Büyü Nasıl Bozulur?


Büyü yöntemi yapılış amacına ve şekline göre birbirlerinden farklı tesirler göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin etkileri o kadar büyüktür ki uzun süreli olarak kişi üzerinde tesirini gösterir ve bu büyünün etkilerinden kurtulmak hiç de kolay olmaz. Büyülerin yapılış şekilleri ne kadar zor ise bozuluş şekilleri de o kadar zordur. Bu yüzden büyünün yapımında kullanılan materyaller oldukça önemlidir. Büyüden kurtulmak kolay mı denildiğinde büyünün yapılış şekline göre bu durum farklılık göstermektedir. Büyü yapımı ne kadar zor ise etkisi o kadar uzun sürecektir. Bazı kolay büyüler vardır. Bunların etkisi altından çıkmak diğer büyülere göre çok kolaydır. Bu yüzden büyünün yapım şekli etkisini arttırır ya da azaltır.

Büyü Yaptırsam Günaha Girer miyim?

Büyü yöntemi o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yöntemi kullanan kişi çok kısa bir süre içerisinde amacına ulaşacaktır. İnsanlar genellikle büyü yöntemini sevdikleri insana kavuşabilmek için tercih etmektedirler. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Fakat kişiler bu tarz yöntemleri denemek yerine doğal yollardan amaçlarına ulaşmayı seçmelilerdir. Çünkü dinimizce büyü yapmak çok büyük günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cezalandırılacaklardır. Büyü yaptırsam günaha girer miyim denildiğinde kişiler bu yöntemi kullandıklarında çok büyük günah işlemiş sayılırlar. Bunun sebebi kişi bu yöntemi kullandığında karşı tarafın tüm hayatını etkilemektedir.

Kuranda Büyü

Büyü yöntemi kişilerin iradelerini kullanmalarını engeller ve kısa süre içerisinde mantıksız hareket etmelerine sebep olur. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla bir insanı tesiriniz altına alabilirsiniz ve bu kişinin hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Fakat bu yöntem kişinin hayatını ve kaderinin etkilediği, değiştirdiği için dinimizce kesinlikle yasaklanmıştır. Kuranda büyü en büyük günahlar arasında yer alır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine kesinlikle bu yöntemden uzak durmalısınız. Doğal yöntemleri deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Kişiler büyü yöntemini kullanmayı denediklerinde mutlaka dinimizce cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız ve kesinlikle büyü yaptırmamalısınız. Aksi taktirde dinimizce bu dünya da ya da ahirette mutlaka cezalandırılacaksınızdır.

Büyünün Garantisi Olur Mu?

Büyü yöntemi kuvvetli etkilere sahip mistik bir olaydır. Bu yöntemin yapımında genel olarak medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Üç harfliler büyünün çok daha etkili ve güçlü olmasını sağlarlar. Büyünün garantisi olur mu denildiğinde büyü amacınıza ulaşmanızı sağlar fakat büyünün yapım aşamaları ve yapan kişi çok önemlidir. Kişi bu yüzden büyü yöntemini kendi başına denememelidir. Mutlaka her büyünün medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Büyülerin etkileri çok büyük olsa bile belli bir etki süreleri vardır. Bu etki süresi sona erdiğinde de büyünün hiçbir şekilde kişi üzerinde bir tesiri kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka bu tesir süresine çok dikkat edilmesi ve belli aralıklar ile büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Büyü Medyum Olmadan Yapılır Mı?

Büyüler genellikle doğa üstü güçler kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü medyum olmadan yapılır mı denildiğinde, bu durum tehlikelidir. Kişi tek başına internetten okuduğu yöntemlere göre büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden bu yöntemin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi için bu durum çok daha iyi olacaktır. Medyuma gidilerek büyü yaptırıldığında kişi büyünün tüm olumsuz  özelliklerinden kendini korumuş olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca büyü yöntemi bu şekilde daha kuvvetli olacaktır.

Büyü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Büyü yöntemi oldukça kuvvetlidir ve bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişini davranışlarını kontrol altına alarak onun hayatını olumlu ya da olumsuz bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu yüzden büyü yöntemi insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Büyünün yapım şekli ve zamanı oldukça önemlidir. Özellikle bazı büyülerin yapımı için özel zamanların olması gerekmektedir. Bazı büyülerin yapımı oldukça uzun sürmektedir. Büyüler genelde dolunay vaktinde yapılmaktadır. Bunun sebebi büyünün yapımı sırasında doğa üstü güçlerden yardım alınmasıdır. Bu şekilde büyü çok daha etkili bir hal alır ve güçlenir. Yani büyü ne zaman yapılmalıdır denildiğinde yapım şekline ve amacına göre büyünün zamanı birbirinden farklılık göstermektedir. Büyünün zamanına bu yüzden dikkat edilmelidir.

Büyüyü Hangi Medyuma Yaptırmalısınız?

Büyülerin yapım şekilleri oldukça zordur ve etkileri de bu yapım şekillerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden kişi kendi başına internetten okuduğu bilgilere göre büyü yöntemini kullanmaya ve yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyü yöntemini kendi uygulamaya kalkan kişinin başına olumsuz olaylar gelecektir. Kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden de mutlaka büyü yöntemi medyuma gidilerek yaptırılmalıdır. Büyü yönteminin uygulanması için de ayrıca medyuma gitmek yetmez iyi bir medyum tercih edilmelidir. Büyüyü hangi medyuma yaptırmalısınız denildiğinde mutlaka tecrübeli bir medyum tercih edilmelidir. Bu şekilde kişi büyünün olumsuz etkilerinden korunur ve büyü çok daha iyi bir şekilde kişi üzerinde tesir edecektir.

nefise@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
08Tem

Büyü Nasıl Bozulur?

26Haz

Kaşık Büyüsü

24Haz

Sarımsak Büyüsü