Kısmet Açan Büyü


İnsanlar genellikle büyü yöntemini kullanarak kişilerin özgür iradeleri dışında hareket etmelerini sağlarlar. Bu doğa üstü yöntem sayesinde istediğiniz kişiyi kendi tesiriniz altına alabilir ve kişiyi kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Bu büyü yöntemi genellikle çok eski çağlardan bu yana aşk için çok sık kullanılmaktadır. Aşk için yapılan büyülerin çeşidi bu yüzden çok fazladır. Kısmet açan büyü de aşk için yapılan büyüler arasında yer alır ve oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu büyüyü kullanarak kişi rahatlıkla kendi kısmetini ya da bir başkasının kısmetini açabilir. Büyü yönteminin yapımında genellikle medyumlar üç harflilerden yardım almaktadır. Bu yüzden kişiler büyü yapımı için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında üç harflilerin saldırısına uğrayabilir ya da en iyi ihtimal ile büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilir. Kişi kesinlikle kendisi internetten okuduğu bilgilere bakarak büyü yapmaya kalkmamalıdır. Büyü yönteminin yapımında medyumlar üç harflileri kullandıklarında büyü kişi üzerine çok daha kısa bir süre içerisinde tesir eder ve büyü çok daha kuvvetli bir hal alır. Bu yüzden de medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Kısmet Açma Büyüsünün Yapım Şekli

Kısmet açma büyüsünün yapımı için kişi medyuma gittiğinde medyum bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükleri üç harflilerin yardımı ile yazar. Daha sonra bu kağıt parçası bir muska şeklinde katlanır ve büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyülü muskanın kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması çok önemlidir. Herhangi bir şekilde büyülü muska açılır ya da kaybolur ise kişi üzerindeki tüm etkileri de kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Kısmet açan büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır. Kişi kendisinde meydana gelen bu değişikliği hiçbir şekilde fark edemese de çevresi kişideki bu değişikliği kısa süre içerisinde fark edecektir.

Kısmet Açma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Kısmet açma büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişi artık çok farklı davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Kişideki bu değişiklik çevresi tarafından hemen fark edilir. Bu büyü kişinin olumlu enerji ile yüklenmesini ve yıldızının yükselmesini sağlar. Bu yüzden çok kısa bir süre içerisinde kişi karşı cins tarafından fark edilir bir hale gelir. Bu şekilde kişinin kısmeti açılmış olacaktır. Kişi büyünün etkisi altında kaldığı sürece kısmeti açık olacak ve hayatının aşkı ile kısa süre içerisinde karşılaşacaktır. Kısmet açan büyü sayesinde kişi istediği aşkı kısa sürede bulacaktır. Bu büyü kişi üzerinde tesir ettiği sürece kişi sevdiği insan ile mutlu bir birliktelik yaşayacaktır. Fakat büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Tesir süresi sona erdiğinde büyülerin kişi üzerindeki etkileri sona erer ve kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde eski yaşantısına ve hareketlerine geri dönecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok dikkat edilmesi gerekir ve sürekli olarak bu tesir süresi kontrol edilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülerin devamlılığı sağlanacaktır.

Kısmet Açan Büyünün Kişi Üzerinde Etki Etme Süresi

Kısmet açma büyüsü ne kadar etkili bir büyü olsa da belli bir süre boyunca kişi üzerinde etkisini sürdürecektir. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de belli bir tesir etme süresi varıdır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi kısa süre içerisinde hayatındaki kişi ile ayrılacak ve kısmeti tekrar kaybolacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar edildiği sürece kişi üzerindeki etkilerini sürdürmeye devam edecektir. Kısmet açan büyü  yeniletilmesi için kişinin gene aynı medyuma gitmesi ve tekrar bir kısmet açma büyü muskası yazdırması gerekmektedir. Ancak bu  şekilde kişinin kısmeti gene açık olacaktır. Özellikle büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilme işleminin yapılması çok önemlidir. Eğer kişi üzerindeki büyü etkisi sona erer ise kişi büyünün etkisinden çıkacağı için sevdiği kişi ile ayrılacaktır. Böyle bir durumun gerçekleşmemesi için mutlaka kişinin büyü süresi sona ermeden önce büyüyü yeniletmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişinin hayatındaki kişi onu sevmeye devam edecektir. Bu şekilde büyüyü sık sık yenilettiğinizde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır hatta bu kişi ile evleneceksinizdir. Kısmet açma büyüsünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlamak için medyumlar farklı yöntemlerden de yardım almaktadırlar. Bu yöntemler genellikle ek bağlayıcı büyülerdir ve büyünün tesir etme süresini uzatırlar ve çok daha etkili bir şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir.

Bağlayıcı Büyüler ile Kısmet Açan Büyünün Tesirini Güçlendirmek

Bağlayıcı büyüler genellikle aşk büyüleri arasında yer alır ve bağlama büyüleri gibi büyülerdir. Bu büyüler yapıldıktan sonra kişinin üzerindeki büyü etkisi çok daha kuvvetli bir hal alacaktır ve tesir süresi de daha uzun süreli olarak etki edecektir. Kısmet açan büyü ek olarak bağlayıcı büyüsü bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişinin hayatındaki kişi artık çok daha iyi bir şekilde kişiye karşı hisler besleyecek, yani kişiye daha kuvvetli bağlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz.

afran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 4

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Tem

Güçlü Sevgili Büyüsü

08Tem

Güçlü Zincir Büyüsü

26Haz

Etkili Düğüm Büyüsü

25Haz

Kısmet Açan Büyü

24Haz

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme