Etkili Kaşık Büyüsü


Büyüler çok eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem oldukça mistiktir ve büyü yönteminin yapılmasında üç harfliler kullanılmaktadır. Bu yüzden de büyünün etkileri çok daha kuvvetli bir şekilde kişi üzerine tesir eder. Eskiden insanlar büyülerin yapımı için cadılara gitmekteydiler. Bu yüzden de bazı büyülerin kuvveti çok daha etkilidir. Kişiler büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişinin başına olumsuz olaylar gelecektir ve büyülerin yapımında kullanılan üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapım işlemleri için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde zarar görmeden büyüyü yaptırmış olacaksınızdır. Fakat dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır ve çok büyük günahlar arasındadır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız ve büyü yöntemini kesinlikle tercih etmemelisiniz. Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.  Etkili kaşık büyüsü oldukça güçlü bir aşk büyüdür ve geçmişi çok eski çağalara dayanır bu yüzden de etkileri diğer büyülere göre çok daha büyüktür. Bu yüzden bu büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz ve kişinin sizlere karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Bu büyünün gücü de tesir süresi de diğer büyülere göre çok kuvvetlidir. Bu yüzden de tesir süresini sürekli olarak kontrol etmenize gerek yoktur.

Etkili Kaşık Büyüsünün Yapım Şekli

Etkili kaşık büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerin de bir adet gümüş kaşık üzerine büyülü sözcükler ve büyü yapılacak olan kişinin ismi okunur. Büyü işlemi üç harflilerin yardımı ile tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra bu büyülü kaşığın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu kaşık hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmamalıdır. Kişiye büyü ne kadar yakın olur ise o kadar kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden de büyülü kaşığın kaybolmaması gerekmektedir. Etkili kaşık büyüsü bu şekilde yapılır ve kısa süre içerisinde kişi üzerindeki etkileri görülmeye başlanacaktır. Büyünün etkileri kısa süre içerisinde kişiyi sarar ve artık kişi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi özgür iradesi ile hareket edemediği için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde kişi size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Kişi artık üç harflilerin de verdiği vesveselere göre hareket edeceği için gece gündüz sizi düşünmeye başlar ve size karşı hisler besler. Bu hisler giderek artacağı için kişi kısa süre içerisinde size gelerek hislerini dile getirecektir. Bu yüzden de bu büyü çok sık tercih edilen büyüler arasında yer alır. Kısa sürede etki etmesi ve bu etkisinin çok uzun süreli olarak kişi üzerinde görülmesi de tercih edilme sebeplerinden biridir. Bu büyünün yapım işlemleri sırasında medyumlar muskaya yazma yöntemini de kullanmaktadırlar. Bu muskaya büyü yazma yöntemi de oldukça kuvvetlidir ve etkileri uzun süreli olarak kişiler üzerinde görülmektedir. Muskaya büyü yazıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken tek şey büyülü muskanın kişinin evinde güzelce bir yere saklanması gerektiğidir. Eğer bu büyülü muska herhangi bir şekilde bulunur ya da açılır ise kısa sürede büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden de kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve sizi kısa süre içerisinde terk edecektir. Bu büyülü muskanın etkilerinin devam etmesi için mutlaka kişinin evinde çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde de büyü kişi üzerinde etki edecektir. Bu yöntemi de tercih ederek sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyülerin tesir etme süreleri de oldukça önemlidir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyülerin etkileri ne kadar güçlü olursa olsun belli bir süre sonra bu etki ortadan kalkacaktır. Hiçbir büyünün etkileri sonsuza dek sürmez. Bu yüzden de belli aralıklar ile mutlaka büyülerin yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkileri süreklilik kazanacaktır. Bu Etkili kaşık büyüsü tesir süresi uzun süreli olarak kişi üzerinde görülse de bu süre sona erdiğinde kişi kısa zaman içerisinde kendi hayatına kaldığı yerden devam edecek ve olan bitenleri de fark etmeyeceği için sizi hatırlamayacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yeniletilme işlemi gene aynı medyuma gidilerek aynı büyü işlemleri tekrar edilerek yapılmalıdır. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Etkili kaşık büyüsü tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacak demektir. Böyle bir durumda hemen medyuma giderek büyüyü gene aynı şekilde yaptırmalısınız. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devamlılık kazanmasını sağlayacaksınızdır. Büyüler yeniletildiği sürece var olurlar. Sevdiğiniz kişi de sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Büyünün etkilerinin sona ermemesi için büyünün yeniletilmesi ve tesir süresinin kontrol altında tutulması oldukça önemlidir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu hayatınıza devam edebilirsiniz.

ibrahim@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
03Tem

Etkili Kaşık Büyüsü

17Haz
14Haz

Sabun Büyüsü