En Güçlü Aşk Büyüsü


Büyüler o kadar fazla çeşide sahiptir ki hepsinin kişi üzerindeki etkisi birbirlerinden oldukça farklıdır. Özellikle büyülerin yapım şekillerinde kullanılan malzemeler büyülerin kuvvetini değiştirmektedir. Bu yüzden de genellikle güçlü büyülerin yapımında bulunması zor materyaller tercih edilmektedir. Özellikle aşk büyülerinin yapımında çok farklı malzemeler tercih edilmektedir. Domuz yağı, ölü toprağı ya da cenini gibi materyaller kullanılarak büyünün çok daha etkili sonuç vermesi sağlanmaktadır. Aşk büyülerinin etkileri çok kuvvetlidir. Geçmişten bu güne kadar insanoğlunun en çok tercih ettiği büyü yöntemi aşk için yapılan büyülerdir. Bu yüzdene aşk büyüleri kara büyüler arasında yer almaktadır. En güçlü aşk büyüsü ölü toprağı kullanılarak yapılan büyüdür. Bu büyü kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır ve artık kişi mantıklı hareket edemez hale gelir. Kişi tamamen iradesiz bir şekilde hareket edeceği için büyü nasıl isterse hayatını o şekilde yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden dev bu büyü en kuvvetli büyülerden biridir. Bu kuvveti yüzünden de çok sık tercih edilen aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu kuvvetli aşk büyüsünü kullanarak istediğiniz kişiyi kısa süre içerisinde hayatınıza ortak edebilir, size karşı bir şeyler hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır. Fakat bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kişiler kesinlikle büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka büyü medyuma gidilerek yapılmalıdır. Kişi kendisi evde internetten okuduğu bilgilere dayanarak büyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Ayrıca büyü yöntemi dinimizce de yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler ne amaçla olursa olsun mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemi yerine sevdiğiniz kişiye doğal yöntemlerle ulaşmaya çalışmak sizler için çok daha iyi olacaktır.

En Güçlü Aşk Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyü genellikle medyumların muskaya yazması yöntemi ile kullanılmaktadır. Muskaya yazılan tüm büyüler çok daha etkilidir ve kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır. Bu yüzden de bu muskaya büyü yazma yöntemi çok sık tercih edilmektedir. Bu yöntemde medyum bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükleri yazar ve üç harflilerinde yardımı ile bu kağıt parçasını muska şeklinde kapatarak büyüyü tamamlar. Büyünün bu kadar etkili olmasının bir diğer sebebi de üç harflilerin büyü yapım aşamasında kullanılmasıdır. Bu büyülü muska tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde hiç kimsenin görmeyeceği bir yere güzelce saklanmalıdır. Herhangi bir şekilde bu büyülü muska bulunur ve açılır ise büyünün kişi üzerindeki tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Ayrıca muskayı açan kişiye de üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişiyi saracaktır. . En güçlü aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık bambaşka biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizinle ilgili vesveseler veremeye başlar. Kişi de artık bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır ve sürekli olarak sizi düşünecektir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi size aşık olacaktır. Bu yöntem bu şekilde etkilerini gösterir. Muskaya büyü yazma yönteminde üç harfliler kullanıldığı için büyünün bozulması da oldukça zordur. Sadece büyünün tesir süresine çok dikkat edilmelidir. Kişi ancak büyünün etkisi altından büyünün tesir süresi bittiği zaman çıkacaktır. Bu yüzden de büyü yaptıran kişinin sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmesi ve zamanı geldiğinde büyüyü yeniletmesi gerekmektedir.

En Güçlü Aşk Büyüsünün Tesir Süresi

Her büyünün tesir süresi birbirinden farklıdır. Bu büyü diğer büyülere nazaran çok daha etkili ve kuvvetli olduğu için çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki edecektir. Fakat hiçbir büyünün etkileri kişi üzerinde sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde kişi üzerinde etkilerini sürdürmeye devam edecektir. . En güçlü aşk büyüsü gene aynı medyuma gidilerek yeniletilmelidir. Kişi kesinlikle tek başına bu büyüyü yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta üç harflilerin saldırısına bile uğrayabilir. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi için de gene medyuma gitmeniz şarttır. Medyum gene bir muska yazar ve diğer muska ile yeniden yazılan muskanın mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini devam ettirecektir.  Büyünün yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan davranışlarından da kolaylıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunmaya başladı ise kısa süre içerisinde sizden soğumuştur ve büyünün etkisi geçmeye başlamıştır. Bu gibi soğuk hareketler ile karşılaştığınızda mutlaka tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yeniletmelisiniz. Aksi taktirde kişi normal hareketlerine ve duygularına geri döneceği için kısa süre içerisinde de sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyülerin tesir sürelerine çok dikkat etmelisiniz.

Ek Yöntemler

Büyünün tesir süresi ek büyüler kullanılarak da uzatılabilmektedir. Özellikle bağlama büyüleri gibi büyüler büyünün gücünü ve etkisini artırır ve tesir süresi de doğru orantılı olarak çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde görülecektir.

zubeyde@medyumkarakaplan.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 4

  • Onur | 26 Ekim 2019 21:22

    arkadaşlar ben şuan 26 yaşındayım. 17 yaşında liseye giderken sınıf arkadaşım olan bir kıza aşık olmuştum. O dönemler yeni ergen dönemlerimdi. Haliyle olgun düşünemiyor insan 3 yıl kadar o zamanınım tabiriyle çıktık. Ama ona o kadar çok alışmışım ki ayrıldıktan sonra kaç yıldır hep onu hayal ediyorum. Çok özledim. Aynı semtte oturuyoruz ama mahallelerimiz farklı. Yılda belki bir defa karşılaşıyoruz ben ona bakıyorum o bana bakıyor ama küs gibiyiz. Ben ne yapsam ona açılabilirim onunla evlenmeyi hayal ediyorum güçlü aşk büyüsü yaptırsam işe yarar mı benim gibi olanlar varsa bana yol gösterebilir mi?

YAZARIN SON 5 YAZISI
01Tem

En Güçlü Aşk Büyüsü

30Haz

Etkili Tohum Büyüsü