Zincir Büyüsü ile Bağlama

Bağlamam büyüleri kişilerin sevdiği insana kavuşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu büyülerin gücü çok büyük olduğu için rahatlıkla karşı tarafın gözlerini ve kalbini bağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi ile artık tamamen size bağlı bir hale gelerek yaşamaya başlayacaktır.

PAYLAŞ

Bağlamam büyüleri kişilerin sevdiği insana kavuşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu büyülerin gücü çok büyük olduğu için rahatlıkla karşı tarafın gözlerini ve kalbini bağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi ile artık tamamen size bağlı bir hale gelerek yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemi çok tehlikelidir. Kişilerin iradelerini kullanmalarını engeller ve tamamen kişi kendi kararları dışında büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de artık kişi hiçbir şekilde kendi kaderini yaşayamaz. Zincir büyüsü ile bağlama ile  rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Fakat bu yöntem oldukça tehlikeli olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü kişi kendisi yapmaya kalkar ise büyünün büyün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden kişi medyuma gidip büyüyü yaptırmayı tercih etmelidir. Bu büyü gücünü üç harflilerin gücünden alır bu yüzden bu kadar kuvvetlidir. Siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle büyüyü yapmaya kalkmamalısınız.

Zincir Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır

Zincir büyüsü için medyum bir zincir üzerine bağlama büyüsünün sözlerini söyler ve kişinin ismini de bu zincir üzerine okur. Sizde medyum ile birlikte bu büyülü sözcükleri tekrar etmelisiniz fakat çok dikkatli olmalısınız. Mutlaka büyülü sözcükler doğru bir şekilde söylenmelidir. Aksi taktirde büyünün yapımı yanlış olacak ve hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka sözleri söylerken çok dikkatli olmalısınız. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra bu zincirin fark ettirmeden kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi olmayacaktır. Büyü işlemi bittikten sonra kişi yavaş yavaş büyünün tesir altına girer. Özellikle üç harfliler büyünün çok daha iyi bir şekilde kişi üzerinde etkisini göstermesi için sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Artık kişi bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Zincir büyüsü ile bağlama kişinin tamamen gözlerini bağlar. Artık kişi sizden başkasını göremez hale gelir. Kalbi yalnızca sizin için atmaya başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sürekli olarak sizi düşüneceği için kısa süre de size gelerek duygularını açığa çıkaracaktır. Büyü yöntemini bu şekilde kullanabilirsiniz.

Zincir Büyüsü ile Bağlama Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Nedir

Zincir büyüsü en etkili bağlama büyülerinden biri olduğu için diğer büyülere nazaran çok daha etkili ve uzun süreli olarak tesiri kişiler üzerinde görülür. Bu yüzden çok sık bir şekilde büyünün tesir süresinin yeniletilmesine gerek yoktur. Fakat gene de ara ara büyünün tesir süresi kontrol edilmelidir. Eğer büyünün tesir süresi biter ve kişi üzerindeki etkisi ortadan kalkar ise kişi kısa zaman içerisinde normal duygularına geri dönecek ve gözü açılacağı için sizi sevmediğini fark edecektir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sizden ayrılma kararı alacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün tesir süresi bitmeden önce yenilenmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak büyü yeniletilir ise kişi üzerindeki etkileri de devamlılık sağlayacaktır. Zincir büyüsü ile bağlama yeniletme işlemleri için kişilerin mutlaka tekrar medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı tesir ile kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişinin sürekli olarak yanınızda kalmasını sağlayacaksınızdır. Büyünün kişi üzerindeki etkisinin bitmek olduğunu kişinin size olan davranışlarından çok net bir şekilde anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranıyor ise kısa sürede büyünün etkisi ortadan kalkacak demektir. Bu şekilde büyüyü yeniletmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

