Kara Büyü Nasıl Bozulur?


Kara büyü nasıl bozulur ile ilgili olarak atmış olduğumuz başlığımızda amacımız sizleri bilgilendirmek olsa da kara büyü nedir ve ne işe yarar gibi soruların cevaplarını vererek sizlere paylaşım yapmak istiyoruz. Sitemizin genel amacı büyüler ve dualar hakkında insanları bilgilendirmekten ibarettir. Burada anlatıyor olmamız aklınıza kesinlikle büyü yapan medyum sitesinde sörf yapıyorsunuz anlamına gelmemelidir. Burada paylaşılan tüm bilgiler internet verilerinden alınan kaynak kullanılarak elde edilmiş verilerdir. Peki, kara büyü nedir?

Kara büyü denildiği zaman aklınıza bir insana kötülük yapılması gelmelidir. Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerden uzak durulması emrediliyor olsa da müminler hırslarına yenilerek intikam alma duygusu içerisinde ilerledikleri için kara büyülere yönelmektedirler. Dinimizce günah olan kara büyüler şeytana uyan insanların şeytani cinleri kullanarak yaptırdıkları bir olgu içerisinde hareket etmeleri ile bağlantılıdır. Yani kara büyü bir insanı yerden yere vuran, kötülük için yapılan bir süreç olduğu için zaten şeytanın da asıl görevi olan kötülük olduğu için insanı tamamen şeytanlaştıran bir yapıdır. Kara büyü yapıldığı zaman insanın duyguları, görüşleri, düşünceleri, fikirleri değiştirilir. Büyüyü yaptıran kişinin kontrolüne girilmiş olunur. Mesela; evlisiniz ve eşinizden boşanmanız için kara büyü yapılması gibi düşünülebilir. Bir insan neden evli çifti ayırmak ister orası pek bilinmez ama gerçekten yapılmaması gereken bir uygulamadır.

Peygamber efendimiz ( sav ) büyüye maruz kalmış ve o zaman Cebrail ( as ) büyünün ne büyüsü olduğu, nasıl bozulacağına dair peygamber efendimiz ( sav ) üzerinden büyüyü def etmiştir.

Kara Büyü Neden Yapılır?

Etkisi çok güçlü olan kara büyüler eğer doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanır ise kişinin hayatını alt üst eder. Bu nedenle de ileride vicdan azabı çekmek mümkündür. Kara büyü yaptırmak şeytana uymak demektir. Bu nedenle de şeytana uyan bir kişi şeytanlaşmış ve büyü ilimleri sayesinde insanlara zarar vermek istemesidir. Bir kişinin işlerinin zayıflamasını sağlamak, kişinin hastalanmasını amaçlamak, sevgilileri, evlileri, nişanlıları ayırmak istemek, nasibi kapatmak istemek ve kısmet kapatmak için kara büyü yapılabilmektedir. Daha aklınıza gelebilecek tüm örnekleri düşünebilirsiniz.

Kara Büyüler Nasıl Yapılır?

Kara büyü başta domuz yağı, kanı, kemiği kullanılarak yapılabiliyor. Tarak, saç teli, yumurta, kaşık, mum gibi akla gelebilecek birçok malzemeden elde edilebiliyor. Ancak bu kara büyülerin nasıl yapılacağı konusunda gizli ilim sahibi kişiler bilgilerini pek fazla dışarıya açıklamazlar. Tarif veriyor olsalar bile kimse kolay kolay bu büyüyü icra edemez. Günah olan bir süreçtir ve hiçbir şekilde internet ortamında kara büyü nasıl yapılır sorularına verilen tarifler, anlatımlar sizi yapma konusuna itmemelidir. Bu büyülerin yanlış yapılması demek başınıza iç açmak anlamına gelir. Uzak durulması tavsiyelerimiz arsındadır. Eviniz, evinizdeki insanlar, yakın akrabalarınız, arkadaşlarınız ve siz bu büyünün ters tepmesi sonucu hayatınızı alt üst edebilirsiniz. Özellikle yaptırmamanız konusunda ısrarcı olsak da yine de yapacağım veya yaptıracağım diyorsanız profesyonel medyumlardan yardım almalısınız. Ancak hangi insana nasıl bir şekilde zarar vermek isteniyorsa büyülerin yapılması da farklılık gösterebilir.

Kara Büyülerin Belirtileri Nasıl Olur?

Kara büyüye maruz kalmış bir kişiden sağlıklı bir ruh hali beklenemez. Sürekli stresli, morali bozuk, düşünceli ve öfkesini kontrol edemez. Yakınındaki insanlara bağırmak, çağırmak eylemi içerisinde olur.

Kısmeti tamamen kapanır. İşleri yolunda gitmez. Özellikle maddi sorunlarla boğuşmak zorunda kalır.

Unutkanlık, hatırlamama, hafıza kaybı gibi sorunlar yaşar.

Sürekli uyku hali gözlemlenir. İş yapmak istemez.

Yaptığı işler ona zevk vermez ve her işten çabuk sıkılmak zorunda kalır. Heyecanı olmaz bunalımda olur.

Evliyse eşiyle sürekli kavga eder. Tartışır.

Kara büyülerin belirtileri çok fazladır. Kısaca akla gelebilecek tüm sinirsel ve ruhsal hastalıklar gözlemlenir. Kişi doğru kararlar alamaz. Aldığı kararlardan zararla çıkar.

Kara Büyüler Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur adı altında araştırmalarınızı muhtemelen internet sitelerinden bakıyorsunuz. Emin olabilirsiniz ki birçok anlatım yanlış bilgilerle doludur. Kara büyülerin bozulması öyle basit ve kolay bir süreç değildir. Muhtemelen büyülerden korunmak ve kurtulmak için dualar ile karşılaşıyorsunuz. Evet, Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerden kurtulmak için bazı surelerin okunması gerektiği anlatılmaktadır. Ancak kara büyüye maruz kalmış bir kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olduğunu kabullenmez. Bu nedenle de kara büyü nasıl bozulur diye araştırma içerisine girmez. Bu konuda profesyonel yardım almak gerekir. Kara büyüden kurtulmak için dualar edilebilir, esmalar okunabilir işe yarayacak bir yöntemdir ama bu çoğunlukla beyaz büyüler yani iyimser büyüler için çok geçerlidir. Unutulmamalıdır ki kara büyülerde şeytani cinler görevlendirilir. Bu cinlerden kurtulmak ve onları başınızdan def etmeniz inanılmaz zorlu bir süreç olacaktır.

Güvenilir Medyumla Çalışma Yapın!

Her belirti bir kara büyü belirtisi olmayabilir. Belki de bir sağlık sorununuz mevcut olabilir. İlk süreç mutlaka hekim kontrolü olmalıdır. Psikologlar veya psikiyatrlar sağlığınız için yardımcı olabilir. Ancak medyum ile çalışma yaparak sorunlarımı geçirmek ve feraha ermek istiyorum diyorsanız mutlaka alanında deneyimli, kara büyü bozulması konusunda uzman bir medyum hoca ile çalışma yapmalısınız.

zihni@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 4

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Tem
13Haz

Kara Büyü Nasıl Bozulur?