Güçlü Zincir Büyüsü


Büyü yöntemi insanlar tarafından çok uzun sürelerdir kullanılmaktadır. Bu yöntem dinimizde de yer almaktadır. Fakat dinimizce büyü yapmak ve büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmek kesinlikle çok büyük günahtır. Bu yüzden büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yöntemler ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Büyü yöntemi kullanıldığında kişilerin duygularını ve düşünlerini kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişilerin hayatlarına müdahale edebilirsiniz. Dinimizce de büyü yönteminin yasak olmasının sebebi budur. Kişilerin hayatlarına ve kaderlerine müdahale edilmesidir. Pek çok farklı büyü çeşidi vardır. İnsanlar bu yöntemi uzun süredir tercih ettikleri için her büyünün yapım şekli birbirlerinden farklıdır. Büyülerin yapımında genellikle bulunması zor materyaller kullanılmaktadır. Bu materyaller cenin, domuz yağı gibi materyallerdir.

Güçlü zincir büyüsü ise bir zincir üzerine yapılmaktadır. Bu büyü bir aşk büyüsüdür ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Büyünün gücü o kadar büyüktür ki kısa süre içerisinde hemen etkileri görülmeye başlayacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu tarz güçlü büyülerin yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına büyü yöntemini internetten okuduğu bilgilere göre yapmaya kalktığında kişi büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaktır. Hatta büyülerin yapımında üç harfliler gibi mistik güçler de kullanıldığı için kişilere musallat olmaları gibi olumsuz durumlarla da karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka iyi ve tecrübeli bir medyuma gidilerek büyünün yapılması sağlanmalıdır. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden kendinizi korumuş olacaksınızdır.

Güçlü Zincir Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapılması için medyuma gittiğinizde bir zincir üzerine büyülü sözcükler okunmaya başlanır ve kişinin ismi de aynı şekilde zincir üzerine okunur. 42 defa bu işlem üç harflilerinde yardımı ile gerçekleştirildikten sonra büyü tamamlanmış olunacaktır. Daha sonra bu büyülü zincirin mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin süreklilik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Büyü tamamlandıktan 42 gün sonra büyü etkileri yavaş yavaş kişiyi sarmaya başlayacaktır. Kişi büyünün etkisine girdiği andan itibaren artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi size karşı hisler beslemeye başlar ve sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir.

Güçlü zincir büyüsü yapıldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Bunun sebebi büyünün yapımında üç harflilerin kullanılmasıdır. Üç harfliler sürekli olarak kişilere vesvese vermeye başlarlar. Bu vesveselere dayanamayan kişi artık tamamen bunlara göre hayatını yaşamaya başlar. Kişi büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren davranışlarında büyük bir değişiklik olsa da kendisi bu durumu asla fark etmeyecektir. Sadece kişinin çevresi kişideki bu değişiklikleri görmeye başlayacaktır. Hatta bu değişiklikler yüzünden kişinin çevresindeki insanlar ondan uzaklaşmaya başlayabilir. Bu tarz güçlü büyülerin tesir süreleri de diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde kalacaktır. Bu yüzden de bu tarz büyüler çok sık insanlar tarafından tercih edilmektedir. Sadece dikkat etmeniz gereken şey büyünün tesir süresidir. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilme işlemlerinin yapılması çok önemlidir.

Güçlü Zincir Büyüsünün Yeniletilmesi ve Tesir Süresi

Bu büyünün tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olsa bile belli bir süre sonra bu süre sona erecektir. Bu yüzden de mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Hiçbir büyü sonsuza dek kişiler üzerinde etki etmeyecektir. Büyülerin yeniletilme işlemleri için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyü yeniletme işlemlerini kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine  çekecek ve bu şekilde yaşamaya başlayacaktır. Hatta üç harflilerin musallat olması gibi olumsuz durumlar ile de karşı karşıya kalınabilir.   Güçlü zincir büyüsü yeniletilmesi için kişi tekrar aynı medyuma gitmeli ve büyüyü gene aynı şekilde yaptırması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene büyü etkisi ile hareket edeceği için sizi sevmeye devam edecektir. Eğer büyü yeniletilmez ise büyünün tüm etkisi kişi üzerinden kalkacağı için kişi kısa süre içerisinde eski davranışlarına geri dönecek ve normal bir şekilde sizi de terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilme işlemleri aynı zamanda büyünün tesir süresi sona ermeden önce yapılmalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için ne olup bittiğini hemen anlayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir.

 Bu büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan tavrından ve hareketlerinden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık size soğuk davranıyor ve sizinle sürekli kavga ediyor ise büyünün etkileri yavaş yavaş kişi üzerinden kalkmaya başlıyor demektir. Bu tarz davranışlar ile karşı karşıya kaldığınızda mutlaka büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Bunun dışında büyünün tesir süresini uzatmak için muskaya yazma yöntemini ya da ek bağlayıcı büyüler ide rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yöntemler de büyünün etkisini ve süresini arttıracaktır ve daha uzun süreli olarak kişi yanınızda kalacaktır.

afran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

  • hikmet ezel | 23 Mayıs 2020 14:30

    Yazıyı okuduğum kadarıyla zincirle hem aşk büyüsü yapılabiliyormuş hem de bağlama büyüsü yapılabiliyormuş ama ismi gerçekten korkunç geliyor sanki zincirle insanı bağlamak gibi aklıma delice şeyler geliyor bu yüzden benim sizlere bu büyüyü yaptırmamanızı önermek içimden geçiyor. Birisini kendinize aşık etmek için ya da sevgili olmak için veya eşinizi kendinize bağlamak için eve bağlı bir kocanız olması için bağlama celbi işinize yarar. Aşk celbi diye bir yazı okudum gerçekte bir büyü değilmiş bu nedenle yaptırmanızı tavsiye ettiğim şeylerdir. 0 553 371 89 94 bu vermiş olduğum numaradaki medyum Burak hem bağlama celbi hem de aşk celbi yapabiliyor adını sıklıkla duyuyorum belki duyanlarınız da vardır.

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Tem

Güçlü Sevgili Büyüsü

08Tem

Güçlü Zincir Büyüsü

26Haz

Etkili Düğüm Büyüsü

25Haz

Kısmet Açan Büyü

24Haz

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme