Kısmet Kapatma Büyüsü


Çok eski çağlardan bu yana kullanılan büyü yöntemi insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almanızı sağlar. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilirsiniz ve kişinin duygularına hükmedebilirsiniz. Bu yöntemde genellikle medyumlar doğaüstü varlıklardan yardım aldıkları için büyülerin etkileri ve sonuçları oldukça kuvvetlidir. Bu yüzden kısa sürede kişi üzerinde etkileri görülür ve istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşacaksınızdır. Fakat büyülerin gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyüyü yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecek ve kısa sürede üç harflilerin saldırısına uğrayacaktır. Böyle bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Kısmet kapatma büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerindeki etkileri görülmeye başlanır ve kişinin kısa süre içerisinde tüm kısmetleri kapanacaktır. Eğer kişinin hayatında biri var ise bu kişi ile kısa süre içerisinde ayrılacaklardır. Bu yüzden bu büyü çok etkilidir ve çok sık tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Kötü bir amaçla yapılan bu kısmet kapatma büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Dinimizde ise büyü yapmak ve yaptırmak son derece tehlikelidir. Hiçbir şekilde büyü yapmaya kalkmamalı ve yaptırmamalısınız. Aksi taktirde büyü yaptıran kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kısmet Kapatma Büyüsünün Yapım Şekli

Her büyünün yapım şekli ve büyünün yapımında kullanılan materyaller birbirlerinden çok farklıdır. Kısmet kapatma büyüsü için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafını da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Kişiye ait olan bu fotoğraf üzerinden medyum büyüyü yapacaktır. Büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanır ve birkaç gün sonra kişi tamamen büyünün etkisi altına girecektir. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik meydana gelir. Kişi artık kendi gibi normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Kişideki bu değişiklik çevresi tarafından fark edilecektir. Özellikle kişi de bir uyku isteği oluşacak ve enerjisi düşecektir. Artık kişi kendini yalnız ve umutsuz hissetmeye başlar. Bu  yüzden de çevresindeki herkesi kendinden yavaş yavaş uzaklaştırmaya başlayacaktır. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Kısmet kapatma büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin sevgilisinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz ve kişi bu büyünün etkisi altında kaldığı sürece bir daha kimse ile birlikte olmayacaktır. Bu şekilde kişinin özel hayatında birisinin olmasını engelleyebilirsiniz. Bu büyü kolay bir büyü gibi gözükse de mutlaka kişi medyuma giderek büyüyü yaptırmalıdır. Büyünün etkileri tesir süresi boyunca devam edecektir. Tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka her büyünün tesir süresine dikkat edilmelidir ve bu süre sona ermeden büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Kısmet Kapatma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyülerin güçleri ne olursa olsun belli bir süre sonra tüm büyülerin tesiri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi şarttır. Yeniletme işlemleri için kişilerin kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma gidilerek yeniletme işlemleri gerçekleştirilmelidir. Aksi taktir de kişinin üzerine büyünün olumsuz özellikleri gelecektir. Medyuma gidilerek büyünün aynı şekilde yapılması sağlanmalıdır. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tesir etme süresi uzamış olacaktır. Büyülerin yeniletilme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken, tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve kısa süre içerisinde ne olup bittiğini anlayacak kendi iradesine kavuşacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden öne yeniletme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kısmet kapatma büyüsü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altında hareket etmeye devam edecektir. Bu şekilde kişinin kısmetlerinden uzak durmasını sağlayabilirsiniz. Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Bu tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Tesir süresinin çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlamak için farklı yöntemleri  de deneyebilirsiniz. Özellikle büyülerin muskaya yazılması ve ek bağlayıcı büyüler gibi tesir uzatan yöntemler çok sık tercih edilmektedir. Bu yöntemlerden birini de kullanarak büyülerin tesir sürelerinin çok daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz.

Kısmet Kapatma Büyüsünü Muskaya Yazma

Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça eski bir yöntemdir ve çok tesirlidir. Diğer büyü yöntemlerine göre çok daha etkili bir yöntemdir. Bu yüzden de çok sık tercih edilmektedir. Bu yöntem için medyuma gittiğinizde kısmet kapatma büyüsü  bir muska üzerine yazılacaktır. Bu muskanın çok iyi bir şekilde kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkili olacaktır. Muskanın hiçbir şekilde kaybolmaması gerekmektedir. Bu şekilde kişinin büyüden etkilenmesi sağlanır. Muska açılmadığı ve ya kaybolmadığı sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu yüzden de diğer yöntemlere göre muska yöntemi çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir. Bu yöntemi kullanarak da kişi üzerindeki tesir süresinin uzamasını sağlayabilirsiniz. Ekstra olarak ek büyüler yaptırarak da kısmet kapatma büyüsünün tesir süresinin uzamasını ve çok daha etkili bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için ek bağlayıcı büyüleri kullanabilirsiniz. Bu şekilde kişinin kısmetinin kapalı olmasını ve uzun süre büyünün tesir etmesini sağlayacaksınızdır.

ismail@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 6

YAZARIN SON 5 YAZISI
28Haz

Kısmet Kapatma Büyüsü

29May

Evlenme Duası