Kırmızı Biber Büyüsü


Mistik bir yöntem olan büyü insanların iradelerini kullanmalarını önler ve bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiye hükmedebilirsiniz. Bu yöntem o kadar kuvvetlidir ki kısa süre içerisinde kişi yöntemin etkisi altına girer ve siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de büyüler oldukça tehlikelidir ve dinimizce insanların kaderlerini değiştirdiği için kesinlikle yasaklanmıştır. Bizde sizlere büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bizde yapmıyoruz. Büyü yapan ve  yaptıran kişiler ne amaçla olursa olsun bu yöntemi kullandıklarında mutlaka dinimizce cezalandırılacaklardır. Büyüler genellikle insanların sevdikleri kişiye ulaşabilmek için denedikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin de size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Kırmızı biber büyüsü oldukça güçlü etkileri olan aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişiyi tesiri altına alır ve istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Bu yüzden de kırmızı biber büyüsü çok sık tercih edilen aşk büyülerinden biridir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır. Kara büyüler genellikle yapılırken medyumlar üç harflilerden yardım almaktadır. Bu yüzden kesinlikle kişi kendi başına büyü yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması ya da büyünün olumsuz özelliklerini taşıma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden de mutlaka bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi ancak kendini bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden koruyacaktır.

Kırmızı Biber Büyüsünün Yapım Şekli

Kırmızı biber büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum biberler üzerine aşk büyüsünü söyler ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanır. Bu büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin büyülü biberleri yemesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Kişi büyülü biberleri yedikten kısa bir süre sonra büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Kişi artık tamamen büyünün etkisi altında kaldığı için farklı davranışlar sergilemeye başlayacaktır ve kendi gibi davranmayacaktır. Kişi kendindeki bu değişiklikleri fark etmez. Ama çevresi kişideki bu değişikliği hemen fark edecektir. Bu büyü yüzünden kişinin çevresinde kimse kalmayacaktır. Kişi artık kendini dış dünyaya tamamen kapatmıştır ve sadece sizi düşünmeye başlar. Özellikle üç harfliler sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler verecektir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlar ve bu düşünceler gün geçtikçe büyünün etkisi ile birlikte daha da artacaktır. Bu yüzden kişi kısa süre içerisinde size gelerek duygularını ilan edecektir. kırmızı biber büyüsü bu şekilde kişiyi tesiri altına alır ve istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Bu büyünün etkileri çok kısa bir süre zarfı içerisinde kişi üzerinde kendini gösterir. Genellikle de bu süre kısalığından dolayı kişilerin en çok tercih ettiği aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Biber Büyüsünün Kişi Üzerine Tesir Etme Süresi

Bu büyü ne kadar güçlü bir büyü olsa da belli bir süre sonra kişi üzerindeki tüm etkisini kaybedecektir. Bu etki kaybetme durumu pat diye gerçekleşmez. İlk olarak kişinin size karşı olan davranışları değişiklik göstermeye başlayacaktır. Daha sonra kişi yavaş yavaş sizden uzaklaşmaya ve soğumaya başlar. Büyünün tesiri tamamen bittiğinde ise kişi kendi duygu ve düşüncelerine geri döneceği için sizi kısa süre içerisinde terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkilerinin devamlılığı da sağlanmış olacaktır. Büyü tesiri bitmeden önce yeniletilmelidir aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içinde sizden uzaklaşacaktır. Büyünün yeniletilme işlemi için kişinin tekrar aynı medyuma gitmesi ve aynı büyü işlemlerini tekrar uygulatması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yeniletilebilir. Kişi kesinlikle büyüyü kendisi yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu kırmızı biber büyüsü bu şekilde yeniletildiği sürece sevdiğiniz kişi sizin ile birlikte olmaya devam edecektir. Bu yeniletme süresi büyülerin kuvvetine göre farklılık göstermektedir. Kırmızı biber büyüsü güçlü etkileri olan bir aşk büyüsü olduğu için diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki edecektir.

Bağlayıcı Büyüler ile Büyünün Kuvvetini Arttırmak

Bu büyünün tesir etme süresini arttırmak için ekstra olarak büyüler yaptırmayı da deneyebilirsiniz. Özellikle ek bağlayıcı büyüler bu tarz aşk büyülerinin kuvvetini ve tesir süresini uzatır. Bu aşk büyüsü için ek olarak bağlama büyülerini tercih edebilirsiniz. Bu kırmızı biber büyüsü  düğüm büyüsü gibi bağlama büyüleri ile kuvvetlendirildiğinde çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Böyle bir durumda sürekli olarak büyünün tesir süresini de yeniletmenize gerek yoktur. Bu yüzden de bu tarz ek bağlayıcı büyüler çok sık tercih edilmektedir. Ekstra olarak medyumlar muskaya büyü yazma yöntemini de çok sık kullanmaktadırlar. Bu yöntemde de büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisi sürecektir. Sadece bu yöntemde büyülü muskanın kaybolmamasına ve zarar görmemesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

kenan@medyumkarakapkan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
01Tem

Kırmızı Biber Büyüsü

10Haz

Bağlama Duası