Büyü Bozma Duası


Bu yazımızda sizlere büyüler hakkında bilgi verip büyülerin nasıl bozulacağına dair paylaşım yapmak istiyoruz. Büyü bozma duası adı altında açmış olduğumuz başlığımızda şu detayları sizler için araştırdık. Öncelikli olarak büyüye hiç ummadığınız bir anda maruz kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi çekemediklerinden büyü yaptırmış olabilirler. İş hayatınızı çekemediklerinden, evlenmenizi çekemediklerinden veya herhangi bir nedenden ötürü size büyü musallat ederek hayatınızı alt üst etmek isteyen insanlar çevrenizde olabilir. Bu kişiler yakın akrabalardan tutun da evinize sıklıkla gelip giden insanlar bile olabilir. Peki, üzerimde büyü var mı sorusuna nasıl cevap bulabilirsiniz.

Büyü Belirtileri

Üzerinizde bir büyü varsa bu büyü kendisini her türlü belli eder. Özellikle de kara büyüler yani size zarar vermek için yapılan büyülerin çok ciddi belirtileri vardır. Gece uyku uyuyamamanızdan tutun da, eşinizle sürekli kavga etmenize, kocanızın sürekli alkol almasından tutun, işinizin gücünüzün rast gitmemesine kadar hem psikolojik, hem de fiziksel olarak büyü belirtisi bir şekilde size kendisini belli eder. Hangi büyünün nasıl bir belirtisi olduğu açıkça bellidir. Ancak size yapılan büyüyü ve gerçekten yaşadığınız sıkıntıların sebebi büyü mü değil mi bunu ancak medyum kişilerden öğrenmeniz doğru sonuç verecektir. Tabi doğru, dürüst ve işini sadece maddiyata dökmemiş medyum hoca bulmanızda fayda olacaktır. Üzerinizde bir büyü varsa da bu büyülerin hangi çeşidi olursa olsun bazı medyum işlemleri ile bozulabilmektedir. Ancak büyü bozma teknikleri arasından büyü bozma duası ilk tercihiniz olmalıdır. Çünkü bazen medyumlar büyü bozmak için yine büyü işlemleri yaparak sizi riske sokabilmektedir. En iyisi, en temizi bu süreci büyü bozma duası ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır?

Büyü bozma duası için sizin araştırmalarınız sonucunda veya sıradan bir kişinin size yardım etmesi için dua edilmesi, yazılması, okunması çok geç tesir edebileceği gibi hiç olumlu sonuç da vermeyebilir. Bu nedenle işinin ehli, ilim ve irfan sahibi hatta dini bütünlüğe sahip olan kişilerden yardım almanız gerekebilir.

Bir kişiye uygulanan büyü bozma duası çeşitli fiziksel sorunlar ortaya çıkarabilir. Ancak bu durumların geçici olduğu anlatılmaktadır. Sinir krizi geçirme, bayılma, öfkelenme, ani sinirlenme, öfkesini kontrol edememe veya uyku bozuklukları gibi geçici sorunlar yaşayabilirler.

Hangi Büyü Bozma Duası Okunmalıdır?

Üzerinizde olan büyünün çeşidine göre büyü bozma duası da farklılık gösterebilmektedir. Bu süreç içerisinde hangi büyüye maruz kaldığınızı öğrenmeniz çok önemlidir. Bunu kendi başınıza ya da araştırmalarınıza dayanarak öğrenmeniz pek mümkün değildir. Ancak büyü ilmi ile ilgilenen kişilerden yardım alarak size hangi büyünün ne için yaptırıldığını söylemesi ile anlaşılabilmektedir. Buradan da doğru sonucu almak için güvenilir medyumlardan, işinde başarılı olanlar, profesyonel olanlar hatta size referans gösterebilecek olanlarla çalışma yapmanız çok önemlidir.

Büyü Bozma Duası Sonrası Neler Olur?

Büyü bozma duası okunan bir kişi ortalama olarak 1 hafta içerisinde büyüden kurtulur. Tabi profesyonel bir destek alarak bunu 1 hata gibi kısa bir sürede başarmanız mümkündür. Kişi 7 günün sonrasında fiziksel ve ruhsal olarak hafiflemeye başlar. Büyü bozma duası öncesinde yaşadıklarını anlattıklarında kendisi bile şaşırarak ben nasıl böyle davranışlar sergilemişim şeklinde demeçlerde bulunur. Büyünün etkisi ile birlikte aldığı yanlış kararlara şaşırmasının ardından büyünün etkisini yitirmesinden sonra hayatını normalleştirir ve aldığı, alacağı kararlarda hep düşünerek doğru sonuçlarla, doğru adımlarla hayatına devam eder.

Büyü bozma duası yapıldıktan sonra kişi büyünün etkilerinin tam tersini yapmaya başlar. Mesela; uzaklaştırma büyüsü yapılmış ise uzaklaştığı kişiye veya mekana yeniden gitmeye başlar. Bağlama büyüsü yapılmış ise bozulması sonrasında bağlandığı insandan uzaklaşır. Aşk büyüsüne maruz kalmışsa eğer bir an evvel aşık olduğu kişiden nefret etmeye başlar gibi düşünebilirsiniz.

Kişi kendi özüne kısa bir sürede döner ve her geçen gün büyünün etkilerinden, tesirinden kurtulmaya başlar. Kişinin özgüveni yerine gelmeye başlar ve kısa bir süre sonra hayatını normalleştirir.

Büyü bozma duası için kendi araştırmalarınız özellikle internet sitelerinde anlatılanlara itibar etmeniz sizin için çözüm olmayabilir. Bu gibi konularda medyum kişilerden destek almanız büyüden hızlı bir şekilde kurtulmanız için önemlidir. Araştırmalarımız bizleri bu şekilde yönlendirdiği için sizlere de bu şekilde bilgiler aktarabildik. Ancak kafanızdaki soru işaretlerine net cevaplar bulmak adına ilim ve irfan sahibi kişilerden bilgi almanız daha hayırlı sonuçlar verecektir. 

saliha@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 9

YAZARIN SON 5 YAZISI
28Haz

Kara Büyü

29May

Büyü Bozma Duası