En Etkili Muska Büyüsü


Büyüler eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından tercih edilen bir mistik  yöntemdir. Bu büyü yöntemi genel olarak kişilerin aşk için ya da sevdikleri kişinin hareketlerini kontrol altına alabilmek için kullanmaktadırlar. Büyü yöntemi uygulandıktan sonra istediğiniz kişinin hareketlerini ve duygularını rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz, bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem o kadar sık tercih edilmiştir ki pek çok farklı uygulanma şekli vardır. Her büyünün yapımı esnasında farklı materyaller tercih edilmektedir. Bu materyallerin zor bulunup bulunmaması da büyünün etki gücünü değiştirmektedir. Özellikle zor bulunan malzemeler ile yapılan büyülerin etki süreleri de çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde sürer. Bu yüzden de genel olarak bu tarz büyüler çok daha fazla tercih edilmektedir. En etkili muska yöntemi de zor yapılan büyüler arasında yer alır ve genellikle kişilerin aşk için tercih ettiği büyülerden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin iradesine hükmederek size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz.  Kişiler bu tarz büyülerin yapımı için mutlaka medyumuma gitmelilerdir. Aksi taktirde kişi kendi başına büyü yöntemini yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Sadece kişi bu olumsuz özellikleri değil üç harflilerin dikkatini de çekecektir. Bu yüzden kişi kendisi büyü yaparken yanlış bir sözcük söyler ise üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalabilir.  Bu sebepten dolayı mutlaka büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ayrıca büyü yöntemi ne amaçla yapılır ise yapılsın dinimizce kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşmayı denemelisiniz. Büyü yapan ve yaptıran kişiler cezalandırılacağı için bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Muskaya Büyü Yapma Yöntemi

Muskaya büyü yazma yöntemi en kuvvetli yöntemlerden biridir. Bu yüzden de kişiler ve medyumlar tarafından çok sık tercih edilir. Büyü muskaya yazıldığında çok daha etkili bir şekilde kişi üzerinde tesir eder ve bu tesir süresi de diğer büyü yöntemlerine göre çok daha uzun sürecektir. Bu şekilde büyünün yapılış amacı ne ise kişi hem daha kısa sürede amacına ulaşacaktır, hem de çok daha uzun süreli olarak büyünün etkilerini görecektir. Bu yöntem için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine medyum büyülü sözcükleri ve büyünün yapılacağı kişinin ismini yazar. Bu şekilde büyü yazıldıktan sonra üç harflilerinde yardımı ile bu kağıt parçası muska şeklinde kapatılır. Daha sonra kişinin bu büyülü muskayı mutlaka kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Büyülü muska herhangi bir şekilde kaybolur ya da açılır ise kişi büyünün etkisi altından kısa süre içerisinde çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.  En etkili muska yöntemi yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin hâkimiyetini elinize alabilirsiniz. Artık kişi kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale geleceği için büyü nasıl isterse hayatını o şekilde yaşamaya başlayacaktır. Özellikle bu büyü yönteminde üç harfliler kullanıldığı içim üç harfliler sürekli olarak kişiye vesveseler vermektedir. Kişi de bu vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girecektir. Bu büyü aşk için yapıldı ise kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi de size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu şekilde muskaya büyü yazma yöntemini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişiyi etkileyebilir ve onunla birlikte olabilirsiniz. Bu yöntem de dikkat etmeniz gereken tek şey büyünün tesir süresidir. Büyüler ne kadar kuvvetli olurlarsa olsunlar belli bir süre sonra tesir sürelerini kaybedeceklerdir. Tesir süresi biten büyü de artık kişi üzerinde etki etmeyecektir. Bu yüzden de mutlaka büyülerin belli aralıklar ile yeniletilmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişiler üzerindeki etkileri sürmeye devam edecektir.

Muskaya Büyü Yazma Yönteminin Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyülerin yeniletilme işlemleri için kişinin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden kendisi büyüyü yeniletmeye başladığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden de mutlaka medyuma büyüyü yeniletmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilme işlemi gene bir muska yazarak gerçekleştirilir. Bu yeni muskanın mutlaka eski muska ile değiştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devamlılığı sağlanacaktır. En etkili muska yöntemi tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden de anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunmaya başladı ise büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmelisiniz. Büyü mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Büyülerin yeniletilmesi bu yüzden çok önemlidir. Ayrıca büyülerin çok daha etkili bir şekilde kişi üzerinde etkilerinin devam etmesini sağlamak için ek bağlayıcı büyüleri de tercih edebilirsiniz. Bu büyüler de muskaya yazılan büyüyü destekleyici niteliktedir. Çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine büyünün etki etmesini sağlarla ve büyünün tesir süresi de çok daha uzun süreli olacaktır. Bu şekilde büyünün etkilerini arttırabilirsiniz.

onur@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
05Tem

En Etkili Muska Büyüsü

17Haz

Muhabbet Duası

15Haz

Resimle Büyü Nasıl Yapılır?