Ak Büyüler


Büyülerin yapım şekilleri ve bu aşamada kullanılan materyaller birbirilerinden farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin yapımı oldukça zordur ve zor materyaller tercih edilmektedir. Bu bulunması zor olan materyaller ve büyünün tesir etme gücünü çok daha fazla arttırmaktadır. Bu büyüler genellikle tehlikeli sonuçları olan kara büyülerdir. Kara büyüler genellikle kişilerin aşk için tercih ettikleri büyülerdir. Bu yüzden de çok sık tercih edilmektedirler. Bir de bu büyülerin tam tersi şekilde kişi üzerinde olumlu etkileri olan büyü yöntemleri vardır. Bu yöntemlere de ak büyüler denilmektedir. Ak büyülerin yapım şekilleri ve zorluğu kara büyülere göre oldukça farklıdır. Genellikle bu ak büyülerin yapım aşamasında oldukça kolay materyaller tercih edilmektedir. Bu büyülerin yapımı kolay olsa bile kişiler kesinlikle tek başlarına büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişinin başına olumsuz olaylar gelebilir ve hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapım işlemleri için mutlaka kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kendini büyünün olumsuz özelliklerinden koruyacaktır. Ayrıca dinimizde büyü yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır ve büyü yapan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu tarz ak büyüler genel olarak kısmet açma büyüsü, iş bulma büyüsü, bereket büyüsü gibi olumlu amaçlar için yapılan olumlu sonuçları olan bir yöntemdir. Kişiler bu büyüleri medyuma giderek kendi üzerlerine de rahatlıkla yaptırabilirler. Bu büyülerin tesir süresi de diğer büyülere göre farklılık göstermektedir. Yapım aşaması kolay olduğundan dolayı çok kısa bir tesir süresi vardır. Fakat bu tesir süresi yeniletildiği sürece kişi üzerindeki büyü etkileri görülmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde devamlılığını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Ak Büyülerden Bereket Büyüsü

Bereket büyüsü kişilerin evinde bereketi sağlamak için yaptırmayı tercih ettikleri büyülerden biridir. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde pirinç üzerine medyum büyüyü yapar ve kişinin bu büyülü pirinci evinde bir yere saklaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkileri görülecektir. Bereket büyüsü yapıldıktan sonra kişinin kazancı ne kadar olursa olsun evinde bereket olacaktır ve evindeki her şey kişiye yeter hale gelecektir. Bu şekilde evinizdeki bereketi kolaylıkla sağlayabilirsiniz ve mutlu huzurlu bir evlilik yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu ak büyüler arasında yer alan bereket büyüsü kişinin kazancı için de uygulanabilmektedir. Bu kazanca uygulanan büyü sayesinde artık kişi ne kadar para kazanır ise kazansın parası bereketli olacağı için aldığı her şey kişiye yeter hale gelecektir. Bu büyü kolay bir büyü olsa bile belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra rahatlıkla evinizdeki bereketin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Ak Büyülerden Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü oldukça etkili bir büyüdür ve kişi bu büyü sayesinde hayatındaki aşkı bularak kısa süre içerisinde bu kişi ile birlikte hayatını birleştirecektir. Bu büyünün yapımı için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kısmet açma büyüsü için medyum kişi üzerine bir muska yazacaktır. Bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yer de saklanması gerekmektedir ya da kişi bu muskayı üzerinde taşımalıdır. Bu ak büyüler arasında yer alan kısmet açma büyüsü için medyuma gittiğinizde muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına ve muhafaza edilmesine dikkat etmelisiniz. Bu büyülü muska herhangi bir şekilde kaybolur ya da açılır ise büyünün tüm olumsuz özellikleri kişiyi saracaktır hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat etmelisiniz. Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra kişinin kısa süre içerisinde çevresindeki kısmetleri artacaktır. Kişinin enerjisi ve yıldızı artacağı için artık kişi çevresi tarafından fark edilir hale gelecektir. Özellikle karşı cins tarafından kişi beğenilen biri haline dönüşecektir. Bu şekilde kişi kısmetini bularak mutlu bir yuva kurabilir. Sadece bu durumda büyünün tesir süresine dikkat etmesi gerekmektedir.

Ak Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Ak büyüler yapıldıktan çok kısa bir süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır ve hemen istediğiniz sonuca ulaşacaksınızdır. Fakat bu büyülerin tesir etmesi ne kadar kolay ise tesir süreleri de o kadar kısadır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir ve bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde ak büyülerin kişi üzerindeki devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyünün yeniletilme işlemi için de kişinin mutlaka aynı medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü tekrar aynı şekilde yapacaktır. Bu şekilde büyü tekrar edilmiş olunur. Bu ak büyüler daha güçlü olsun diye medyumlar tarafından yan büyüler de yapılabilmektedir. Ek büyüler sayesinde büyünün tesir süresi uzayacağı gibi kişi üzerindeki etkileri de çok daha kuvvetli bir hale gelecektir. Bu saye de rahatlıkla büyünün kişi üzerinde daha etkili bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Bu büyüler ne kadar gücü ve tesiri hafif olan büyüler olsa bile kısa süreliğine de olsa amacınıza ulaşmanızı sağlayan iyi niyetler ile yapılan büyülerdir. Bu yüzden de insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedirler.

vuslat@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Tem

Ak Büyüler

10Haz

Soğutma Duası