Kuvvetli Düğüm Büyüsü


Büyüler genel olarak yıllardan bu yana aynı amaç için kullanılmaktadır. İnsanlar sevdiği kişiye doğal yöntemleri kullanarak ulaşamadığında büyü yöntemlerini denemektedir. Bu yöntemler büyünün yapılış şekillerine göre farklı tesirler göstermektedir. Bu yüzden de en güçlü büyüler genellikle yapımı zor olan büyülerdir ve çok daha uzun süreli olarak diğer büyülere nazaran kişiler üzerinde etki ederler. Bu büyülerden biri olan kuvvetli düğüm büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi hiçbir büyüyü kendi başına internetten okuduğu bilgilere dayanarak yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişinin başına korkunç olaylar gelebilir ve hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden kişi kendi iyiliği için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmalıdır. Büyü yapmak dinimizce en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun dinimizce büyü yapan ya da yaptıran kişiler mutlaka bu dünya da ya da ahirette mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu sebepten dolayı bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Kuvvetli düğüm büyüsü güçlü bir aşk büyüsü olsa da kişi büyünün etkisi altında olduğu için size aşık olacaktır. Kişi kesinlikle gerçek duyguları ile sizi sevmeyecektir. Bu yüzden öncelikle doğal yöntemleri kullanarak sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kuvvetli Düğüm Büyüsünün Yapım Şekli                                                                                       

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine medyum 42 adet düğüm atacaktır. Her düğümün atılması sırasında büyü yapılacak kişinin ismi de düğümlere üflenmektedir. Bu şekilde düğüm büyüsü tamamlanır ve kişinin evine bu düğümlü ipin mutlaka saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa o kadar kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girerek hareket eder. Bu kuvvetli düğüm büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi tamamen büyünün etkisi altına gireceği için artık üç harflilerin verdiği vesveselerden dolayı sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da artacaktır ve kişi artık 42. Günün sonunda size karşı olan hislerini dile getirecektir. Bu şekilde büyünün kısa süre içerisinde etkisini ve sonuçlarını görebilirsiniz. Bu büyü sayesinde kişinin davranışları değişecektir fakat kişi kendisinde meydana gelen bu davranış değişikliğini asla fark edemeyecektir. Sadece kişinin çevresi tarafından bu davranış değişikliği fark edilecektir. Kişinin çevresindeki kişiler bu davranış değişikliğine bir anlam veremeseler de büyünün olup olmadığını anlamayacaklardır. Kuvvetli düğüm büyüsü en güçlü aşk büyülerinden biridir. Bu yüzden de en çok tercih edilen büyülerden biridir.  Bu şekilde istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilmek için kolaylıkla bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntem kısa sürede kişi üzerine tesir eder ve uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri görülmeye devam edecektir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen büyü yöntemlerinden biridir.

Kuvvetli Düğüm Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Bu büyü güçlü bir aşk büyüsü olsa da belli bir tesir süresi vardır ve bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve normal hareketlerine hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi kontrol altına alınmalı ve belli süreler ile mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi sağlanacaktır. kuvvetli düğüm büyüsü yapıldıktan sonra 42 gün içerisinde etkilerini kişi üzerinde göstereceği için 42 gün geçtikten sonra kişinin size olan davranışlarına göre büyünün tesir süresini kontrol edebilirsiniz. Büyünün tesir süresi sona ermeye başladığında kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunacak ve sizinle kavga etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişinin size karşı olan davranışlarından büyünün tesir süresini görebilir ve bu süre sona ermeden önce büyüyü yeniletebilirsiniz. Büyü mutlaka bu tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup biteni de anlayacaktır ve bu yüzden de sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisinizdir.

Büyünün Muska Yöntemi ile Yapılması

Büyüler muska yöntemi kullanılarak yapıldıklarında çok daha kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etki etmektedir. Bu yüzden de medyumlar genellikle bu muskaya büyü yazma yöntemini kullanmaktadırlar. Bu yüzden bu kuvvetli düğüm büyüsü de muska yöntemi kullanılarak yapılabilir. Muska yöntemini kullandığınızda büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkili olduğunu göreceksinizdir. Bu şekilde büyünün tesir süresini de sürekli olarak kontrol etmenize gerek yoktur. Sadece büyülü muskanın kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girmeyecektir. Ayrıca bu muskanın çok iyi bir şekilde saklanması da gerekmektedir. Eğer bu büyülü muska bir şekilde bulunur ya da kaybolur ise kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

muhabbet@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
03Tem

Kuvvetli Düğüm Büyüsü

14Haz

Büyü Belirtileri