Sabun Büyüsü


Genel olarak büyüler insanların aşk için tercih ettikleri bir yöntemdir. Özellikle aşk büyüleri çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak kişiler tarafından kullanılmaktadır. Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterir ve aşk büyüleri oldukça güçlü kara büyülerdendir. Bu yüzden bu büyülerin yapımı da oldukça zordur. Büyülerin yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gidilerek büyü yapılması kişinin büyünün olumsuz özelliklerinden etkilenmemesini sağlar. Aşk büyülerinin yapımında genel olarak medyumlar ruhani varlıklardan da yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında yanlış bir şey söyler ve ya yapar ise kişi büyünün bütün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyüler medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Sabun büyüsü de bir aşk büyüsüdür ve oldukça eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır. Bu büyünün etkileri de oldukça büyüktür ve kısa sürede kişi üzerinde bu etkiler görülmektedir.

Sabun Büyüsünün Yapılış Şekli

Sabun büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra elde edemeyeceğiniz kişi yoktur.  Sabun büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gidilerek büyü yaptırmadığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Kişiler internetten buldukları bilgilere güvenerek büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiye üç harfliler musallat olabilir ve büyünü olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekebilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüleri yaptırmayı tercih etmelisiniz. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi kendi iradesi dışında hareket etmeye başlar ve kısa sürede büyünün etkisi ile size aşık olacaktır. Sabun büyüsü yapımı için medyum bir sabun üzerine iğneler batırmaya başlar ve büyülü sözcükleri söyler. Sabun üzerine her iğne batırıldığında kişinin ismi de üç harfliler ile birlikte söylenir. Büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanır. Bu şekilde istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Sabun Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi dışında tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Özellikle bu büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveseler yüzünden gece gündüz sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler artık çok yoğunlaşacağı için kişi bu düşüncelerin yoğunluğuna dayanamaz ve kısa sürede size karşı olan duygularını açığa vuracak, ilanı aşk edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sabun büyüsü yapıldığında kişi artık normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Bu davranış değişikliği kişinin çevresi tarafından da fark edilecektir. Fakat kişi hiçbir şekilde kendindeki bu değişiklikleri göremeyecektir. Bu yüzden tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlar. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin mutlaka tesir sürelerine de dikkat etmeleri gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık büyünün etkisinden çıkarak kendi doğal davranışları ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir.

Sabun Büyülerinin Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süreleri yapılış şekillerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmede önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde kişi üzerindeki etkileri devam edecektir. Sabun büyüsü yeniletilmesi için kişilerin tekrar aynı medyuma giderek aynı şekilde büyüyü yaptırması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkileri devam edeceği için kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Aşk büyüsü olan bu sabun büyüsü mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi çok önemlidir. Tesir süresi bittiğinde kişi normal davranışlarına geri döner, bu yüzden anında sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmadan önce mutlaka büyüyü aynı şekilde tesir süresi sona ermeden önce yeniletmelisiniz.

Büyülerin tesir süresinin uzatılması için medyumlar farklı yöntemler de kullanmaktadırlar. Bu yöntemlerden biri de muskaya büyü yazma yöntemidir. Oldukça etkili olan bu büyü yöntemi tesir süresi olarak da oldukça uzundur. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir.

Muskaya Yazma Yöntemi

Büyüler muskaya yazıldığında çok daha etkili bir hal almaktadır. Bu yüzden mutlaka tesir süresinin uzatılması için muskaya yazma yöntemini tercih etmelisiniz. Sabun büyüsü tesir süresi uzatılması için medyuma gittiğinizde büyü bir kağıt üzerine yazılarak muska şeklinde katlanır. Bu muskanın kişi üzerinde uzun süreli etkili olması için mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Sabun büyüsü muskaya yazıldığında çok daha uzun süreli ve etkili bir büyü olur. Bu yüzden medyumlar bu yöntemi çok sık tercih etmektedirler. Sabun büyüsü muskaya yazıldıktan sonra mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde kişinin evine saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kişi üzerindeki etkilerini kaybedecektir. Muska yazma yöntemi yerine bağlayıcı ek büyüler de kullanarak rahatlıkla büyünün tesir süresinin uzatılması sağlanır.  Bu bağlayıcı büyüler de gene aşk büyüleri arasından seçilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün etki gücü artacaktır. Bu büyüler genelde bağlama büyüleridir ve düğüm büyüleridir. Bu şekilde de büyünün tesir gücü de artmış olacağı için sevdiğiniz kişi sürekli olarak sizin ile birlikte olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

olcay@karakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 5

YAZARIN SON 5 YAZISI
29Haz

Kolay Aşk Büyüsü

31May

Sabun Büyüsü