Güzellik Büyüsü


Özellikle kadınların merak duyduğu güzellik büyüsü nedir, güzellik büyüsü nasıl yapılır veya güzellik büyüsü ne işe yarar gibi sorulara cevaplar vermek adına sizlerin merakını gidermek için çeşitli araştırmalar içerisinde bulunduk. Peki, güzellik büyüsü nedir?

Kadın demenin bir diğer anlamı güzel demektir. Haliyle her kadın eşine, sevgilisine veya gönül verdiği bir erkeğe güzel görünmek ister. Hayatınıza yer verdiğiniz bir adam varsa ve bu adam artık sizi güzel bulmuyorsa çeşitli hal ve hareketlerle bunu belli eder. Güzellik büyüsü sayesinde sevdiğiniz adama, sevgilinize veya gönül verdiğiniz bir adamın gözünde güzel görünebilirsiniz.  Bu tamamen büyü yöntemi ile mümkün olabilmektedir.

Güzellik büyüsü birçok medyum tarafından yapılabilen bir süreçtir. Ancak doğru ve dürüst olan medyum ile çalışma yapmak çoğu zaman başarıyı getirebilir. Ancak söylemlerimiz dışında alanında uzman olmayan, kendisini büyü yapan medyum olmamasına rağmen medyum olarak tanıtan kişilere güzellik büyüsü yaptırmanız bazı sorunları beraberinde getirebilir.

Güzellik Büyüsü Tam Olarak Ne İşe Yarar?

Güzellik büyüsü hakkında araştırmalar yaptığımız zaman bazı saçma olan sonuçlara ulaştığımızın altını çizerek doğru olarak bilinen yanlışları düzeltmek isteriz. Güzellik büyüsünü sadece kadınlar yaptırabilir. Yani bir erkek kalkıp kendisine güzellik büyüsü yaptıramaz. Büyü gerçekte kadını güzelleştirmez. Sadece etkilemek istediği kişiyi, kocasını, sevdiği erkeği etkisi altına alır ve bu kişilerin gözünde kadın güzel görünür. Örneğin; bir erkekten hoşlanıyorsunuz ve bu erkeğe aşıksınız. Erkek sizi belki de fark etmiyor ya da sizinle iç ilgilenmiyor ise güzellik büyüsü yatırmanızdan sonra bu erkeğin size karşı ilgisi gözle fark edilir hale geliyor. Anlatımlarımızı birçok web sitesi kaynağı kullanarak elde ettiğimizin altını çizmek isteriz. Özetle, güzellik büyüsü niyet edilen erkeğe karşı güzel görünme maksadıyla yapılır. Çoğu zaman olumlu sonuç alındığı biliniyor. Tek dikkat edilmesi gereken işinde uzman bir medyumla tanışmaktır.

Güzellik büyüsü sadece bir erkeği elde etmek, etkilemek için yaptırılmaz. Harici olarak kendisini çekemeyen, kıskanan kişilere inat için de yaptırılabilmektedir. Mesela; bir kadın başka kadın tarafından kıskanılıyor olabilir. Bu durum kadını rencide edecek hale getirebilir. Bu nedenle de bu kadın güzellik büyüsü yaptırarak kendisini çekemeyen kadınlara karşı bir süreç işletmiş olur.

turan@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 6

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Tem

Kuvvetli Sevgili Bulma Büyüsü

16Haz

Güzellik Büyüsü