8-14 Temmuz Burç Yorumları


Aşk, sağlık ve para hangisi sizi yakından etkiliyor ve bu hafta hangi burcu neler bekliyor takip etmek ve öğrenmek için 8-14 Temmuz burç yorumları hakkında yazımızın devamında bilgiler alabilir ve adımlarınızı buna göre sağlam şekilde atabilirsiniz.

 • Koç Burcu

Koç burcunu 8-14 Temmuz burç yorumları hakkında bu hafta ikili ilişkilerde pek de olumlu görünmüyor. Aşk da bu hafta çok pozitif geçmeyeceği aşikar olan Koç burcu, eklem ağrıları ile bu hafta uğraşabilir.

 • Boğa Burcu

Boğa burcu bu haftaya oldukça enerjik başlayacak olup, fazladan iş yükü alarak takdir görebilir ve hızlı ve seri şekilde işlerini halledebilir. Sağlık açısından bu aralar güzel bir spor salonuna gitmeye ihtiyacınızın olduğu bir gerçektir.

 • İkizler Burcu

İkizler burcu 8-14 Temmuz burç yorumları hakkında değerlendirmelerde aslında çok da olumsuzluklar yok. Sadece sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kimse tarafından bu hafta hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun dışında aşk ve ilişkilerinizde sizleri güzel şeyler bekliyor.

 • Yengeç Burcu

Fiziksel ve ruhsal açıdan zinde olduğunuz bir hafta olmakla beraber, güzel paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Eğer bu hafta sınavınız var ise ya da herhangi bir iş ile ilgili bir yapmanız gereken zor görev var ise bu hafta oldukça rahat şekilde üstesinden gelebilirsiniz.

 • Aslan Burcu

Aslan burcu haftanın son iki günü yediklerine eğeyce dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü bu hafta sağlık açısından ilk beş günü rahat geçse de son iki günü biraz problem yaşayacağı aşikar. 8-14 Temmuz burç yorumları hakkında bu hafta olumsuzluklar yok. Stabil geçireceğiniz bir haftaya devam..

 • Başak Burcu

Başak burcu bu hafta sağlık sorunları ile uğraştığı görülüyor. Kulak, boğaz, omuz, göğüs, kalp ve karaciğer gibi pek çok rahatsızlık bu hafta gözle görülür şekilde geçici olsa bile sizi rahatsız edebilir. Bunun için dikkat etmeli ve daha temkinli yaklaşmalısınız. Sağlık sorunları nedeni ile bu hafta sizi pek de olumlu şeyler beklemiyor.

 • Terazi Burcu

8-14 Temmuz Burç yorumları bu hafta Terazi burcuna oldukça olumlu şeyler sunuyor. Bu hafta mutlu ve neşe dolu şekilde geçirebileceğiniz bir hafta olup, yeni girişimler de bulunacaksanız tam da doğru haftada olduğunuzu belirtmek isteriz.

 • Akrep Burcu

Bu hafta tam olarak kendinizi daha çok romantik hissettiğiniz ve aşk yaşayan kişiler için mutlu ve enerjik aşkı arayanlar için arayışın daha yoğun olduğu bir haftadasınız. Bu haftayı gençler daha yoğun hissedebilir.

 • Yay Burcu

Yay burcu için 8-14 temmuz burç yorumları pek de olumlu şeyler aktarmıyor. Bu hafta eğer evli iseniz eşinizin ailesi ya da eşiniz ile ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeli ve temkinli olmalısınız.

 • Oğlak Burcu

Haftanın 3 günü sağlık açısından problem görünmediği gibi iş yerinde oldukça enerjik sonuçlar elde edebilirsiniz. Fakat son 2 günü sağlık açısından problemler görünüyor. Örneğin idrar yolu enfeksiyonu, göz hastalıkları gibi rahatsızlıkla baş gösterebilir temkinli olmalısınız.

 • Kova Burcu

Kova burcu aslında bu hafta diğer haftalara kıyasla aynı şekilde geçiriyor diyebiliriz. Bu hafta bir yenilik olmasa bile yakın zamanda bir iş değişikliği yaşamanız makul bir durum.

 • Balık Burcu

Balık burcu bu hafta sağlık sorunlarınızın meydana çıktığı bir döneme girecek olup, özellikle eklem ağrıları ön plana çıkacaktır.

zodyak@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 4

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Tem

15-21 Temmuz Burç Yorumları

07Tem

8-14 Temmuz Burç Yorumları

30Haz

1-7 Temmuz Burç Yorumları

23Haz

24-30 Haziran Burç Yorumları

19Haz

Kısmet Açma Duası