Bağlama Duası


Bağlama duası nedir sorusunu cevaplayarak yazımıza giriş yapmak istiyoruz. Bağlama duası dediğimiz şey sevgilinizin veya kocanızın size eskisi kadar değer vermemesi gibi özel durumlarda dua edilerek yeniden size bağlanmasını, eskisi gibi size değer vermesini sağlamak amacıyla yapılan duadır.

Hayat her zaman insanların istediği gibi gitmeyebiliyor. Özellikle karı- koca arasındaki tartışmalar, kavgalar, hakaretler her ikisini de üzdüğü gibi çoğu zaman ayrılıklarla sonuçlanabiliyor. Hiç kimse bir gün ayrılmak için evlilik gerçekleştirmez. Ancak hayatın olumsuz yönlerini de görmek hiç kaçınılmaz oluyor. Örneğin; kocası ile çok ciddi sorunları olan bir kadın kocayı kendine bağlama duası yaparak tüm sorun ve problemlerden kurtulabiliyor. Şayet, araştırmalarımız bu yönde bizi yönlendiriyor olsa da daha detaylı bilgiyi birçok kaynaktan araştırmanız sizlere tavsiyemizdir. Bağlama duası adı altında yapmış olduğumuz bu süreç birçok web sitesinin kaynak kullanılmasıyla elde edilen verilerden ibarettir.

Eşler Arası Sorunları Aşmak için Bağlam Duası

Yukarıdaki paragrafımızda bir kadının kocasını yeniden kazanmak ve eskisi gibi mutlu olmak için dua yaptırması üzerine vermiş olduğumuz konu sadece kadınların kocalarını kendilerine bağlamak ile sınırlı değildir. Bir erkek karısını kendisine bağlamak için de bağlama duası yaptırabilir. Sevgililer arasında da yapıldığı görülmektedir.

Eşinizin çeşitli nedenlerden dolayı sizden uzaklaşması, soğuması, sizden nefret edercesine yaklaşım sergilemesi sizden uzaklaşmak istemesi bazen farklı sebeplerden dolayı olabilmektedir. Bu nedenle de bağlama duası eşler arasında sıklıkla uygulanan yöntemlerden birisidir.

Dağılmakta Olan Yuvayı Kurtarır!

Eşler arasında bazı sorunlar maalesef aşılamıyor. Gerek şiddetli tartışmalar, gerekse diğer insanların dolduruşlarına gelmek suretiyle ortaya çıkan sonuç daima yuva yıkılmasına kadar gitmektedir. Bağlama duası ile dağılmakta olan yuvayı kurtarmak mümkün olabilmektedir.

Evliliği Ayakta Tutmanın Yolu

Evlilik sorumluluk isteyen bir süreçtir. Erkek nasıl sorumluğunu biliyorsa kadın da üzerindeki sorumluluğun farkında olmalıdır. Eğer sorumsuz bir yaklaşım sergileyen eş varsa bu evlilik sarsıntıdadır ve çok fazla sağlıklı ilerlemez. Bağlama duası ile evliliğin temelini yeniden atmak, evliliğin verdiği mutluluğu yeniden yakalamak mümkün olabilmektedir.

Kadınların Kocalarından Beklediği İlgilinin Sırrı!

İnsanlar mutlu bir hayat yaşamak için evlenirler ve bu evliliğin meyvesini alırlar. Çoğu zaman hayat bu şekilde devam etse de evlilik öncesindeki nişanlılık döneminde her iki eş adayı da birbirlerinden memnun ve mutlu olurlar. Ancak evliliğin ilerleyen yıllarında eşler birbirlerine tahammül edemezler ya da yeteri kadar evliliğin verdiği birleşmeye özen göstermez sürece girerler. Her zaman dediğimiz gibi bir evlilikte saygı ve sevgi çok önemlidir. Saygı ve sevgi yoksa sağlıklı bir evlilik hayatı olmaz. Kadınların kocalarından eskisi kadar ilgi görmelerini sağlamak, kocalarını kendi ellerinde tutmak, kocalarından ilgi ve şefkat görmek istemek bağlama duası ile çokta zor değildir.

Erkeklerin Gözü Neden Dışarda Olur?

Evlilik sürecinde erkekler, hanımlarından görmek istediği ilgili göremedikleri zaman gözünü dışarıya dikerler ve geçici de olsa mutluluğu başka kadınlarda aramak isterler. Bu erkeklerin gözünün dışarıda olmasının önemli sebeplerinden birisidir. Erkeğin gözünü dışarıdan almak için bağlama duası çok etkili bir süreç olabilmektedir.

Yıpranan evliliklerde en çok zarar gören sadece eşler değil çocuklardır. Mutluluğunuza gölge düşürmek isteyen üçüncü şahıs insanlar olabilir. Size büyü yapılabilir ya da sizi nazara getirebilirler. Hiç kimseye fırsat vermemek adına kocanızı, karınızı, sevgilinizi daima elinizde tutmak adına önemli bir süreç olan bağlama duası sizi çözüme kavuşturan önemli bir süreçtir.

Bağlama Duası Nedir, Nasıl Okunur?

Aşılamayan sorunların tümünde her daim Allah’a sığınmak, Allah’tan yardım dilemek insanoğlunun özellikle de Müslümanlar için önemli bir konudur. Çeşitli dualarla sıkıntılarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Ancak bazı medyum hocalar vardır ki sizin adınıza dua ederler ve bu duayı kendi el yazısı ile bir kağıda dökerek size teslim ederler. Tılsımlı sözcüklerle elde etmiş oldukları duanın sizin niyetinize göre yaparak isteklerinize cevap vermesi beklenir. Kuran-ı Kerim ayetlerine göz attığınız zaman bir insanla mutlu olmak için, evliliğinizin yıkılmamasını sağlamak için dualar, esmalar yazılmaktadır. Ne kadar çok Kuran-ı Kerim’i elinize alır ve her gün dua ederseniz isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Allah iman edenleri ve dua edenlerin her daim yanında olmuştur ve kötülüklere fırsat vermemek adına ibadetinizi yerine getirmeniz çok önemlidir.

Bağlama duası genelde evli eşlerden birisi tarafından istenilmektedir. Özellikle kadınların şikayetleri olan ‘’ kocam beni sevmiyor, kocam beni aldatıyor, eskisi gibi mutlu değiliz ‘’ gibi terimlerle medyum hocalara başvuran insanların sayısına bakıldığı zaman bir hayli yoğunluk görmekteyiz.

Evli kadınların kocalarının kendilerine ilgi göstermesini, başka kadınlara bakmamasını, aldatmamasını sağlamak için çoğu zaman bağlama duası yaptırdıkları bilinmektedir. Bir kocanın gözünü bağlama demek dışarıdaki helali olmayan kadınlara bakmaması sağlanır. Dil bağlama demek kocanızın veya karınızın size hakaret etmemesi veya size kötü söz kullanmaması için bağlama duası içerisinde geçen süreçlerden bazılarıdır.

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Bağlama duası medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bir kağıt üzerine vefk yazılarak, tılsımlı sözcükler söylenerek elde edilecek olan bağlama duası çoğu zaman medyum hocaların yanına gitmeden de yaptırılabilmektedir. Kargo ile elde edilmiş olan bağlama duası vefki gönderilmekte ve medyum kişilerin bu süreç zarfında kişinin neler yapması gerektiğini de kendi ağzı ile anlatmaktadır.

kenan@medyumkarakapkan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 6

YAZARIN SON 5 YAZISI
01Tem

Kırmızı Biber Büyüsü

10Haz

Bağlama Duası