Zincir Büyüsü ile Bağlama Nasıl Bozulur

Zincir büyüsü bozulması zor olan büyülerden biridir. Yapım işlemlerinde üç harfliler kullanıldığı için bu büyünün bozulması oldukça zordur. Eğer üç harfliler istelerse ancak bu büyü bozulacaktır. Bu yüzden bu büyünün bozulması için mutlaka kişiler medyuma gitmelilerdir. Medyum üç harfliler ile iletişime geçerek kısa zamanda büyünün kişi üzerindeki etkisini ortadan kaldırırlar. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi atlından çıkacaktır ve normal düşüncelerine geri döneceği için de sizi sevmediğini fark ederek ayrılmak isteyecektir. Fakat büyü kişinin gücünü emdiği için kişinin kendini toparlaması biraz zaman alacaktır. Zincir büyüsü ile bağlama bu şekilde bozulur ve etkileri de kişi kendini toparladıktan sonra tamamen ortadan kalacak kişi normal bir insan gibi normal hayatını yaşamaya devam edecektir.

Zincir Büyüsü ile Bağlama Yapmak Günah mıdır?

Ne amaçla olursa olsun hiçbir şekilde bir Müslüman büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidir. Dinimize göre büyü yapmak ve ya yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Bu kişiler büyü yöntemini kullanarak Allaha şirk koşmuş olurlar. Onun yazdığı kaderi hiçe saydığınız için mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bizler bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanarak kişilerin hayatlarına müdahale etmeyi tercih etmiyoruz. Sizde hiçbir şekilde Zincir büyüsü ile bağlama gibi yöntemleri kullanmamalısınız. Doğal yollar ile sevdiğiniz insanın kalbini kazanmaya çalışmak sizin için daha zararsız bir yöntem olacaktır. Aksi bir durumda mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Ayrıca kişi büyü olduğu için sizin sevecektir. Bu sevgi hiçbir şekilde gerçek bir sevgi olmadığı için kişi büyünün etkisi bittiğinde sizi terk eder. Siz sevdiğiniz insanın kalbini gerçekten kazandığınızda ise hep yanınızda olacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • rüya | 22 Mayıs 2020 18:17

    Ben medyum burak hocaya gitmiştim celb yaptıriçin her konuda size yardımcı oluyo kendşsi istediğiniz celbi yapıyo ben numarasını da bırakayım buraya 0 553 371 89 94 buradan kendisine ulaşabişirsiniz gerçekten medyum hoca güvenilir bi medyum mesela ben daha önce medyum burkı bilmiyodum başak bi medyuma gitmiştim celb yaptırmıştım ama etki etmedi bi de üç ay boyunca bekledim ama hiç bi işe yaramdı sonra tabi üç ay sonra medyumu rayınca kendisine ulaşamadım bi türlü adam dolandırıcı çıktı ama medyum buraka daha önce bnm tanıdıklarımda gitmişti keşke en başından ona gitseydim dedim ama çok şükür medyum burak hocaya gittikten sonra celb yöntemi işe yaradı

  • merih | 15 Mayıs 2020 21:34

    Kız arkadaşım benden ayrılmak istiyor her defasında söylüyor bizim sonumuz iyi olmazmış babası abisi bana kötülük edermiş benden uzak dur diyo napıcamı şaşırdım çok üzülüyorum acaba bağlama büyüsü yaptırsam abisi de babası da kısacası ailesi de bu bağlama büyüsünün etkisi altına girermi kız da korkuyor peki sebep ne diyorum niye bizim birlikte olmamızı istemezler diyorum bizde öyle diyor iyi de kaıncı yüzyılda yasıyoru ne alaka işim gücüm var saygılı efendi birisiyim alkolüm yok sigaram yok evim bile var benden iyisini nerde bulacaklar anlam veremedim ama ben ayrılmak istemiyorum sonuna kadr mücadele vericem bu bağlama büyüsü beni çok meraklandırdı inşallaj yazdığı gibi etkişi bişeydir ben kime yaptırabilirim telefon numarası yokmu bu sitede

BUNLARA DA BAKIN