başlayacak olan Terazi, 1-7 Temmuz burç yorumları olarak olumlu yönde gelişmeler sizleri bekliyor. Bu hafta iş ve kariyer üzerinde yeni gelişmeler sizleri beklemekte olup, mutlu, güzel ve olumlu gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

 • Akrep Burcu

1-7 Temmuz burç yorumları arasında Akrep burcunu bu hafta genellikle ödemelerin ön planda olduğu bir döneme giriş yapacak. Pazartesi günü ödemenizi ayarlamak için acele etmemeli ve ödeme yapmamalısınız. Salı günü ödeme için hareket geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Pazartesi yanlış ödemeler ve yanlış kararlar vererek pişman olabilirsiniz.

 • Yay Burcu

Bu hafta yay iletişim olarak güçlü bir haftaya merhaba diyecek. Sosyal etkileşimi yüksek olacak olan Yay burcu, iletişim olarak etkili olması mutlu olmasını sağlayacak. Pazartesi önemli girişim ve etkileşim yaparak güzel projelere imzalar atabileceğiniz bir gün olacak.

 • Oğlak Burcu

Oğlak burcu Pazartesi günü için pek şanslı bir gün olmayacak. Pazartesi günü iş ile ilgili bir beklentiniz var ise boşa çıktığını görerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Salı günü ise ikili ilişkilerinizde bir hızlanma ve bir gelişme yaşanacak.

 • Kova Burcu

Kova burcu 1-7 Temmuz burç yorumları sizi etkili ve güzel bir haftaya merhaba diyeceğinizi bildiriyor. Pazartesinden itibaren gelecek olan güzel haberler ve güzel enerjiniz sayesinde muhteşem bir hafta geçireceksiniz. Gelecek ile ilgili güzel planlarınızı ayarlamanızın tam zamanı olabilir.

 • Balık Burcu

Balık burcunu bu hafta önemli kararlar almanızı gerektirecek durumlar ile karşı karşıya kalabilir. Bunun içinde önemli kararlara doğru yanıtlar vermek adına ailenizden uzaktaysanız ya da iş, okul gibi yerlerdeyseniz hemen giderek kafa dinlemek isteyebilir ve vereceğiniz karar hakkın da düşünmek isteyebilirsiniz.

zodyak@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Tem

15-21 Temmuz Burç Yorumları

07Tem

8-14 Temmuz Burç Yorumları

30Haz

1-7 Temmuz Burç Yorumları

23Haz

24-30 Haziran Burç Yorumları

19Haz

Kısmet Açma Duası