Domuz Yağı Büyüsü ile Aşık Etme


Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kullanılan oldukça güçlü etkileri olan bir yöntemdir. Bu yöntemin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendileri büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm kötü yönlerini kendi üzerine çekecektir ve kendisi de büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyülerin yapılması gerekmektedir. Büyülerin yapım aşamasında genellikle medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Üç harfliler büyünün çok daha tesirli ve kısa süre içerisinde etki etmesini sağlamaktadır. Bu yüzden de kişi medyuma giderek büyüyü yaptırmalıdır. Kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında  üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Domuz yağı büyüsü ile aşık etme için medyuma gittiğinizde bu büyü kısa süre içerisinde kişinin üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla karşı tarafın size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem çok sık kullanılan aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Özellikle domuz yağının kokusuz ve şeffaf bir yağ olmasından dolayı hiçbir şekilde büyünün anlaşılması mümkün değildir. Bu yüzden de çok eski zamanlardan bu yana domuz yağı büyülerin yapımında çok sık tercih edilmektedir. Fakat ne amaçla olursa olsun dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyüler kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için dinimizce bu yöntem günah sayılmıştır. Bu yüzden büyü yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bizlerde büyü  yöntemini kullanmıyoruz.

Domuz Yağı ile Aşk Büyüsü Yapmak

Domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler oldukça güçlüdür ve çok uzun sürekli olarak kişi üzerine tesir ederler. Domuz yağı büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bu yağ üzerine aşk büyüsünü yapar ve kişinin evinin duvarlarına ya da kapı eşiklerine bu yapım sürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde etki ettiğini göreceksinizdir. Domuz yağı büyüsü ile aşık etme uygulandıktan sonra bu yağın herhangi bir şekilde kendini belli eden özelliği olmadığı için kişi evinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Bu yüzden de kişi kendinde oluşan değişikliklerin farkına varmayacaktır. Büyü yavaş yavaş kişiyi tesiri altına almaya başlar. Artık büyünün etkisi altında olan kişi hareketlerini ve duygularını mantıklı bir şekilde kullanamaz, kontrol edemez hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Domuz yağı büyüsü çok hızlı bir şekilde kişi üzerine etki eder. Bu büyü sayesinde kişi artık eski hayatını yaşamaz ve tamamen büyünün etkisi altında hareket edeceği için kişinin kontrolünü ele almış olursunuz. Domuz yağı büyüsü sadece aşk için değil aynı zamanda çiftlerin birbirlerinden ayrılması için de kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü çok etkili ve güçlü olduğu için ne amaç için kullanılırsa kullanılsın kısa sürede istediğiniz sonucu rahatlıkla alacaksınızdır.

Domuz Yağı Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır?

Domuz yağı büyüsü ne kadar güçlü etkilere sahip olsa da bu etkiler kişi üzerinde sonsuza dek sürmez. Büyünün tesiri hafiflemeye başladığında kişi üzerindeki etkileri de yavaş yavaş azalmaya başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık yavaş yavaş mantıklı düşünmeye başlar ve eski hareketlerine geri dönecektir. Kişi üzerindeki büyü etkileri tamamen ortadan kalkmadan önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemi için kişinin mutlaka aynı medyuma gitmesi ve aynı şekilde büyü işlemlerini tekrar ettirmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkili olmaya devam edecektir. Büyülerin tesir sürelerinin yeniletilmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden ara ara mutlaka büyülerin tesir süreleri kontrol edilmelidir.  Domuz yağı büyüsü ile aşık etme için büyünün tesir süresini geçirmeden önce mutlaka yeniletme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Aksi taktirde büyünün etkisi kişi üzerinden kalkacağı için kişi olup biteni anlayacaktır. Büyülerin tesir sürelerinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan hareketlerinden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık size karşı soğuk davranışlar sergilemeye başladı ise mutlaka büyünün etkisi geçtiği içindir. Böyle bir durumda hemen medyuma giderek büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bozulması kolay olmaz. Özellikle kişi evini değiştirmediği sürece ve yağ kişinin evinde durduğu sürece büyünün etkileri kişi üzerinde halen etkili olacaktır. Kişi evini değiştirdiğinde yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkmaya başlayacaktır. Domuz yağı büyüsü ile aşık etme bu yüzden oldukça etkili bir büyüdür. Büyünün bozulması için gene kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyüyü kendi yöntemleri ile bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecek ve kötü manada etkilenecektir. Medyuma gittiğinizde üç harfliler kullanılır ve kısa sürede kişi üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkması sağlanır.

Ek Bağlayıcı Büyüler

Büyülerin çok daha etkili ve kuvvetli bir hale gelmesi için medyumlar ek bağlayıcı büyüler kullanmaktadır. Domuz yağı büyüsü aşk için yapıldığında genelde bağlayıcı büyüler de gene aşk büyülerinden tercih edilir. Bu büyüye ek olarak kolay aşk büyüleri ya da bağlama büyüleri yapılarak büyünün kişi üzerindeki etkisi daha kuvvetli bir hale getirilebilir. Bu şekilde çok daha kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girecektir.

semiha@medyuumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Haz
09Haz

Büyü Çeşitleri