Kolay Bağlama Büyüsü


Büyüler genellikle insanlar tarafından çok eski zamanlardan bu yana kullanılan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem aşk için sık sık kullanıldığından çok fazla aşk büyüsü yöntemi ve çeşidi vardır. Bu aşk büyüleri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterir. Özellikle büyülerin yapımında kullanılan materyaller büyülerin etki gücünü arttırır ve tesir süresi de bu materyallere göre farklılık gösterecektir. Kolay bağlama büyüsü kuvvetli etkileri olan bir aşk büyüsüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra kısa süre içerisinde rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapımında genellikle farklı malzemeler tercih edilir. Özellikle kişiye ait olan fotoğraf üzerine ya da kişinin saç teli üzerine büyü yapılmaktadır. Ayrıca çok daha zor ve etkili olan düğüm büyüsü ile de kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri genellikle kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu yüzden de çok kısa bir süre içerisinde kişi üzerindeki etkileri görülmeye başlanır. Bu büyünün yapımı kolay olsa da kişiler kesinlikle büyüyü kendileri internetten okudukları bilgilere göre yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında doğaüstü güçlerin musallat olması ve saldırısı gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilir. Ayrıca büyünün tüm olumsuz özelliklerini de kişi üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yapımı için kişi medyuma gitmeyi tercih etmelidir. Medyum üç harflileri kullanarak büyüyü gerçekleştirecektir. Bu şekilde büyü etkisini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlar.

Bağlama Büyüleri Çeşitleri

Bağlama büyüleri pek çok farklı yöntem kullanılarak yapılmaktadır. En yaygın olarak bilinene ve medyumların uygulamayı tercih ettiği yöntem düğüm yöntemidir. Bu yöntemde medyum bir halat üzerine büyülü sözcükleri ve büyü yapılacak olan kişinin ismini 42 adet düğüm atarak söyler. Her düğümde bu işlem gerçekleştirilir ve büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu büyülü halatın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Büyü ancak bu 42 adet düğüm gene büyülü sözcükler okunarak çözüldüğünde bozulacaktır. Başka bir şekilde büyünün etkileri kişi üzerinden kalkmaz. Bu büyü oldukça etkili sonuçları olan bir büyü olduğu için kısa sürede kişiyi tesiri altında alır ve diğer yöntemlere göre çok daha uzun süreli olarak tesir etmektedir. Tesir süresi uzun olduğu için de bu düğümle bağlama büyüsü yöntemi çok sık tercih edilmektedir. Kolay bağlama büyüsü aynı zamanda kişinin fotoğrafı üzerine büyü yapılarak da etki etmektedir. Bunun için de medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra büyünün etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Bu şekilde bağlama büyüsü ile rahatlıkla istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsünün yapım şekillerinden bir diğeri ise kişiye ait olan saç telidir. Bu saç teli üzerine büyülü sözcükler söylenir ve su dolu bir tas içerisinde bu saç teli yakılır. Bu suyun mutlaka büyü yapılan kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bağlama büyüleri pek çok farklı şekilde uygulansa da en kuvvetli yöntem düğüm yöntemidir. Bu yöntemi kullandığınız da büyü çok daha etkili ve uzun süreli tesir eder bir hale gelecektir.

Bağlama Büyülerinin Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir etki süreci vardır ve bu süreç sona erdiğinde ise büyü yapılan kişi eski davranışlarına geri dönerek sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre ile yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde taze ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Büyülerin yeniletilmesi için de kişiler mutlaka medyuma gitmeliler ve bu yeniletme işlemini kesinlikle kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Gene aynı medyuma giderek aynı yöntemi kullanarak bağlama büyüsünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Büyüler yeniletildiği sürece kişi üzerinde ki etkileri devamlılık kazanacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin kişi üzerindeki tesir süresine çok dikkat etmelisiniz ve mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yeniletmelisiniz. Aksi taktirde büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacağı için kişi sizi sevmeyecek ve terk edecektir. Büyüler yeniletildiklerinde tesir süresi uzayacağı gibi aynı zamanda kişi üzerindeki etkileri de çok daha güçlü bir hale gelecektir. Kolay bağlama büyüsü ek yöntemler uygulanarak da tesir süresi uzatılabilir. Muskaya yazma yöntemi kullanılarak büyünün çok daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem de ise büyü bir muskaya yazılır ve bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kısa süre içerisinde kişi üzerindeki etkileri de ortadan kaybolacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem tercih edildiğinde diğer yöntemlere nazaran çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerinin görülmesi sağlanacaktır. Bağlama büyülerini bu şekilde de kullanabilirsiniz. Hangi yöntemi kullanırsanız kullanın bağlama büyüleri kısa süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve istediğiniz sonuca ulaşacaksınızdır. Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin de bu büyü ile sizi sevmesini sağlayacaksınızdır.

samed@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
29Haz

Kolay Bağlama Büyüsü

31May

Toprak Büyüsü