Kuvvetli Sevgili Bulma Büyüsü


Sevgili Bulma Büyüsü Çok Kapsamlı Yapılır

Genel olarak büyü yöntemi doğaüstü güçlerin kullanıldığı mistik bir yöntem olup, bu yöntemi kullanarak insanları tesiriniz altına alabilir ve onlar istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bu yöntem çok eski zamanlardan bu yana kullanıldığı için oldukça fazla çeşidi ve yapılış yöntemi vardır. Özellikle insanlar büyü yöntemini genel olarak aşk ve sevdiklerine kavuşabilmek için çok sık tercih etmişlerdir. Büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de size karşı kısa süre içerisinde duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu olabilirsiniz. Kuvvetli sevgili bulma büyüsü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü o kadar kuvvetlidir ki kısa süre içerisinde tüm etkisini kişi üzerinde gösterir. Özellikle kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller ve çok kuvvetli bir şekilde kişi üzerine tesir eder. Kişi artık özgür iradesi ile hareket edemeyeceği için size karşı kayıtsız kalmayacak ve büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden bu büyü çok güçlüdür ve çok sık tercih edilen aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Fakat bu büyüyü kişiler kesinlikle kendi başlarına yapmaya kalkmamalıdırlar.

Sevgili Bulma Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır?

Kişi kendisi büyü yöntemini yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve bu yüzden de büyüden kötü yönde etkilenecektir. Hatta büyülerin yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kişi büyüyü kendi yapmaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde büyünün olumsuz etkilerinden uzaklaşmış olacaksınızdır. Ayrıca dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi takdirde dinimizce cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizlerde büyü yapmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kuvvetli Sevgili Bulma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapım işlemleri için medyuma gittiğinizde medyum bir kağıt üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismini yazacaktır ve büyülü sözcüklerde bu kağıt üzerine yazılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olunur ve kağıt bir muska halinde üç harflilerinde yardımı ile kapatılır. Bu muska hazırlandıktan sonra mutlaka büyü yapılan kişinin evinde kimsenin onu bulamayacağı şekilde saklanması gerekmektedir. Büyülü muska saklandıktan sonra herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden de kişi büyünün etkisi altından çıktığı için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyülü muskayı çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Kuvvetli sevgili bulma büyüsü

Kuvvetli Sevgili Bulma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Bu büyünün tesir süresi gücü ile doğru orantılıdır. Kişi büyünün etkisi altında hareket edeceği için kısa sürede büyünün tesirine kapılır. Diğer büyülere göre bu büyünün tesir süresi çok daha uzun sürmektedir ve etkileri de uzun süreli olarak kişi üzerinde görülür. Fakat hiçbir büyünün tesiri sonsuza dek sürmez, bu yüzden de mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyüler yeniletildiklerinde kişiler üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve tekrardan bir muska yazdırmaları gerekmektedir. Bu yeni muskanın eski muska ile mutlaka yer değiştirmesi gerekir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde süreklilik kazanacaktır. Kuvvetli sevgili bulma büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlamak için kişinin size olan davranışlarını kontrol edebilirsiniz. Kişi belli bir süre sonra size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise kısa süre içerisinde büyünün etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden bu tesir süresi sona ermeden hemen önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Ek Yöntemlerle Desteklenmelidir

Bu şekilde büyünün tesiri altından çıkmayan kişi sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresinin sürekli olarak kontrol edilmesi ve yeniletilmesi oldukça önemlidir. Bunun dışında büyülerin etkilerini arttırmak için medyumlar ek yöntemler de denemektedirler. Bu yöntemlerden biri de bağlayıcı büyülerdir. Bağlayıcı büyüler büyülere ek olarak gerçekleştirilir ve daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesir etmesini sağlamaktadır. Bu şekilde büyünüzün tesir süresini uzatabilirsiniz. Büyülerin tesir sürelerini uzatmak için yapılan bağlayıcı büyülerin ana büyü ile uyumlu olması gerekmektedir. Aşk için yapılan büyülere bağlama büyüsü yapılabilir. Bu şekilde büyülerin tesirini kuvvetlendirebilir tesir süresini uzatabilirsiniz.

turan@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 5

  • ayşe topcan | 23 Mayıs 2020 14:39

    İstediğim gibi birisini bulmak için kısmet açma celbi yaptırmıştım konuyu sizlere anlatayım belki benim gibi olan kişilere yardımcı olmuş olurum. İsmim ayşe bu arada 26 yasındayım erkek arkadaşarım olmuyor değil bakımlı güzel bir bayanım ama erkek arkadaşlarımın her birisi farklı niyetlerle yaklaşıyorlar ben istediğim sevgiliyi bulamadım bana değer verecek benden çıkarı olmayacak bir ömür boyu bana bağlı olan saygılı olan tek derdi başka şeyler olmayan birisini aradım onlarca erkekle tanıştım hepsi aynı çıktı. Dua ettim allahım ne olursun bana saygılı olan beni aldatmayacak benden çıkarı olmayan birisini nasip et diye yine olmadı yine olmadı. sonra ben kısmet açma celbi yaptırdım zaten kısmetim kapalı değildi açıktı ama medyum bana bunu yaptırmamı önerdi. Aradan bir iki ay ya geçti ya geçmedi Mikail diye birisiyle tanıştım gerçekten o kadar dürüst o kadar iyi niyetli bir insan ki üzülmemi asla istemeyen birisi 1 yıldır hayatımda ve evlenmeyi düşünüyoruz hiçbir yanlısını hiçbir yalanını görmedim benden tek istediği temiz bir aile yuvası kurmak benimde istediğim oydu medyum burak hocanın yaptığı kısmet açma büyüsü gerçekten hayatımın en anlamlı insanıyla tanışmamı sağladı.

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Tem

Kuvvetli Sevgili Bulma Büyüsü

16Haz

Güzellik Büyüsü