Kolay Aşk Büyüsü


Büyü yöntemi insanların çok sık kullanmayı tercih ettiği bir yöntemdir ve kısa sürede karşı tarafı bu yöntemi kullanarak tesiriniz altına alabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişiler artık özgür iradeleri ile hareket edemez hale gelirler ve bu yüzden de büyünün etkisi altında siz nasıl isterseniz o şekilde davranacaklardır. Büyünün tesiri altına giren kişi artık normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Kişi çevresi tarafından artık sevilmeyen bir kişi olacaktır. Büyü yapılan kişi kendindeki bu davranış değişikliğini asla fark etmeyecektir. Ancak büyünün kişi üzerindeki tesiri ne zaman biter ise kişi o zaman kendindeki ve hayatındaki bu değişimi gözlemleyecektir. Büyü yöntemi oldukça kuvvetli etkilere sahiptir. Bu yüzden kişiler ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kendileri internetten okudukları bilgilere göre yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekere ve doğaüstü güçlerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka büyüler medyuma gidilerek yapılmalıdır. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Medyumlar genelde kolay aşk büyüsü gibi büyülerde kişinin üzerine büyünün etkileri daha iyi ve hızlı bir şekilde tesir etsin diye üç harflilerden yardım almaktadırlar. Üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verirler bu yüzden de büyü çok daha etkili bir hal alacaktır. Fakat ne amaçla olursa olsun dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır ve yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden sizlere büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz ve bizlerde büyü yapmıyoruz.

Kolay Aşk Büyüsünün Yapım Şekli

Kolay aşk büyüsü yapımı kolay bir büyü olsa da mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde size aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafını da mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine aşk büyüsünü medyum yapacaktır. Aşk büyüsü yapılır iken medyum üç harflilerden de yardım almaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha kısa süre içerisinde kişi üzerine etki etmesini sağlar. Bu şekilde büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girecektir. Artık kişi kendi duygu ve düşünceleri ile hareket edemez hale gelir. Sürekli olarak üç harflilerin sizin hakkınızda verdiği vesveselere göre hareket edecektir. Artık kişi sürekli olarak gece gündüz sizi düşünmeye başlar. Bu şekilde düşünceler giderek yoğunlaşacaktır. Kişi artık bu düşüncelere kayıtsız kalamaz ve size olan aşkını ilan edecektir. Bu şekilde kolay aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişinin de size karşı bir şeyler hissetmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece büyü yapılır iken tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi büyüler için oldukça önemlidir. Tesir süresi sona eren büyünün hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmaz, bu yüzden de kişi kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu yüzden sık sık büyünün tesir süresini kontrol ettirmelisiniz ve zamanı geldiğinde mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün yeniletilme işlemi için de kişinin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Aynı medyuma giderek aynı işlemleri tekrar ettirdiğinizde büyü yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde kişinin sürekli olarak büyünün etkisi altında kalmasını sağlamış olacaksınız ve kişi sürekli olarak sizi sevecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyü etkisi geçmeye başladığında kişi size karşı oldukça soğuk davranacaktır ve artık sizinle sürekli olarak kavgalar edecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresi bitmeden hemen önce kişinin hareketlerine göre büyüyü yeniletebilirsiniz.

Bağlayıcı Ek Büyüler ile Büyünüm Tesir Süresini Uzatmak

Bağlayıcı ek büyüler yapılan büyünün tesir süresini uzatır ve daha kalıcı bir hal almasını sağlarken büyünün aynı zamanda gücünü de arttırmaktadır. Bu büyüler genellikle aşk büyülerinin yanında yapılan büyülerdir. kolay aşk büyüsü yapıldıktan sonra bağlama büyüsü yapılarak kişinin size daha sıkı bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kişi daha kolay büyünün etkisi altına girecektir ve daha çabuk bir şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınızdır. Bağlama büyüleri çok güçlü büyüler olduğu için çok kısa bir süre içerisinde etkisini kişi üzerinde göstermektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin daha uzun süreli olarak yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ek olarak muskaya büyü yazma yöntemini kullanarak da büyünün gücünün artmasını sağlayabilirsiniz. Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça eski zamanlardan bu yana kullanılan kuvvetli etkileri olan bir yöntemdir. Medyumlar genelde aşk büyülerini muskaya yazmayı tercih ederler çünkü daha uzun süreli olarak kişi büyünün etkisi altında kalır. Muskaya büyü yazma yönteminde medyum bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükleri yazar ve bu kağıt parçası bir muska şeklinde üç harflilerin yardımı ile kapatılır. Bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Bu büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve bulunmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm özelliği ortadan kalkacak ve kişi de büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muska çok iyi bir şekilde saklanmalıdır. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterir. Bu muskaya büyü yazma yöntemini kullandığınızda k kolay aşk büyüsü çok daha etkili bir hale gelecektir ve çok daha uzun süreli olarak tesiri görülür.

olcay@karakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
29Haz

Kolay Aşk Büyüsü

31May

Sabun Büyüsü