Evlileri Boşandırma Büyüsü


İnsanlar birlikte bir hayat kurmak, yeni yaşam sürmek ve güzel bir aile ortamına sahip olmak için gerek sevdikleri ile gerekse mantıklı buldukları kişiler ile evlenirler. Evlenen kişiler elbette ki güzel bir birliktelik hayal eder. Fakat bu birliktelik her zaman istedikleri gibi ilerlemeyebilir ve olumsuz şekilde sonuçlanabilir. Bir evlilikte eğer ki mutsuzluk ve anlaşmazlıklar var ise bu boşanma durumunu gündeme getirir. Boşanma kurulan bir düzeni bozmak amacı gütmesinden dolayı bazen boşanmak isteyen kişi tek taraflı olabilir. Bunun içinde kişiler ne kadar uğraş verirse versin boşanmaya ikna olmayabilir. Boşanma büyüsü de tam olarak bu durumda devreye girmektedir. Boşanmak isteyen kişilerin tercih ettiği boşanma büyüsü aslında günümüzde oldukça araştırılan ve tercih edilen ayırma büyülerini içermektedir. Genellikle kocamı boşanmaya ikna etme büyüsü, eşimi boşanmaya ikna etme büyüsü şeklinde araştırılmakta olup, kişi kendinden soğutarak kendisinden ayrılması için büyü yaptırmaktadır. Boşanma büyüsü, yaptırmak ya da yapmak da oldukça günah olup, İslam dini açısından yasaklı olarak görülmektedir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü soğutma ve ayırma büyülerini içermekte olup, bu yönde yapılan birçok büyü çeşitti bulunmaktadır. Boşanma büyüsü nasıl yapılır yönünde pek çok araştırma bulunmakta olup, bu araştırmalar sonucunda kişiler medyumlara ulaşmaktadır. Çünkü boşanma büyüsü ya da farklı bir büyü kendi başına tarif üzerine evde yapılması imkansız olup, oldukça tehlike içermektedir. Çünkü büyüler oldukça ince bir çizgi üzerinde olup, herhangi yapılan bir hata olumsuz durumlara neden olabilir. Bazı internet siteleri hit çekmek adına bazı büyü tarifleri vermektedir. Fakat bu büyü tarifleri kesin şekilde doğru ya da yanlış olmasından ne kadar emin olabilirsiniz? Öyle ki bu büyükler de verilen tarifler eksik olup, net ve kesin bilgi için medyumlardan yardım alınması şarttır. Aksi halde siz ya da büyü yaptığınız kişi hatta aileniz bile zarar görebilir. Boşanma büyüsü de buna dahil olup, kesinlikli kulaktan dolma, internet üzerinden edindiğiniz tariflere güvenmeden bilen kişilerden destek alabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Yapan Medyumlar

Boşanma büyüsü yapan medyumlar aslında büyü yapan kişilerdir. Büyü yapan medyumların hepsi boşanma büyüsü yapmakta olup, boşanmak isteyen kişilerin bulundukları duruma göre ayırma veya soğutma büyülerinden birisini tercih ederek uygulamaktadır. Boşanma büyüsü, tabi ki her medyum tarafından yapılmamakta olup, bazı kişiler bu durumu tamamen para kazanmak amacı ile yaptığı için dolandırıcı şeklinde çalışmaktadır. Bundan kaynaklı olarak boşanma büyüsü yapan medyum arayışına girdiğiniz de oldukça dikkatli olmalı ve gerek yorumlara, gerek medyuma ait şikayetlere göz atarak medyumla iletişime geçmelisiniz. Medyum tercihinde sadece boşanma büyüsü konusunda değil tüm büyülerde dikkatli olmanız gerekmektedir. İnternet ortamı oldukça tehlikeli olduğu için özellikle büyü yapan kişilerin yorumlarını dikkate almanızı öneririz.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsü yukarıda da belirttiğimiz üzere ayırma ve soğutma büyüleri içermekte olup, bu büyüler de etkileri oldukça güçlüdür. Bunun için bu büyülere maruz kalan bir kimse büyü olduğu tanısı konulmuş ise kesinlikle medyum ile görüşülmelidir. Medyumların bu büyüleri bozması zor olsa da imkansız değildir. Çünkü büyülerin yapılması gibi bozulması da mevcut olup, her büyü zorda olsa bozulabilir. Büyü bozma işlemleri sırasında büyünün etkisini azaltmak ve büyünün bozulmasına destek vermek amacı ile büyü bozan dualardan yararlanabilirsiniz. Bu dualar kişileri koruyarak etkilerinin azalmasına ve büyü bozulana kadar kişilerin rahatlamasını sağlamaktadır. Büyüler yalnız istenilen etkileri içermez kişileri farklı etki altında da bırakabilir.

sahmaran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

YAZARIN SON 5 YAZISI
05Tem

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

16Haz

Evde Nohut Büyüsü

15Haz

Evlileri Boşandırma Büyüsü