Sarımsak Büyüsü


Geçmişten günümüze kadar büyüler kişilerin sevdikleri kişiye ulaşabilmek için kullandıkları bir mistik yöntemdir. Bu yöntem çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak tercih edildiği için çok fazla farklı şekilde aşk büyüsü çeşidi vardır. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer alır ve oldukça güçlü etkilere sahiptirler. Büyü yapıldıktan sonra kişi tamamen büyünün tesiri altına girer ve kısa sürede istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlar. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde artık tamamen farklı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişi özgür iradesi altında hareket edemez hale gelir ve artık tamamen büyünün istediği yönde hareket eder. Aşk büyülerinin gücü yapılış şekillerine göre de farklılık göstermektedir. Bazı büyüler diğer aşk büyülerine nazaran çok daha tehlikeli etkilere sahip olabilmektedir. Aşk büyülerinin yapımında domuz yağı, ölü toprağı, cenin gibi farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerin gücüne göre büyünün tesir etme süresi de farklılık gösterir. Sarımsak büyüsü de sarımsak kullanılarak yapılan bir aşk büyüsüdür. Sarımsak büyüsü oldukça güçlü etkilere sahip olan bir aşk büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girer ve size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkileri kişiyi sarar ve amacınıza ulaşırsınız.

Sarımsak Büyüsünün Yapılış Şekli

Sarımsak büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Hiçbir şekilde büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekerisiniz ya da üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka iyi bir medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyüyü gerçekleştirirken üç harflilerden yardım alır. Üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verdikleri için kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık büyünün etkisi altında kaldığı için kendi iradesi dışında hareket eder ve tamamen üç harflilerin verdiği vesveselere yönelik davranacaktır. Sarımsak büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sarımsaklar üzerine aşk büyüleri yapılır. Büyülü sözcükler ve kişinin ismi bu sarımsak üzerine söylenir. Üç harfliler de bu sırada medyuma yardıma ederler. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra bu sarımsakların kişi tarafından yenilmesi gerekmektedir. Kişi sarımsakları yedikten kısa süre sonra büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka sarımsakların yenmesi gerekmektedir.

Sarımsak Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Sarımsak büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girecektir. Kişi büyünün etkisi ile artık size karşı bir şeyler hissetmeye başlar ve kısa sürede size karşı olan bu hislerini dile getirecektir. Kişi kısa sürede size aşık olur ve amacınıza ulaşırsınız. Büyü tamamlandıktan bir hafta sonra kişi büyünün etkisi ile size açılacaktır. Bu yüzden bu büyü çok fazla tercih edilen bir aşk büyüsüdür. Kısa sürede kişi üzerine tesir eden yapımı kolay bir büyüdür. Büyü tamamlandıktan sonra kişilerin mutlaka tesir süresine de dikkat etmeleri gerekmektedir. Her büyünün belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi sona erdiğinde ise kişi artık büyünün etkisi altından tamamen kurtulur ve eski hayatına davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniden yapılması ve kişi üzerindeki etkilerinin devamlılığının sağlanması gerekmektedir. Sarımsak büyüsü  tesir süresi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişiler hiçbir şekilde büyüleri kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir.

Sarımsak Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Sarımsak büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerini gösterir. Fakat her büyünün olduğu gibi bu büyünün de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacak ve eski davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka büyünün tesir süresinin uzatılması ve büyünün yeniletilmesi gerekir. Büyünün yeniletilme işlemi için kişi tekrar aynı medyuma gitmelidir ve büyüyü aynı şekilde tekrar ettirmelidir. Medyum büyüyü aynı şekilde tekrar ettiği sürece büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Kişi büyünün etkisi altından çıkmamalıdır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişi size aşık kalacak ve sizinle birlikte olmaya da devam edecektir. Kişi büyünün etkisi altından çıktığında size karşı olan davranışları da değişecektir ve soğuk olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sonra ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Sarımsak büyüsü yeniletildikten sonra tekrar tesir süresinin kontrol edilmesi gerekir. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde devamlılığı sağlanacaktır.

Büyüyü Muskaya Yazma Yöntemi

Medyumlar büyülerin çok daha etkili ve uzun süreli tesir etmesi için ek yöntemler kullanmaktadırlar. Genellikle bağlayıcı ek büyüler yapılır ve büyünün çok daha etkili bir hal alması sağlanır. Bunun dışında büyüler muskaya da yazılarak etkilerinin artması sağlanmaktadır. Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça güçlü bir yöntemdir ve çok eski zamanlardan bu yana genellikle bu yöntem tercih edilmektedir. Sarımsak büyüsü muskaya yazıldığında kişi daha uzun süreli olarak büyünün etkisi altında kalır ve tesir süresinin sürekli olarak yeniletilmesine gerek yoktur. Bu yüzden de medyuma gittiğinizde büyüyü direk muska üzerine yazdırmayı tercih edebilirsiniz.

nefise@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 14

YAZARIN SON 5 YAZISI
08Tem

Büyü Nasıl Bozulur?

26Haz

Kaşık Büyüsü

24Haz

Sarımsak Büyüsü