Kilit Büyüsü ile Aşık Etme


İnsanlar büyü yöntemini genellikle sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmaktadırlar. Büyü yöntemi oldukça kuvvetlidir ve insanların özgür iradeleri ile hareket etmelerini engeller. Büyünün tesiri altına giren kişi artık farklı hareketler de bulunur ve doğal davranmaz. Kişi tamamen büyünün tesiri altında olacağı için kendinde oluşan bu değişikliklerinde farkına varmayacaktır. Kişideki bu değişiklikleri çevresi kısa sürede fark eder. Fakat kişi bu durumun farkında olmadığı için büyünün istediği gibi hareket etmeye devam edecektir. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen sizi düşünmeye başlar ve genellikle üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edecektir. Büyülerin yapımında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar ve büyünün çok daha etkili olmasını sağlarlar. Bu sayede büyü çok daha kısa sürede kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar. Kilit büyüsü ile aşık etme için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden büyüyü kendi başına yapmaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilir. Ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Bu yüzden büyünün yapımı için kişi mutlaka iyi bir medyuma gitmeyi tercih etmelidir. Medyumlar üç harflileri kullanarak büyünün çok daha etkili olmasını sağlarlar.

Kilit Büyüsünün Yapım Şekli

Kilit büyüsü oldukça güçlü bir aşk büyüsüdür ve kara büyüler arasında yer alır. Bu büyü oldukça kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır ve kişi kısa sürede büyünün etkisi ile size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir asma kilit kullanarak büyüyü yapar. Asma kilit üzerine aşk büyüsü üç harflilerden yardım alınarak söylenir ve son kez kilit kapatılmadan önce büyü yapılacak olan kişinin ismi de kilit üzerine yazılır ve büyü bu şekilde tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra bu asma kilidin mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Kilit kişiye ne kadar yakın olur ise büyü o kadar kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyülü kilidin kişinin evinin dışına asla çıkmaması ve hiçbir şekilde kaybolmaması gerekmektedir. Bu yüzden büyülü asma kilidin mutlaka çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Kilit büyüsü ile aşık etme büyü yapıldıktan kısa süre sonra kişiyi etkiler. Kişi artık sürekli olarak gündüz gece sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler giderek artar ve üç harflilerinde verdiği vesveseler ile kişi artık size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Büyü etkisini gösterdikten sonra kişi size gelir ve hislerini söyler. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Kilit Büyüsünün Kişi Üzerine Etki Etme Süresi

Büyüler ne kadar güçlü etkilere sahip olurlarsa olsun mutlaka bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve eski hayatına eski davranışlarına geri dönecektir. Büyülerin yapılış şekillerine göre kişi üzerinde etki etme süreleri de farklılık göstermektedir. Büyünün yapımı ne kadar zor ise büyünün tesir süresi de o kadar uzun olacaktır. Bu yüzden kilit büyüsünün kişi üzerinde etki etme süresi oldukça uzundur. Bu büyünün tesir süresi bitmeye başladığında kişinin davranışları yavaş yavaş normale dönmeye başlayacaktır. Kişi artık size karşı soğuk hareketlerde bulunacak ve sürekli olarak kavga etmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi ve kişi üzerindeki etkisinin devam etmesi sağlanmalıdır. Büyünün yeniletilmesi için kişinin gene aynı medyuma gitmesi ve büyüyü aynı şekilde tekrar ettirmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde devamlılık kazanacaktır. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Kişi büyünün etkisi altından çıktığında ne olup bittiğini kısa sürede anlayacağı için mutlaka bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Kilit büyüsü ile aşık etme için büyünün tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün sürekli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi altında kaldığı süre boyunca sizi sevecektir. Büyünün tesiri geçtiği andan itibaren kişinin size karşı olan davranışları da anında değişecektir. Bu yüzden de kişi normal hayatına geri döneceği için sizi terk edecektir.

Bağlayıcı Büyüler ile Büyünün Tesirini Kuvvetlendirmek

Büyülerin gücünü arttırmak ve tesir etme sürelerini uzatmak için medyumlar pek çok farklı yöntemi de denemektedirler. Özellikle bağlayıcı ek büyüler yapılarak büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanmaktadır. Kilit büyüsü ile aşık etme için genellikle ek olarak aşk büyüleri tercih edilmektedir. Daha uzun süreli olarak büyünün etki etmesi için bağlama büyüleri gibi basit aşk büyüleri yapılarak kişinin çok daha iyi bir şekilde büyünün etkisi altına girmesi sağlanır.  Bağlama büyüleri büyünün kısa süreli olarak tesirini uzatır. Bu büyüler yapıldıktan sonra da mutlaka büyünün tesir süresinin kontrol altına alınması gerekmektedir. Sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Ekstra olarak medyumlar büyülerin daha uzun süreli ve kuvvetli olması için muskaya yazma yöntemini kullanmaktadırlar. Muskaya yazma yöntemi de çok etkili bir yöntemdir ve kısa sürede kişiyi tesiri altına alır, amacınıza ulaşmanızı sağlar.

afran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 9

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Tem

Güçlü Sevgili Büyüsü

08Tem

Güçlü Zincir Büyüsü

26Haz

Etkili Düğüm Büyüsü

25Haz

Kısmet Açan Büyü

24Haz

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme