Etkili Düğüm Büyüsü


Çok eski tarihlerden bu yana kullanılan bir yöntem olan büyü oldukça mistiktir ve doğaüstü güçlerden yardım alınarak insanların iradesi dışında hareket etmesi sağlanmaktadır. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla büyünün etkisi altına alarak kontrol edebilirsiniz. Bu yöntem insanların tamamen özgür iradelerini kullanmalarını engeller ve kişi davranışlarının asla farkına varmayacaktır. Genellikle bu doğaüstü yöntem insanların aşık oldukları kişiye ulaşabilmek için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yüzden de pek çok farklı büyü yapılış şekli vardır ve hepsinin yapım şekli, tesir süreleri, güçleri birbirlerinden farklıdır. En çok tercih edilen büyüler genellikle aşk büyüleridir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Etkili düğüm büyüsü de bu aşk büyüleri arasında yer almaktadır ve oldukça güçlü etkilere sahiptir. Bu büyü güçlü etkilere sahip olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler kesinlikle evde internetten okudukları bilgilere göre bu büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyünün yapımında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilir ya da üç harflilerin saldırısına uğrayabilir. Ayrıca dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır ve yasaklanmıştır. Büyü yapmak yerine sevdiğiniz insana doğal yollardan ulaşmayı denemelisiniz. Büyü yapan ve yaptıran kişiler ne amaç için bu yöntemi tercih ederlerse etsinler mutlaka cezalandırılacaklardır.

Etkili Düğüm Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Bu büyünün yapımı  için medyuma gittiğinizde bir halat üzerine büyücü büyü yapılacak olan kişinin ismini düğümlere üfler ve 42 adet düğüm atar. Halat düğümlendikten sonra üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra bu halatın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa o kadar etkili olacaktır ve kişi de büyünün etkisi altına çok daha hızlı bir şekilde girecektir. Bu şekilde büyü yavaş yavaş kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Etkili düğüm büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık eskisi gibi bir hayat yaşayamaz ve davranışlarında da büyük bir değişiklik olacaktır. Kişi artık özgür iradesini kullanamaz hale geldiği için kısa süre içerisinde büyünün istediği gibi hareket edecektir. Özellikle bu büyünün yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişi sürekli olarak onların verdiği vesveselere göre davranmaya başlayacaktır. Kişi kısa süre içerisinde gece gündüz demeden her an sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede size karşı hisler besleyecek ve ilanı aşk edecektir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilir ve bu kişi ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. Hatta bu büyü ile sevdiği kişi ile evlenen kişiler bile vardır.

Etkili Düğüm Büyüsünün Kişi Üzerinde Etki Etme Süresi

Etkili düğüm büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olsa dahi belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski davranışlarına kısa süre içerisinde geri dönecektir ve hayatına hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmeli ve büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce mutlaka büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişinin sürekli olarak büyünün etkisi altında kalmasını ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Etkili düğüm büyüsü için yeniletme işlemi gene aynı medyuma gidilerek yapılmalıdır. Kişi kesinlikle büyünün yeniletilme işlemini kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Medyuma gittiğinizde büyü tekrar aynı şekilde yapılacaktır. Bu şekilde büyünün tesir etme süresi uzatılmış olur. Kişi büyünün etkisi altından hiç çıkmayacağı için sizi sevmeye de devam edecek ve yanınızda olacaktır.

Etkili Düğüm Büyüsüne Ek Bağlayıcı Büyüler

Etkili düğüm büyüsü yeniletilmesi yerine ek büyüler yapılarak da büyünün tesir süresi uzatılabilir. Ayrıca bu büyüler düğüm büyüsünün çok daha güçlü bir hale gelmesini ve daha kısa süre içerisinde kişi üzerine etki etmesini de sağlayacaktır. Bu bağlayıcı büyüler genelde diğer kolay aşk büyüleridir. Etkili düğüm büyüsü ek bağlayıcı büyüsü olarak bağlama büyüsü yapılabilir ya da aşk büyülerinden kaşık büyüsü gibi ek büyüler yapılabilir. Bu büyüler diğer büyülere nazaran çok daha kolay bir şekilde yapıldığı için kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır ve büyünün etkisi çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki edecektir. Ek bir bağlayıcı büyü yaptırmadan da büyünün çok daha etkili ve uzun sürekli olarak tesir etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için de medyumlar genelde muskaya büyü yazma yöntemini kullanmaktadırlar. Bu yöntem oldukça tesiri kuvvetlidir ve çok daha etkili bir şekilde kişi üzerinde büyünün etkileri görülmektedir. Muskaya büyü yazma yönteminde tek dikkat edilmesi gereken şey büyü yapıldıktan sonra bunu büyülü muskanın kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklanması gerekmesidir. Eğer bu büyülü muska herhangi bir şekilde kaybolur ve ya açılır ise kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacaktır ve olup biteni kısa süre içerisinde anlayacak sizi de terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde kişinin evinde saklanması iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

afran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 7

  • Cansu | 22 Haziran 2020 16:15

    Medyum Burak işinde çok iyi tek geçerim 0 553 371 89 94 numarasi bu ben kısa sürede bağlama celbi den sonuc aldım. Tavsiye ederim.

  • Zara | 27 Eylül 2019 22:12

    Merhaba, benim işlrim çok iyi giderken bıçak misali kesildi. Neden olduğunu bilmezken bir hoca ile yollarım kesişti ve üzerimde düğüm büyüsü olduğunu söyledi. Kim neden yapar bilmem ama hocaya pek güvenmediğim için güvenilir medyum arıyorum. Telefon numaraları ile medyum önerisi olan var mı tavsiye edebileceğiniz?

  • Kübra | 23 Eylül 2019 22:01

    merhaba, kısa zaman önce bir arkadaş vasıtası ile bir hoca ile telefonda konuştum. Aslında hocayı çocuk için konuşmak istesem de benden isim gibi kişisel bilgilerimi aldıktan sonra üzerimizde büyü olduğunu ve bu eşim tarafından düğüm büyüsüne maruz kaldığımı söyledi açıkcası inanmadım fakat kafamıda kurcalamadı değil. Bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda benim güvenilir bir medyuma ihtiyacım var.

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Tem

Güçlü Sevgili Büyüsü

08Tem

Güçlü Zincir Büyüsü

26Haz

Etkili Düğüm Büyüsü

25Haz

Kısmet Açan Büyü

24Haz

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme