Güçlü Sevgili Büyüsü


Büyüler genel olarak üç harfliler ile yapıldığı için etkileri çok büyüktür. Bu yüzden de kişiler kesinlikle medyuma giderek büyü yaptırmalılardır. Kişi kendisi internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdır. Böyle bir durumda kişiye üç harfliler musallat olabilir ya da büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzdem mutlaka medyuma gitmelisinizdir. Güçlü sevgili büyüsü ile rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insanın duygularını değiştirebilir ve kontrol altına alabilirsiniz. Bu tarz büyüler insanın kendi özgür iradesi ile kullanmasını engeller. Bu yüzden de kişi artık tamamen büyüye dayalı bir şekilde yaşamaya başlayacaktır.

Güçlü Sevgili Büyüsü Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum kişinin özel bir eşyası üzerine aşk büyüsünü yazacaktır. Bu eşya üç harflilerin yardımı ile kişinin evine tekrar konulur. Bu şekilde büyü kişinin üzerine etki etmeye başlayacaktır. Kişi artık büyünün etkisi ile ve üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi gece gündüz sizi düşünmeye başlar. Bu şekilde artık kişi sizi sevmeye başlayacaktır ve kısa süre de size aşkını ilan edecektir. Güçlü sevgili büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Güçlü Sevgili Büyüsünün Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi büyü ne kadar güçlü ise o kadar etkili ve uzun olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden büyünün kişi üzerindeki etkisinin kalkıp kalmadığını sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Güçlü sevgili büyüsü tesir süresi uzatılması için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Yeniletilme işlemleri için mutlaka kişinin gene aynı medyuma giderek aynı şekilde büyüyü yaptırması gerekmektedir. Bu şekilde büyü yenilenmiş olunur ve kişi üzerindeki etkileri de devamlılık kazanacaktır ve kişi sizi sevmeye devam eder. Eğer büyü yeniletilmez ise kişi kısa süre içerisinde sizi terk edecek ve olup biteni de anlayacaktır. Bu yüzden tesir süresi önemlidir.

afran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 7

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Tem

Güçlü Sevgili Büyüsü

08Tem

Güçlü Zincir Büyüsü

26Haz

Etkili Düğüm Büyüsü

25Haz

Kısmet Açan Büyü

24Haz

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme