Sevgiliyi Bağlama Büyüsü


Büyüler uzun yıllardır insanlar tarafından aynı amaçlar ile kullanılmaktadır. Özellikle kişiler medyuma giderek sevdikleri insana kavuşabilmek için pek çok farklı büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Bu büyü yöntemlerinin hepsinin yapım şekilleri birbirlerinden farklı olduğu için kişiyi etkilemeleri ve kişi üzerindeki güçleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu yüzden her büyünün yapım şekli ve gücü farklılık gösterir. Özellikle en güçlü etkilere sahip olan büyüler aşk büyüleridir. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer almaktadır. Kara büyüler oldukça güçlü etkilere sahip oldukları için aynı zamanda oldukça etkili sonuçlar ile karşılaşacaksınızdır. Sevgiliyi bağlama büyüsü de kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerin kuvveti o kadar büyüktür ki kısa süre içerisinde kişiyi etkisi altına alır. Bu büyüyü yaparak sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde kişi sadece size aşık olmaz aynı zamanda kalben de bağlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size bağlı bir şekilde yaşamasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü çok kuvvetli olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yaptırılması gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendisi büyü yaptırmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri ile kişi karşı karşıya kalacaktır.  Ayrıca kişi medyuma gittiğinde medyum üç harflileri kullanarak büyü yöntemini yaptığı için kişi kendisi büyüyü yapmaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Ayrıca dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak dinimizce de kesinlikle yasaktır. Bu yüzden ne amaçla olursa olsun kesinlikle büyü yapmayı tercih etmemelisiniz, aksi taktirde cezalandırılacaksınızdır.  Bu yüzden bizler de kesinlikle büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapımı oldukça zordur. Bu yüzden medyuma gittiğinizde medyum bir muska üzerine büyüyü yapacaktır. Büyü muskaya yazılırken üç harfliler tarafından büyü tamamlanır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyü kişi üzerinde etki edecektir. Büyü üç harfliler ile yapıldığı için etkileri çok daha büyüktür. Sevgiliyi bağlama büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere büyülü muskanın saklanması gerekmektedir. Büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri muskayı açan kişiyi saracaktır ve büyünün etkileri büyü yapılan kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka muskayı çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Büyü etkilerini kısa süre içerisinde göstermeye başladığında ilk olarak kişi üzerinde bir yorgunluk ve uyku hali meydana gelecektir. Artık kişi mantıklı düşünemez ve normal bir şekilde hareket edemez hale gelir. Kişi kendi özgür iradesini kullanamadığı için de kısa süre içerisinde büyünün etkisi ile istediğiniz gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi kısa süre içerisinde size bağlı bir hayat yaşamaya başlayacağı içim sevdiğiniz kişiye bu yöntem ile ulaşabilirsiniz. Bu büyü yöntemi kara büyüler arasında yer aldığı için çok kuvvetlidir. Diğer büyülere nazaran bu yüzden çok daha kısa süre içerisinde etkilerini kişi üzerinde gösterdiğinden dolayı çok daha iyi sonuç almanızı sağlar. Büyünün gücü ne kadar büyük olursa olsun belli bir süre sonra etkileri tamamen olmasa da yavaş  yavaş kişi üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kişi büyünün etkisi altından çıkar ve size karşı oldukça soğuk davranacak belli bir süre sonucunda da sizi tamamen terk edecektir. Böyle bir durum olmaması için mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir.  Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede normal davranışlarına ve hareketlerine geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka tesir süresine önem vermelisiniz. Büyünün yeniletilme işlemi için kişinin tekrar aynı medyuma gitmesi ve aynı şekilde büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak kişi kendi başına büyüyü yeniletmeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaktır.  Bu yüzden medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmelisinizdir. Büyüler yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde devam edecektir.  Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sizin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.  Sevgiliyi bağlama büyüsü tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Kişi zaman içerisinde size karşı soğuk davranışlar sergilemeye başladı ise mutlaka bu durum daha fazla ilerlemeden önce büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir.

Büyünün çok daha etkili bir hal alması için ekstra büyüler yaptırmayı da deneyebilirsiniz. Bu şekilde de büyünün daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Bu ek büyüler büyünün yapılış amacına uygun bir şekilde yaptırılmalıdır. Özellikle aşk büyüleri için yan büyüler bağlama büyüleridir. Bağlama büyüleri aşk büyülerinin çok daha kısa süre içerisinde kişi üzerinde etki etmesini sağlamaktadır. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tesir süresini de uzatmış olacaksınızdır. Ekstra olarak tesir uzatma için muskanın süresine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Mutlaka muskanın yeni bir muska ile ara ara yeniletilmesi gerekmektedir. Böylelikle sevdiğiniz kişinin sizin yanınızda size bağlı bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliyi bağlama büyüsünü yaptırdıktan sonra artık sevdiğiniz kişi hiçbir şekilde sizden ayrı bir hayat düşünemez hale gelecek ve hep yanınızda olmak isteyecektir.

sahmaran@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
05Tem

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

16Haz

Evde Nohut Büyüsü

15Haz

Evlileri Boşandırma Büyüsü