Güçlü Aşk Büyüsü


Aşk Büyüleri ve Tesiri

Büyüler genel olarak kişilerin karşı tarafı tesiri altına almak için denedikleri mistik güçleri kullanarak uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem doğrultusunda istediğiniz kişiyi rahatlıkla kontrol edebilir onların davranışlarını ve hayatını olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilirsiniz. Özellikle bazı büyülerin güçleri o kadar büyüktür ki anında kişiyi tesiri altına alır ve kısa süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlar. Bu yüzden de bu tarz büyüler çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu büyüler genelde aşk büyüleridir. İnsanlar sevdikleri kişiye doğal yollar ile ulaşamadıklarında büyü yöntemini denemektedirler. Aşk büyülerini kullanarak istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemi uygulanırken gene olarak medyumlar doğaüstü güçlerden yardım almaktadırlar ve bu sayede büyünün çok daha etkili bir hal almasını sağlarlar. Bu şekilde büyü çok daha kısa süreler içerisinde karşı tarafa tesir edecektir. 

Güçlü Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Güçlü aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi normal davranışlarını sergileyemez hale gelir ve kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hayatına devam edecektir. Bu yüzden de kendi iradesi dışında kararlar vermeye başlar. Özellikle kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler verdiği için kişi artık gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler giderek artış gösterir ve kişi artık bu düşünce yoğunluğuna katlanamaz hale gelir ve size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Fakat bu duygular tamamen büyünün etkisi ile olacaktır, bu duygular kişinin kendi hissettiği duygular değildir. Bu tarz güçlü büyülerin yapım işlemleri için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma giderek büyüyü yaptırmadığında kendi yanlış bir söz ya da işlem uygular ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapım işlemi için kişilerin medyuma gitmeleri çok daha iyi olacaktır.

Güçlü Aşk Büyüsü Yapım Aşamaları

Büyü dinimizde yer almaktadır ve Kuran da geçmektedir. Fakat büyü yöntemi en büyük günahlar arasında yer alır. Özellikle büyü ile bir kişinin hayatını kontrol etmek ve onun kaderini değiştirmek çok büyük günahtır. Bu yüzden dinimizde ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmak ya da yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanmak yerine amacınıza doğal yollardan ulaşmayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizler için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler bu dünyada ya da öbür dünya  da mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Güçlü Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güçlü aşk büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sevdiğiniz kişiye ait olan özel bir eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Kişinin bu eşyası üzerine büyü yapılır ve bu eşya gene kişinin evine üç harflilerin yardımı ile konulur. Kişi eşyanın evden çıktığını bile anlamayacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır. Kişi artık eskisi gibi mantıklı hareket edemez hale gelir. Kişi üzerindeki bu davranış değişikliği çevresi tarafından fark edilse de kendisi kesinlikle bu değişikliği görmeyecektir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü olup olmadığını da anlamayacaktır. Büyü kişi üzerinde tesir ettiği sürece kişi sizi sevmeye devam edecektir. Kişi kısa süre içerisinde size aşık olacak ve sürekli olarak sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu yüzden de bu büyü yöntemi çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak kısa süre içerisinde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Sadece bu büyüde dikkat etmeniz gereken şey büyünün kişi üzerindeki tesir süresi olacaktır.

Güçlü Aşk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir gücü ve kişi üzerinde tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık normal hayatına kaldığı yerden devam edecek ve normal hareketler sergileyecektir. Sizi de kısa süre içerisinde sevmediğini anlayarak terk edecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği süre boyunca devamlılıkları sağlanmış olunur. Bu yüzden mutlaka büyüler süresi dolmadan önce yeniletilmelidir. Bu büyünün yeniletilmesi için kişinin gene bir medyuma gitmesi ve kişinin eşyası üzerine tekrar aşk büyüsünü yaptırması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tüm etkisi devam edecek ve kişi sizi sevmeye devam edecektir. Kişiler kesinlikle bu büyü yenileme yöntemini kendileri internetten okudukları bilgilere göre yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyülerin tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekersiniz ve kötü yönde sizlerde etkilenirsiniz. 

Aşk Büyüsünün Bağlayıcı Etkisi

Güçlü aşk büyüsü yeniletildiğinde kişi size daha çok bağlanacaktır. Büyünün yeniletilme süresinin gelip gelmediğini kişinin hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlar sergilemeye başladı ise ve artık sürekli olarak kavgalar etmeye başladıysanız, büyünün tesir süresi sona ermeye başlıyor demektir. Böyle bir durumda hemen büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletme işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında büyünün çok daha etkili bir hal alması ve tesir süresinin uzaması için farklı yöntemleri de kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden biri de ek bağlayıcı büyülerdir. Büyünün amacına uygun bir ek bağlayıcı büyü tercih ederek büyüyü tekrar medyuma yaptırabilirsiniz.

mahrez@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 7

  • erkan | 23 Mayıs 2020 14:35

    Ben evimizin hemen karşı binasındaki balkonda sürekli bakıştığımız kıza aşık olmuştum. Onunla balkondan balkona seslenmek konuşmak gibi bir imkanımız yoktu. O da sürekli bana bakıyor bende ona bakıyorum bakışlarımızla aslında bişeylerin mesajını veriyorduk ben 22 yasında ismim Erkan onun yaşı da hemen hemene benimle aynı diye tahmin ettim ama ne ismini biliyorum ne de ne iş yaptığını herhalde annesiyle yasıyor balkonda başka kimseyi görmüyorum bi annesi bi kendisi. Belki aylarca bakıştık ama hiçbir yerde denk gelmedik bigün kendisini markette gördüm ilk fırsatta yanına gidip konuştum arkadaş olduk tanıştık yası benimle aynıymış oda 22 yasındaymış telefon numarasını da aldım bir iki ay mesajlaştık ama hiç buluşmadık balkondan bakışmaya da devam ettik. Sonra uzaktan göründüğün gibi değilsin dışın farklı için farklı senin dedi bna ne demek istediğini anlamadım ama vermek istediği mesajı anladım nihayetinde ayrıldık benimle görüşmek istemedi. O zamanlarda ben aşk büyüsü yaptırdım hiç bi işe yaramadı tam 3 ay boyunca medyum tarafından oyalandım verdiğim parayamı yanayım beni oyaladığı zamana mı yanayım hakkımı helal etmiyorum ona. Daha sonra aşk hamaylı diye bir işlem duydum internetet yorumlardan okudum birr kaç kişi medyum burak isminde bir hocayı önermiş numarasını aradım aşk hamaylı yaptıran kişiler sizden çok memnunmuş onlara yaptığınız işlemler tutmuş bana da yaparmısınız dedim. Ondan sonra bu kızla aramız düzeldi bana çok bağlı bir insan oldu birbirimizi seviyoruz inşallah etkisi gitmez haftaya ailelerimizle tanışacağız ilk ben annem ve babamla tanıstırıcam sonra da o annesine açacak konuyu hayırlısı diyelim artık isteyene meduym burak hocanın telefon numarasını verebilirim.

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Tem

Güçlü Aşk Büyüsü

25Haz

Kuvvetli Bağlama Büyüsü