İple Kişiyi Aşık Etme Büyüsü


Büyüler genel olarak insanların çok eski zamanlardan bu yana sevdikleri insana kavuşabilmek ve onları tesirleri altına almak için tercih ettikleri bir durumdur. Bu yöntemi kullanarak kişi istediği insana hükmedebilir ve onun duygularını değiştirebilir. Özellikle aşk büyüleri kişilerin duygu ve hislerine hükmetmenizi sağlar. Büyü yöntemi yapıldıktan sonra karşı taraf kesinlikle büyünün etkisine karşı koyamaz ve artık özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de istediğiniz kişiyi büyü yöntemini kullanarak kendinize aşık edebilirsiniz. İple kişiyi aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişinin hareketleri değişmeye başlayacak ve kısa süre içerisinde size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu büyü oldukça kuvvetli bir bağlama büyüsüdür ve çok kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkileri görülmektedir. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün bu kadar etkili olmasının bir diğer sebebi ise yapım aşamasında medyumun üç harflilerden yardım almasıdır. Bu yüzden de kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar ve kısa sürede bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat bu büyü çok etkili bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.

Kişi kesinlikle kendi başına bir büyüyü yapmaya kalkmamalıdır. Kişi büyüyü kendi başına yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekeceği gibi aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka bu tarz güçlü etkileri olan büyüler için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Ayrıca dinimizce de büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır. Ne amaçla olursa olsun büyü yapan ya da yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

İple Kişiyi Aşık Etme Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir halat ya da ip üzerine bağlama büyüsünü üfler ve kişinin ismini de büyülü sözcükler ile birlikte ipe üfler. Daha sonra bu büyü üç harflilerin de yardımı ile tamamlanır ve mutlaka büyü tamamlandıktan sonra kişinin evinde bir yere büyülü ipin saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişinin üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girer ve farklı hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi normal hareketleri dışında hareket edeceği için, bu değişiklik çevresi tarafından kısa süre içerisinde fark edilecektir. Bu şekilde büyü tamamen kişiyi etkisi altına alsa da kişi asla kendinde meydana gelen bu davranış değişikliklerini fark etmeyecektir. Kişi artık sürekli olarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Artık gece gündüz sizi düşünmeye başlayacağı için kısa süre içerisinde karşınıza çıkarak size olan duygularını açığa çıkaracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. İple kişiyi aşık etme büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girer ve amacınıza diğer büyülere göre çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşacaksınızdır. İple aşık etme büyüsünün etkileri o kadar kuvvetlidir ki kişi üzerinde birkaç gün içerisinde tesiri görülecektir. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir bağlama büyüsüdür.

İple Kişiyi Aşık Etme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık normal davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de mutlaka büyünün belli aralıklar ile tesirinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmediğinde kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için kısa süre içerisinde sizi sevmediğini fark edecek ve terk edecektir. İple kişiyi aşık etme büyüsü tesir süresinin bitip bitmediğini görmek için kişinin davranışlarını kontrol edebilirsiniz. Kişi artık size karşı soğuk hareketler de bulunmaya başladı ise büyünün etkisi kişi üzerinden yavaş yavaş kalkmaya başlamış demektir. Bu yüzden de mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Büyülerin yeniletilme işlemi için de mutlaka kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden büyüyü kendisi yapmaya kalkar ise gene büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün tekrar edilmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde kişi üzerindeki büyü tesirinin devamlılık kazanmasını sağlarsınız ve kişi sizi uzun süreli olarak sevmeye devam edecektir. Büyülerin tesir sürelerinin devamlılığını sağlamak istediğinizde ek büyüler de yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Bu ek büyüler genellikle bağlayıcı büyülerdir ve büyünün gücünün artmasını sağlarken aynı zamanda çok daha etkili bir hal almasını sağlarlar. Bu büyülerin yapımı oldukça kolaydır fakat gene büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri daha iyi olacaktır. Bu bağlayıcı büyüler dışında büyünün muskaya yazılması yöntemi de kullanılabilir. Bu yöntem de oldukça tesirlidir ve kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır. Ayrıca bu büyü yöntemi çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde kalmaktadır. Bu yüzden de medyumlar tarafından çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Sadece bu yöntemi kullanırken muskanın kişini evinde hiçbir şekilde bulunmayacak bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkileri görülecektir.

zihni@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Tem
13Haz

Kara Büyü Nasıl Bozulur?