Kaşık Büyüsü


İnsanlar sevdikleri kişiye doğal yöntemler ile ulaşamadıklarında büyü yöntemini kullanmayı tercih etmektedirler. Büyülerin geçmişi o kadar eskidir ki aşk için pek çok farklı yöntem ile büyü yapılmaktadır. Büyülerin yapımında kullanılan materyallerin hepsi birbirlerinden farklıdır. Kullanılan bu materyallere göre büyünü gücü ve kişi üzerindeki tesiri de farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin yapımı oldukça zordur. Bu tarz büyülerin etkileri çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde tesir etmektedir. Bu yüzden de bu tarz büyüler çok daha sık tercih edilmektedir. Bu büyüler kara büyüler arasında yer almaktadır ve oldukça güçlü sonuçları vardır. Bu yüzden böyle zor büyüleri yapmayı kendiniz denememelisiniz. Mutlaka bir medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyülerin yapımında üç harfliler ve kabileleri de kullanıldığı için kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında bu üç harflilerin saldırısına uğrayabilir ve musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Ya da kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Kaşık büyüsü mutlaka medyuma gidilerek yapılması gereken güçlü bir büyüdür. Büyü kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller. Bu büyüyü kullanarak istediğiniz kişinin kısa süre içerisinde size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Bu tarz büyüler çok güçlü olduğu için mutlaka sonuçlarından büyü yaptıran kişi de etkilenecektir. Gene de bu tarz yöntemler denemek yerine mutlaka doğal yöntemleri kullanarak sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemelisiniz. Dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler ne amaçla bu yöntemi kullanırlarsa kullansınlar mutlaka bu dünya da ya da öldükten sonra cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız ve bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Kaşık Büyüsünün Yapım Şekli,

Kaşık büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde gümüş bir kaşık üzerine aşk büyüsü yapılacaktır. Bu gümüş kaşık kısa sürede büyünün kişi üzerinde etki etmesini sağlayacak bir ritüeldir. Özellikle bu büyünün yapımında üç harflilerden yardım alınmaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha etkili olmasını sağlarlar. Özellikle büyü yapılan kişiye sürekli vesvese veririler ve kişinin tamamen büyünün etkisi altında hareket etmesini sağlarlar. Bu şekilde kaşık büyüsü ile kısa sürede sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesini kullanamaz hakle gelir sürekli olarak üç harflilerin sizin hakkınızda verdiği vesveseleri düşünmeye başlayacaktır. Özellikle bu büyünün yapımında dikkat edilmesi gereken şey büyülü gümüş kaşığın kişiye yakın olmasıdır. Bu kaşık kişiye ne kadar yakın olur ise büyünün etkileri de o kadar kısa sürede kişi üzerinde görülecektir. Bu yüzden gümüş kaşık kişinin evinde bir yere güzelce saklanmalıdır ve büyülü kaşığın kimse tarafından bulunmaması gerekmektedir. Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık eskisi gibi davranamaz hale gelir. Kısa süre içerisinde sizi düşünmeye başlayacaktır ve size gelerek bu duygularını dillendirecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Sadece büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi eski hayatına ve davranışlarına geri döneceği için mutlaka bu tesir süresi kontrol edilmeli ve bitmeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Kaşık Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Her büyünün belli bir etki etme süresi vardır. Bu süre sonra erdiğinde ise kişi artık eskisi gibi hayatına kaldığı yerden devam edecek ve sizi de kısa süre içerisinde terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir aralık ile tekrar edilmesi gerekmektedir. Bu tekrarlanma sürecinin de mutlaka medyuma gidilerek uygulanması gerekmektedir Kişiler kesinlikle büyüleri kendileri yenilemeye kalkamamalıdırlar. Büyülerin yeniletilme işlemi gene aynı medyuma gidilerek aynı işlemler tekrar edilerek yapılmalıdır. Bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini sürdürmeye devam edecektir. Eğer büyü yeniletilme süresi sona erdikten sonra yeniletilir ise kişi ne olup bittiğini anlayacak ve iradesine yeniden kavuşacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi şarttır. Büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan davranışlarından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Büyünün kişi üzerindeki etkileri azalmaya başladıkça kişi de size karşı soğuk hareketlerde bulunacak ve sürekli olarak tartışmaya başlayacaksınızdır. Böyle bir durumda hemen aynı medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Büyü bu şekilde yeniletildiği. Sürece kişi üzerindeki etkileri süreklilik kazanacaktır ve kişi sizin yanınızda sizi sevmeye devam edecektir. Kaşık büyüsü yeniletilme süresine ek olarak bağlayıcı büyüler ve ya muskaya yazma yöntemi kullanarak da büyünün etkileri güçlendirilebilir.

Büyünün Çok Daha Etkili Olması İçin Diğer Yöntemler

Büyünün çok daha etkili bir hal alması için genelde medyumlar ek büyüler yaparlar ya da muskaya yazma yöntemini kullanmaktadırlar. Büyünün yapılış amacı aşk ise aşk ile ilgili daha basit ama etkili bağlayıcı büyüler kullanılmaktadır. Kaşık büyüsüne ek olarak bağlama büyüsü tercih edilebilir. Bu büyü sayesinde kişi size çok daha hızlı bir şekilde bağlanacaktır ve çok daha uzun süreli olarak büyünün etkileri görülecektir.  Kaşık büyüsü ek olarak muskaya yazıldığında da çok daha etkili bir hal almaktadır. Muska açılmadığı sürece büyünün etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün bozulması da çok daha zor olacağı için çok daha uzun süreli olarak büyü etkisini gösterecektir.

nefise@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
08Tem

Büyü Nasıl Bozulur?

26Haz

Kaşık Büyüsü

24Haz

Sarımsak Büyüsü