Toprak Büyüsü


Büyüler genellikle aşk için kişilerin tercih ettiği yöntemlerden biridir. Aşk büyülerinin gücü oldukça büyüktür. Kişi üzerine etkileri anında görülmeye başlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyük olduğu için yapımı oldukça zordur. Bu büyülerin yapımı için de farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerden biride topraktır.  Toprak büyüsü oldukça güçlü bir birleştirme aşk büyüsüdür. Bu büyünün yapımı için mutlaka yeni ölmüş birinin mezarından toprak alınması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün gücü çok büyük olmaktadır. Toprak büyüsü için kişiler internetten buldukları bilgilere güvenerek büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiye üç harfliler musallat olabilir ve büyünü olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekebilir. Toprak büyüsü için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gereken oldukça güçlü etkilere sahip olan bir büyüdür.

Toprak Büyüsünün Yapılış Şekli

Toprak büyüsü yapılması için medyuma gidildiğinde kişi mezardan alınmış bir avuç toprağı medyuma götürmelidir. Bu toprak üzerine aşk büyüsü yapılır ve kişinin ismi de üç harfliler ile birlikte toprak üzerine okunarak üflenir ve büyü tamamlanır. Bu büyünün tam anlamıyla bitmesi için bu toprağın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar güçlü olacaktır ve kişiyi tesiri altına alacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde kimsenin bulamayacağı halde saklanmalıdır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkileri göstermeye başlayacaktır. Toprak büyüsü etkileri kısa sürede kişiler üzerine görülür ve kişi artık kendi iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede size aşık olacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve bu düşünceler giderek artacaktır ve kişi artık duygularını size söyleyecektir. Bu toprak büyüsü ile sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Toprak büyüsü yapımı zor bir büyü olduğu için etkileri de uzun süreli olarak kişi üzerinde görülecektir.

Toprak Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Bu büyü güçlü bir kara büyü olduğu için kısa sürede kişiler üzerinde etki eder. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlar. Kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edecektir. Artık kişi normal davranışlar sergilemez. Kendi hayatından kopuk bir şekilde yaşamaya başlayacaktır. Kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Toprak büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık normal davranışlar sergilemeyeceği için bu davranış değişikliği çevresi tarafından da fark edilecektir. Fakat kişi bu davranış değişikliğini asla fark edemez. Ne zaman büyünün etkisi altından çıkar ise o zaman büyünün etkilerini fark edecektir.

Güçlü Toprak Büyüsünün Kişi Üzerine Etki Etme Süresi

Her büyünün belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi sona erdiğinde ise kişiler büyünün tesiri altından çıkarak kendi iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin tekrar edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yapılması için de yeniletilmesi için de mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Kişiler asla kendileri büyüleri yeniletmeye kalkmamalıdırlar. Bu tarz bir duruma kalktığınızda büyülerin tüm olumsuz özellikleri üzerinize çekersiniz ve hatta musallat olma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Toprak büyüsü yeniletilmesi için tekrar aynı medyuma gitmelisiniz ve tüm işlemler aynı şekilde tekrar uygulanmalıdır. Toprak büyüsü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sürekli sizin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Tesir Süresi Biten Büyünün Sonuçları

Büyülerin tesir süresi sona erdiğinde artık tüm etkileri yavaş yavaş kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi kendi hayatına normal bir şekilde devam edeceği için sizden vazgeçecek ve ayrılma kararı alacaktır. Tesir süresi toprak  büyüsünün oldukça güçlüdür. Bu yüzden diğer büyülere göre bu süre çok daha uzun sürmektedir. Toprak büyüsü yapıldıktan sonra ek büyüler ile de büyünün tesirinin uzatılması sağlanabilir. Ek bağlayıcı büyüler yapılarak büyülerin tesir süresinin uzatılması sağlanır ya da muskaya büyü yazma yöntemi ile büyülerin tesir süresi uzatılmaktadır. Bu iki yöntemden birini tercih ederek büyünün tesir süresini uzatarak sevdiğiniz kişinin sürekli olarak sizin ile birlikte olmasını sağlayabilirsiniz.

Muskaya Büyü Yazma Yöntemi

Muskaya yazılan büyüler oldukça güçlüdür. Muskaya büyüler üç harfliler ile birlikte yazılmaktadır. Bu yüzden tesir süreleri diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden bu yöntem çok sık kullanılmaktadır. Toprak büyüsü muskaya yazıldığında çok daha uzun süreli ve etkili bir büyü olur. Bu yüzden medyumlar bu yöntemi çok sık tercih etmektedirler. Toprak büyüsü muskaya yazıldıktan sonra mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde kişinin evine saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü işi üzerine etki etmektedir. Bu büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kişi üzerindeki etkilerini kaybedecektir. Hatta muskayı açan kişiye üç harfliler de musallat olabilir. Bu yüzden büyülü muskanın çok iyi bir şekilde kişinin evinde saklanması gerekmektedir. Toprak büyüsü bu şekilde kişi üzerinde daha tesirli bir hal almaktadır. Büyülerin tesir süresinin uzatılması için ek bağlayıcı büyüler de yapılmaktadır. Bu büyüler ile de büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanır.

samed@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
29Haz

Kolay Bağlama Büyüsü

31May

Toprak Büyüsü