Zincir Büyüsü Belirtileri

Zincir büyüsü tamamen geçici bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Zincir büyüsü gibi bir büyü yöntemini kullanmayı bizler tercih etmiyoruz ve diğer tüm büyü yöntemlerini de size tavsiye etmiyoruz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

PAYLAŞ

Büyü yöntemlerini inanlar amaçlarına ulaşabilmek için kullanırlar. Bir büyü ile rahatlıkla karşı tarafın duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde rahatlıkla kişiye istediğinizi yaptırabilirsiniz. Genellikle kişiler aşk için büyü yöntemlerini tercih etmektedirler. Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol altına alacaksınızdır. Kişi büyünün etkisi ile artık nasıl davrandığının farkına varamaz hale gelecek ve tamamen iradesini kaybedecektir. Aşk büyüleri pek çok farklı şekilde uygulanabilmektedir. Zincir büyüsü de güçlü aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de artık sizi sevecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Zincir büyüsü gücü büyük bir büyü yöntemi olduğu için hemen etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü yönteminden siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Zincir Büyüsü Yapımı

Zincir büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde büyünün yapımı için bir metal zincir üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin de ismi okunarak büyü tamamlanmış olacaktır. Zincir büyüsü yapılması sırasında üç harflilerden yardım alınmaktadır. Bu varlıklar büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine etki etmesini sağlar ve bu şekilde amacınıza daha kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Zincir büyüsü yapıldıktan sonra bu büyülü zincirin mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Büyünün etkisi ile kişi artık baktığı her yerde sizin hayalinizi görmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak sizinle birlikte olmak ister. Özellikle büyünün yapımında kullanılan üç harfli varlıklar kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese verirler. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü ile kısa zamanda kişi size aşık olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile bu şekilde birlikte olabilirsiniz. Büyü yöntemini bu şekilde aşkınız için kullanabilirsiniz. Büyü yöntemi ne kadar güçlü olursa olsun mutlaka büyünün tesir etme süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de büyünün etkisinden kurtulacağı için normal hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat edilmeli ve büyü kontrol edilmelidir.

Zincir Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Zincir büyüsü yapımı zor bir büyü ve gücü de büyüktür. Bu yüzden büyünün tesir süresi de oldukça uzun sürmektedir. Büyünün tesir süresi uzun olsa da mutlaka belli bir süre sonra büyünün tesiri sona erecektir. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün yeniletilmesi ile tesir süresinin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi çok önemlidir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün etkisi kişi üzerinde kalmaz ve kişi artık büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi sevmediğini fark edecek ve sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalı ve büyünün tesir süresini kontrol ettirmelisiniz. Büyünün tesir süresini yeniletmek için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yöntemini siz kendiniz uygulamaya kalkarsanız bu kez büyüden siz kendiniz etkileneceksinizdir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Mutlaka büyünün zamanında yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Eğer büyü zamanında yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için üzerinde büyü olduğunu anlayabilir. Bu yüzden büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Zincir büyüsü tesir süresi bitmeye başladığında kişi davranışları ile bunu belli edecektir. Bu şekilde kişinin davranışlarını görerek de rahatlıkla büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz.

Zincir Büyüsü Bozulması Zor mudur?

Büyülerin yapımı ne kadar zor ise bozulması da o kadar zordur. Özellikle bu zincir büyüsü yapımı için medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu yüzden bu varlıklar eğer istemezlerse büyü bozulmayacaktır. Bu yüzden büyünün bozulması için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Ancak medyum üç harfliler ile iletişime geçerek bu büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Büyü bozulduktan sonra ise kişi kısa zaman içerisinde normal bir şekilde hareket etmeye başlar ve normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Zincir büyüsü bu şekilde bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi büyüye dair herhangi bir şekilde bir şey hatırlamayacaktır. Bu yüzden üzerinde büyü olduğunu hatırlamayacağı için normal hayatına kolaylıkla geri döner.

Zincir Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Zincir büyüsü ile insanlar amaçlarına ulaşabilirler fakat dinimize göre büyü yöntemini kullanmak kesinlikle günahtır. Büyü yöntemini yapmakta yaptırmak da en büyük günahlardan biridir. Amacınız ne olursa olsun hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez mutlaka dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Böyle bir yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişi sizi gerçek duyguları ile sevmez. Büyünün tesir süresi bittiğinde de kişi normal hayatına dönüp sizi unutacaktır. Bu yüzden karşınızdaki kişinin gerçekten sizi sevmesini sağlamak çok daha önemlidir. Bu kez kişi sizi gerçekten seveceği için size gerçekten aşık olacaktır ve yanınızda olacaktır. Zincir büyüsü tamamen geçici bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Zincir büyüsü gibi bir büyü yöntemini kullanmayı bizler tercih etmiyoruz ve diğer tüm büyü yöntemlerini de size tavsiye etmiyoruz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Evşem | 26 Şubat 2020 14:17

    Ben komşumuzun oğluna aşığım. Yıllardır kimseyi kabul etmiyorum sırf onu seviyorum diye. O da beni her defasında görmezden geliyor. Acaba bu Zincir büyüsünü denesem gerçekten beni fark eder mi bana bağlanır mı? Biri bana yardımcı olabilir mi acaba?

  • mert | 20 Şubat 2020 21:04

    Zincir büyüsü ile ilgili bir sürü şey okudum ama bir tek bu yazı kafama yattı. Sevdiğim kişiye kavuşmak için bu büyüyü denemek istiyorum ama kime gitmem lazım bilmiyorum. Bana çok kuvvetli ve güvenilir bir medyum lazım. Bana iyi bir medyum önerebilecek olan var mı?

BUNLARA DA BAKIN