Kara Büyü


Büyüler, oldukça kuvvetli bir yöntem olup, bu yöntem insanların özgür iradeleri dışında hareket etmelerini sağlar. Büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla bir insanın davranışlarına müdahale edebilirsiniz ve onun hayatının değişmesini sağlayabilirsiniz. Büyüler sadece kötü amaçlar için değil aynı zamanda iyi niyetler için de uygulanan bir yöntemdir. Genelde kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşabilmek için büyü yöntemini deneselerdi, kısmet açma ve bereket gibi büyüler de kullanılmaktadır. Büyülerin yapılış amaçlarına ve yapımlarında kullanılan materyale göre büyü yöntemleri, güçleri farklılık göstermektedir. Kara büyü genelde en kuvvetli büyülerden meydana gelmektedir ve aşk için çok sık kullanılan büyülerden biridir. Kara büyülerin gücü o kadar büyüktür ki yapıldığı andan itibaren kısa süre içerisinde kişi üzerindeki etkileri görülmeye başlanır. Kara büyülerin etkileri çok büyük ve sonuçları tehlikeli olduğu için mutlaka kişinin bu büyüleri yaptırmak için medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yapmaya kalkmamalıdır. Dinimizde zaten büyü yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun kişiler büyü yapmamalı ve yaptırmamalıdır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yapmıyoruz ve size de önermiyoruz.

Kara Büyü Çeşitleri

Kara büyüler pek çok amaç için kullanılan büyü türlerinden biridir. Bu büyülerin yapımında kullanılan malzemeye göre büyünün yapılış amacı farklılık göstermektedir. Özellikle kara büyüler insanların aşk için tercih ettikleri bir yöntemdir. Aşk büyülerinin yapımında genellikle domuz yağı, cenin ya da toprak gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerin zor bulunması nedeni ile büyünün kuvveti de artmaktadır. Bu yüzden kara büyüler çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki eder ve kuvvetleri de tesirini etkilemektedir. Kara büyü yapılış amacına göre kullanılan malzeme farklılık gösterir. Aşk büyüsü için domuz yağı tercih edildiğinde medyum bu yağ üzerine büyülü sözcükleri söyler ve büyü yapılacak olan kişinin evinin duvarlarına mutlaka bu yağ sürülmelidir. Bu yağ kişinin evinin duvarlarında durduğu sürece büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Yağ görünmediği ve kokusu da olmadığı için kişi kendisine büyü yapıldığını hiç fark etmeyecektir. Bu büyü kısa sürede kişiyi tesiri altına alır ve kişi kendindeki bu değişikliği kesinlikle fark etmeyecektir. Kişi artık sürekli olarak büyünün etkisi altında hareket edeceği için kısa sürede sizi düşünmeye başlayacaktır ve size aşık olacaktır. Bu şekilde kısa süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Aşk büyüleri için kullanılan toprak ve diğer malzemelerde de medyum aynı uygulamaları yapacaktır. Önemli olan bu büyülü materyallerin kişinin evinde bir yere saklanmış olması gerektiğidir. Ancak bu şekilde büyü tesirini göstermektedir. Büyülü materyal herhangi bir şekilde kişinin evinin dışına çıkar ya da fark edilir ise bu büyü bozulacaktır. Yavaş yavaş kişi üzerindeki büyü etkileri azalmaya başlar ve kişi büyünün etkisi altından çıkarak sizi sevmeyecek, terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülü eşyaların çok iyi bir şekilde kişinin evinde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Kara büyüler çok etkili olduğu için kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır ve kişi artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyüler kişini özgür iradesi ile hareket etmesini engeller. Kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Büyü kişi üzerinde etki ettiği sürece amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyünün etkileri ile kişi farklı davranışlar sergilemeye başlar. Genellikle kişi hareketleri yavaşlar ve bir uyku isteği görülür. Artık kişi mantıklı düşünemez hale gelir. Bu şekilde büyü yavaş yavaş kişiyi sarmaya başlayacaktır. Kara büyü tesiri uzun süre sürse bile hiçbir büyünün etkisi sonsuza dek devam etmez. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği süre boyunca kişi üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etki Etme Süresi

Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemi için kişilerin aynı medyuma giderek büyüyü aynı şekilde tekrar ettirmeleri gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü tesirini kişi üzerinde devam ettirecektir. Kişiler kesinlikle büyünün yeniletilme işlemlerini kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar.  Büyüyü yeniletmek için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildikten kısa bir süre sonra kişi tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir. Bu şekilde kişinin sürekli olarak kontrolünüz altında olmasını sağlayabilirsiniz. Kara büyü genelde aşk için uygulanan bir yöntem olduğundan dolayı büyüyü yenilettiğinizde sevdiğiniz kişi sürekli olarak sizinle birlikte olacaktır. Büyüyü yeniletmediğinizde ise kişi gerçek duygularına kavuşacağı için kısa süre de sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilme süresine çok dikkat etmelisiniz. Büyünün kişi üzerindeki tesir etme süresinin geçmeye başladığını kişinin davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi azaldığı için size karşı oldukça olumsuz davranışlar sergileyecektir ve yavaş yavaş sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu şekilde davranışlarla karşılaşmaya başladığınızda hemen büyünün tesir süresi bitmeden önce büyüyü medyuma giderek yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu birlikteliğinize devam edebilirsiniz. Kara büyü kuvvetli bir büyü olduğu için tesir süresi uzun süre kişi üzerinde etki edecektir fakat bu büyünün çok daha güçlü olması için ek bağlayıcı büyüler de yaptırabilirsiniz.

saliha@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
28Haz

Kara Büyü

29May

Büyü Bozma Duası